Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

U mnie oprócz studiów stoją na przeszkodzie częste wyjazdy, ale jak się ustatkuję to sprawię sobie drugiego psa, póki co mam zbyt skomplikowane życie.

A apropos sznaucerów i psów na wychowanie, to moja siostra planuje kupić psa (jeszcze nie w tym roku, najpierw chcą ogrodzeni zrobić) i będzie to najprawdopodobniej sznaucer, bo spodobał się szwagrowi i siostrze, więc tak czy inaczej będę miała sznaucera pod opieką ;) Ja często jeżdżę do siostry i tam sypiam, po za tym jak jej nie ma to ja pilnuje domu, więc jej pies będzie praktycznie jak mój własny. Oczywiście szkolenie, wychowanie, kosmetyka itd. będzie spoczywać na mnie :p

Sama jednak preferuje inne rasy, aczkolwiek nie mam takiej jednej ukochanej, a gust mi się często zmienia, więc kto wie, może za parę lat będzie sznaucer u mnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Korenia']Pamiętam jak przyjaciółka szukała 4 dobrych domków jak Dunia miała szczeniaki - masakra była... wybierajcie przebierajcie, do nich i tak jeden wrócił.[/QUOTE]

no właśnie, ludzie tak pięknie potrafią mówić, a realia są zupełnie inne:roll:

[quote name='Doginka']Pamiętaj, że KSENO ma dostać pałac królewski, a nie domek zwyczajny:lol:

Jestem padnięta, ale nie mogłam sobie odmówić zajrzenia do Ciebie i do kluseczków:loveu:

Powiedz Gassi na uszko, że Raper wziął sobie do serca Jej obietnicę:roflt:[/QUOTE]

hahah, dopiero bym ludzie mieli miny, jakbym ich pytała czy mają pałac bo to kryterium dostania psa:evil_lol:

[quote name='Justa']Jeśli chodzi o domki - dobrze, jak ma się w czym wybierać ;)

A mnie seruszko krwawi, że jeden z tych maluchów to jeszcze nie dla mnie :([/QUOTE]

mi też krwawi, bo bym wiedziała, że kolejny dobry domek się trafił:loveu:

[quote name='NightQueen']Zostaw sobie wszystkie maluchy i będzie po sprawie :diabloti:

Justyna ja też przeżyć nie mogę że potomek Gass nie trafi do mnie :placz: (a co najdziwniejsze to ja wcale nie jestem aż taką wielką fanką sznaucerów, ale Gass ubóstwiam i od niej malucha bym chciała, a żadnego innego sznupa nie :evil_lol: dla mnie ona to ideał psa :loveu:)[/QUOTE]

jak miło to czytać:loveu: ale klucha by miała dużo fajowych obrożek:diabloti: no i jakie ekstra tereny spacerowe:loveu:

[quote name='Justa']Uważaj z tymi sznaucerami, bo jeszcze się zakochasz ;)

Od jednego sznaucera lepsze są tylko dwa sznaucery !
A tak btw okazuje się, że chyba większą przeszkodą od mojej rodziny są moje studia i stanowczo za mało czasu na szczeniaka..
Póki co zapowiada się, że będę miała młodego haszczaka wcześniej na wychowaniu :mdleje: Choć jestem lekko przerażona jak o tym myślę..[/QUOTE]

zakocha się:diabloti: a haszczaka moja droga to ja Ci współczuje, ale cieszcze się z jednej strony, bo Twoje serducho jest szczęśliwe:loveu:

[quote name='NightQueen']U mnie oprócz studiów stoją na przeszkodzie częste wyjazdy, ale jak się ustatkuję to sprawię sobie drugiego psa, póki co mam zbyt skomplikowane życie.
[/QUOTE]

ze sznaucerem średnim podróżuje się wśmienicie:loveu::diabloti:
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/bkitna1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]jak miło to czytać:loveu: ale klucha by miała dużo fajowych obrożek:diabloti: no i jakie ekstra tereny spacerowe:loveu:[/QUOTE]

i wredną właścicielkę :diabloti::evil_lol:

[QUOTE]ze sznaucerem średnim podróżuje się wśmienicie:loveu::diabloti:[/QUOTE]

oczywiście :evil_lol:


Jakie one mają kochane noski :loveu: takie malutkie jak ziarenka pieprzu (niezmielone ziarenka oczywiście :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Justa, haszczak ??? o zgrozo...... :roll:

Ariss, fotki maluchów są przecudowne ! jestem zachwycona! więcej! :loveu:[/QUOTE]

ma Justa przerąbane:evil_lol:

a specjalnie dla Ciebie, wstawię zaraz żółtego tłuścioszka:loveu:

[quote name='NightQueen']i wredną właścicielkę :diabloti::evil_lol:



oczywiście :evil_lol:


Jakie one mają kochane noski :loveu: takie malutkie jak ziarenka pieprzu (niezmielone ziarenka oczywiście :diabloti:)[/QUOTE]

wredny pies + wredna właścicielka = wielka miłość:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/ta.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Jakie cudne one są :loveu::loveu:
Gdybym tylko miała możliwość to bym wzięła do siebie chociaż jednego :evil_lol:.[/QUOTE]

[quote name='Rinuś'][I][B]Jakie maluszki :loveu::loveu::loveu:
aż się chce takiego mieć w domku.[/B][/I][/QUOTE]

przydały by się takie pozytywnie zakręcone domki:loveu:

Kashdog, z Tobą sznaucer by miał raj:loveu:

[quote name='Doginka']Ale cudne maluski:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Shel']Jeju, ale słodziaki:loveu:[/QUOTE]

[quote name='kaho']O boszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzze, wszystkie cuuudenka:loveu::loveu::loveu: a za takie fotografie powinni karac :evil_lol:;).[/QUOTE]

nawet nie wiedziałam, że im się tak szybko będą zmieniać charaktery:crazyeye:

owszem żółta jest bardzo zaradna, ale zrobiła się najsłodsza i uwielbia się przytulać:loveu:

skradam się:loveu:
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/pomaraczowy4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ewa, to uooowczarki sznupie są, bo im stoją uchi:roflt:

Piękne te krety, siem nie mogiem nagapić:loveu:[/QUOTE]

oby im tak nie zostało:evil_lol:

[quote name='Justa']A moja różowiutka panienka? Już nie jest megasłodka? :placz:[/QUOTE]

jest!

Najsłodsze są : różowa, żółta i pomarańczowy:loveu: a najgrzeczniejsze: błękitna, czerwona,pomarańczowy, fioletowy, zielony. a niebieski jest zmienny, trochę łobuzuje, jak choć chce to krzyczy i jest zwinny. Nauczył się od żółtej wyłazić z posłanka:diabloti: już się nie mogę doczekać aż zaczną się ze sobą bawić i wtedy będzie widać jakie mają charakterki:razz:

[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/pomaraczowy2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...