Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heeeej jamnikowcu :)
I zima też!!! Ja jestem zimowa dziewczynka i bardzo lubię zimę :) Każda pora roku ma swój urok. Ja Wam powiem że nawet lubię takie jesienne szarugi czasem - są takie dziwne, tajemnicze... ;) deszcz, snujące się mgły. Wiatru tylko nie lubię.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja Wam powiem że nawet lubię takie jesienne szarugi czasem - są takie dziwne, tajemnicze... ;-) deszcz, snujące się mgły. Wiatru tylko nie lubię.[/QUOTE]
też lubię...patrzeć na to wszysytko z ciepłego domku przez zamknięte okno :diabloti::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Najważniejsze że już jesteś :p No wiesz do Twoich fot to ja jestem mały pikuś ale staram się :oops: A suki owszem brzydkie nie są :diabloti:[/QUOTE]

Jestem jestem ! :loveu:
Pfff.. jaki tam mały pikuś, toć moje to taka amatorka, że szok :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

wiosne lubie bo wszystko pięknie rozkwita i budzi się do życia i to w błyskawicznym tępie,lato chyba lubie najmniej:roll:jesień zachwyca gamą kolorów:loveu:a zime kocham ale tylko w górach,pięknie ośnieżone budynki,drzewa,ulice i góry no i Gasska szalejąca w zaspach:loveu:,bo w mieście wszystko utrudnia,a jak zaczyna być troche cieplej to wszystko płynie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Jakbym miała wybierać to chyba też lato najmniej lubię - chyba że takie polskie z temp. dla białych ludzi czyli ok. 25 st. a nie afrykańskie upały.
A zima jest piękna chociaż rzeczywiście nie w mieście. Ale tu gdzie mieszkam choć miasto to na uboczu i jest pięknie :)
Ale póki co już marzę o postawieniu bosej stopy na piasku..... już niedługo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A gdzie jedziecie w góry???? Bo ja szukam fajnego miejsca![/quote]

już 3 raz pisze tą widomość:angryy:

Planujemy do zakopca bo tam mieszka starszy Gasskowy braciszek i oni nam zawsze jakieś świetne spacerowe miejsca pokazują:multi:
Tam gdzie mieszkamy jest mało ludzi,za domem łąki do psich szaleńst a na krupówki idzie się 10 minut:razz:
ale gdzie wylądujemy to dopiero na 100 w grudniu będę wiedziala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Weszko a jednak jedziesz!!!! SUPER!!!!! wybycz się i za mnie bo ja nadal nie mam na wyjazd perspektyw i mieć nie będę :lol: ale cóż - jakoś to przetrwamy :roll:[/quote]

Tak udało się :multi: wprawdzie tylko kilka dni ale dobre i to :multi: Pozdrowię od Was morze :)

[quote name='gassira']już 3 raz pisze tą widomość:angryy:

Planujemy do zakopca bo tam mieszka starszy Gasskowy braciszek i oni nam zawsze jakieś świetne spacerowe miejsca pokazują:multi:
Tam gdzie mieszkamy jest mało ludzi,za domem łąki do psich szaleńst a na krupówki idzie się 10 minut:razz:
ale gdzie wylądujemy to dopiero na 100 w grudniu będę wiedziala[/quote]

Coś dogo znów zaczyna przymulać :mad:
Oj do Zakopca to ja w Sylwestra się nie pcham. Wolę jakieś mniej oszalałe miejsce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]madziamn [/B]pytała o ślimaki więc akurat dzisiaj było sprzątanie i załapały się na foty :)

moje ślimacze stadko w kąpieli
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/8209/dsc2833ip8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/382/dsc2834ie1.jpg[/IMG]

mały jest wygodnicki ;-)
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9278/dsc2836si0.jpg[/IMG]

pamiętacie dziurawego? Proszę jak ładnie zarósł :smile:
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/2922/dsc2831ue9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8750/dsc2828vv5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Heeeeej :) Popieprzone to my jesteśmy i bez ".." :D[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[quote name='weszka']Tak baBunia wróciła do stanu przed cała aferą czyli jak na 14-latkę całkiem w porzo :)

Do wyjazdu już odliczam! Jeszcze tylko jutro i śmigamy![/quote]
to cudnie i oby jak najdluzej byla w tak dobrej formie!!!!!!!!!!!

ja tez bym gdzies smignela :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bunia chyba zrozumiała że jak się nie zbierze to ja nie będę mogła nigdzie pojechać, a tak bardzo chciałam ;) No to się zmobilizowało suczysko :loveu:

[quote name='Ka-Vanga']
ja tez bym gdzies smignela :loveu:[/quote]

to śmigaj :razz:

A ja póki co śmigam na spacerek i kupić olej do samochodu bo coś się mało zrobiło i przed wyjazdem muszę zrobić dolewkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Bunia chyba zrozumiała że jak się nie zbierze to ja nie będę mogła nigdzie pojechać, a tak bardzo chciałam ;) No to się zmobilizowało suczysko :loveu:[/quote]

kochana :loveu:

hehe podobnie jak moj Bangitos z cieczka, wyczula chyba ze jak dostanie za wczenie cieczki to bede miala ogromny problem jak pojechac do Danii na krycie, wiec cierpliwie zaczekala z cieczka :cool3:

[quote name='weszka']to śmigaj :razz:[/quote]

na razie zostaje z cala banda sama, bo rodzice leca na Krete i sobie bedziemy imprezowac ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...