Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bliss']ten kolor to chyba morelka :)[/quote]
Ten kolor to chyba apricot, czy coś takiego - nie wiem jak się pisze (fonetycznie aprikot);)

[QUOTE] Napiał ariss,Jak się wygrywa to jest bosko,ale z przegrywaniem też trzeba sobie radzić!!!!!!!!:diabloti:
a wszystkie psiaki są tak samo kochane:loveu::loveu::loveu:
[/QUOTE]
Psiaki są kochane tiaaaaaaaaa, ale ja nie umiem przegrywać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']
Ja Cię widziałam na zdjęciu u Doginki ;) ale chyba z Hakerem tam jesteś. Na żywo jakoś nie kojarzę ale ja na wystawach bywam zakręcona ;) więc sorki![/quote]
o tak tam moglam byz z hakerem
a ja stalam kolo was ale po wystwie nie byliscie w dobrym nastroju;)
ale sie nie dziwie po tym sedziu:roll:

Link to comment
Share on other sites

Do Twojej galerii odesłała mnie Elitesse pokazując zdjęcia Dee. Rzadko teraz zaglądam na forum :roll: Siedziałyśmy obok siebie w Kielcach, aż wstyd, że się nie poznałyśmy :roll: Trzymam kciuki za Kizię, niech walczy z całych sił :kciuki:
Gratuluję ukończenia ChPl przez Dirki :multi:
Przeglądając Twoją galerię przeczytałam o Buni i Jej odejściu i zazdroszczę, że mogłaś być z Nią tak długo. Nasza olbrzymka odeszła zbyt wcześnie i kiedy pojawiła się w naszym domu kolejna suczka chciałam tylko, żeby była z nami długo i mogła się z nami zestarzeć. I mam teraz oprócz malucha starszą panią. Mam nadzieję, że pozostanie z nami jeszcze przez kilka lat ;)
Następnym razem, na wystawie, jeśli nas zobaczysz, podejdź pogadać ;) Jeśli zobaczę Was pierwsza, na pewno się odezwę.
Trzymajcie się cieplutko :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa. Kiepsko to ogarnąć - Bunia, teraz Mizia - ale jakoś trzeba. Miały długie i dobre życie z nami - Bunia 14 lat, Mizia z nami była ponad 15 lat ale przyszła już podrośnięta, tyle wspólnych lat że wydaje mi się że były zawsze dlatego tak pusto i dziwnie... :(

[B]beria [/B]witam w naszej galerii :) Tak siedziałyśmy koło siebie ale wcale nie wiedziałam że Ty to Ty ;) w sensie dopasowania nicka z dogo do osoby. Dopasowałam tylko Elitesse i psy ;)

Wróciłam ze spacerku z odmarzniętymi rękami. Do mnie też dotarła zima i trochę posypało śniegiem. Dirki poszalała z psimi znajomymi bo nareszcie zamarzło to błoto i syf na naszych polach (w części gdzie planują coś budować). A teraz w ramach nic-nie-robienia czekam na zamówioną pizzę :)

Link to comment
Share on other sites

strasznie smutno tu dzisiaj, :placz:
Kizia odeszła i taki piękny pieprzasty olbrzymek, gdyby wcześniej był, to ja szukałam, teraz za późno :(

ale śniegu napadało, ledwo dotarłam do domu z prędkością 20-40 km/godz, lodowisko, jazda figurowa na lodzie,
pozdrawiam cieplutko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...