Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ariss']Olga, nie mam:shake: nie mieszczą mi się w kadr :evil_lol:ale jak podrosną to coś pomyślimy:lol:

a teraz moja gwiazdeczka:loveu:
[URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3701.jpg[/URL][/QUOTE]

Tiaaa akurat się nie mieszczą ;) To się odsuń od kojca hihi :diabloti:
Gwiazdeczka to powinna mieć na imię Estrella (to gwiazda po hiszpańsku), a skoro ma być na 'K" to K'ESTRELLA ;)

Link to comment
Share on other sites

ostatnio net chodzi mi tragicznie i wchodzenie na dogo doprowadza mnie tylko do szału:angryy:

Maluchy ważą po 800g i wszystkie już zaczynają chodzić, przeurocze są w tej swojej niezgrabności:loveu:

zielony chłopiec
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_4121.jpg[/IMG]

mamy też już część imion
chłopcy:
1. Kashmir
2. Kaiross
3. Kabiro
4. Kapper

dziewczynki
1.Keaira
2.Khagra
3 Kadirra
4. Kanza

imię Kanza może jeszcze zamienimy na inne bo średnio mi pasuje:evil_lol: tak samo jak Kapper ale imionka samców zostają:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ni gadaj że się maluchy i mamusia nie mieszczą do wspólnego zdjęcia tylko je zrób :mad: może być byle jakie, byle tylko było, bo chce to zobaczyć :diabloti:

Już chodzą ? :crazyeye: jak szybko pierdółki rosną :loveu:

Kapper też bym zmieniła, bo kojarzy mi się z moim siostrzeńcem, tak na niego w skrócie mówią :evil_lol:
Jak ma moja dziewczynka na imię? łobuz mój kochany? :loveu::loveu: mi do niej Keaira najbardziej pasuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze cytaty mi nie działają:angryy:

z imion chłopców wymyślałam tylko Kaiross, w skrócie będzie wołany Kairo- mi się podoba:loveu:

resztę wymyślał Darek(hodowca Gassiry) ja bym Kapper zamieniła na Keeper:loveu:(tak jak tatus szczeniaków:diabloti:)

a dziewczynki wymyślałam ja i miałam z tym wielki problem:placz: więc jak macie jakieś fajne pomysły to pisać, jeszcze wsio można zmienić:diabloti:

a Keaira to miała być sunia która zostanie u mnie :loveu: dlatego jeszcze nie wiem która to będzie, możliwe że żółta:razz:

a co do zdjęcia to już tłumaczę, mam 50 i malutki pokój:angryy: szczeniaczki są w domku dla gości bo w domu są jeszcze robotnicy, jak szczeniaki będą starsze to przeniosę je do salonu, gdzie jest sporo miejsca, wtedy będę mogła zrobić takie foto:razz:

Link to comment
Share on other sites

Jakies trudne do wymówienia te imiona :mdleje: Ale dostojne - trzeba przyznać ;)

Codziennie oglądam Waszą stronę Ewuń :loveu: I moja mama niemal codziennie pyta co tam słychać u krecików !

I już nie mogę się doczekać kiedy będe mogła Was odwiedzić.

A jak domki? Ludzie jacyś sensowni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Jakies trudne do wymówienia te imiona :mdleje: Ale dostojne - trzeba przyznać ;)

Codziennie oglądam Waszą stronę Ewuń :loveu: I moja mama niemal codziennie pyta co tam słychać u krecików !

I już nie mogę się doczekać kiedy będe mogła Was odwiedzić.

A jak domki? Ludzie jacyś sensowni?[/QUOTE]

Muszę ją w końcu zaktualizować:oops: no to powiedz mamie, że kreciki oprócz tego że zaczynają chodzić to powoli otwierają oczka:loveu:

[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4293.jpg[/IMG]

domki są różne, kilku osobom niestety musiałam odmówić:roll: Na dziewczynki mam nadmiar zainteresowanych, ale to dobrze:cool3: będzie w czym wybierać!

a na chłopców zgłaszają się tacy ludzie, którzy chyba by sobie z nimi nie poradzili. I mam na razie tylko dwóch zarezerwowanych.

Najgorsze jest że mało jest domków do kochania, wszyscy chcą same gwiazdy wystawowe:evil_lol:

[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4344.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a Keaira to miała być sunia która zostanie u mnie :loveu: dlatego jeszcze nie wiem która to będzie, możliwe że żółta:razz:[/QUOTE]

ŻÓŁTA o tak, to najlepszy wybór :diabloti::loveu:
ona będzie najpiękniejsza (druga zaraz po mamusi :eviltong:), najmądrzejsza, najbardziej zaczepna i w ogóle naj... :loveu:


i Keaira jak najbardziej do niej pasuje :cool3:


A nie podoba ci się któreś z tych imion ze strony którą ci podałam?

[QUOTE]a co do zdjęcia to już tłumaczę, mam 50 i malutki pokój:angryy: szczeniaczki są w domku dla gości bo w domu są jeszcze robotnicy, jak szczeniaki będą starsze to przeniosę je do salonu, gdzie jest sporo miejsca, wtedy będę mogła zrobić takie foto:razz:[/QUOTE]

ale mi nie przeszkadza wcale że na zdjęciu będzie widać okno, wersalkę, tuzin butów itd. po prostu chcę je wszystkie razem zobaczyć, możesz mi posłać takie jedno byle jakie zdjęcie na PW :cool3: może być robione nawet tel. komórkowym, ale muszę to zobaczyć :evil_lol:

[QUOTE]Najgorsze jest że mało jest domków do kochania, wszyscy chcą same gwiazdy wystawowe:evil_lol:
[/QUOTE]

a dziwisz im się? po takich rodzicach to sukces na ringu gwarantowany :cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kashmir piekne imie, ale wydaje mi sie ze bardziej pasuje do dziewczynki niz do chlopca:cool3:. Z drugiej jednak strony mozna zawsze skojarzyc ze swetrem, ktory jest rodzaju meskiego:evil_lol:. Tak czy inaczej bedzie fajne;).
[URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4344.jpg[/URL] cuuuuuudownosci :loveu: .
A tak z ostatniej chwili - moze byc Kardigan (tez ubraniowo:lol:;)) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A mówią, że ludzi tak trudno namówić na wystawianie ;)
No ale wiesz, mogłaś się tego spodziewać - po najpiękniejszym sznaucerze w Polsce i nie tylko :loveu:[/QUOTE]

ale słodzisz:diabloti: ludzie spodziewają się nie wiadomo czego, jak ktoś za dużo chce to może się tylko rozczarować:eviltong:

[quote name='Unbelievable']A mi się tylko Kanza podoba :diabloti: szalenie nie lubię imion typu Sheina, Ashka ;)

dzieciaczki przesłodkie :loveu:[/QUOTE]

ja natomiast nie lubię imion popularnych;) jak znalazłam imię Gassira od razu wiedziałam, że takie chce:loveu: i jesli ktoś mnie pyta jak piesek ma na imię zawsze słyszę dwie opcje po mojej odpowiedzi:
1.jak?
2.ale pieknie

są różne gusta:loveu:

[quote name='NightQueen']ŻÓŁTA o tak, to najlepszy wybór :diabloti::loveu:
ona będzie najpiękniejsza (druga zaraz po mamusi :eviltong:), najmądrzejsza, najbardziej zaczepna i w ogóle naj... :loveu:


i Keaira jak najbardziej do niej pasuje :cool3:


A nie podoba ci się któreś z tych imion ze strony którą ci podałam?
[/QUOTE]

Keaira to imię z tej strony co mi podałaś:loveu: i nie ukrywam, że mi się podoba:loveu:
Innego fajnego i żeńskiego tam nie znalazłam:shake: a może coś przeoczyłam?
Umówiłam się z Darkiem że on wybierze imiona dla chłopców, ja dla dziewczynek. Bo szczerze to bym te chłopięce pozmieniała:diabloti: ale umowa jest umową a ja jestem słowna;)

[quote name='kaho']Kashmir piekne imie, ale wydaje mi sie ze bardziej pasuje do dziewczynki niz do chlopca:cool3:. Z drugiej jednak strony mozna zawsze skojarzyc ze swetrem, ktory jest rodzaju meskiego:evil_lol:. Tak czy inaczej bedzie fajne;).
[URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4344.jpg[/URL] cuuuuuudownosci :loveu: .
A tak z ostatniej chwili - moze byc Kardigan (tez ubraniowo:lol:;)) .[/QUOTE]

Mi tam Kashmir w w ogóle nie pasuje do sznaucera:roll: mocny, pies stajenny Kashmir:roll: no ale tego zmieniać nie będę. Myśl nad żeńskimi:evil_lol:

Imiona na K ogólnie są beznadziejne:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']
ja natomiast nie lubię imion popularnych;) jak znalazłam imię Gassira od razu wiedziałam, że takie chce:loveu: i jesli ktoś mnie pyta jak piesek ma na imię zawsze słyszę dwie opcje po mojej odpowiedzi:
1.jak?
2.ale pieknie

są różne gusta:loveu:
[/QUOTE]
a Gram to może popularne? :diabloti: ja też lubię jak jest niepowtarzalne, ale bez "szeleszczących cząsteczek" ;)
Gassira też mi się podoba :loveu:

na Grama imię zawsze jest tylko "jak?" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']...a dziwisz im się? po takich rodzicach to sukces na ringu gwarantowany :cool3::evil_lol:[/QUOTE]
W końcu sowa barana nie rodzi, to samo Gassi i ten piękny amant, który stworzył te cudne szczylki:lol:

A tak w ogóle, EWA ROBISZ TYM SZCZENIACZKOM BOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSKIE FOTY:loveu:

Mi się bardzo podoba imię Kadira:loveu:


Całe szczęście nie mam problemu z imionami - Independent został przemianowany na TORO;-) Ale to pies Jarka, nie mój:lol::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']a Gram to może popularne? :diabloti: ja też lubię jak jest niepowtarzalne, ale bez "szeleszczących cząsteczek" ;)
Gassira też mi się podoba :loveu:

na Grama imię zawsze jest tylko "jak?" :evil_lol:[/QUOTE]

pewnie, że nie:lol: a Gram jest Gram w rodowodzie?
wymyśl mi fajowe żeńskie imię na "K" a Cię na rękach będę nosić:diabloti:

[quote name='Doginka']W końcu sowa barana nie rodzi, to samo Gassi i ten piękny amant, który stworzył te cudne szczylki:lol:

A tak w ogóle, EWA ROBISZ TYM SZCZENIACZKOM BOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSKIE FOTY:loveu:

Mi się bardzo podoba imię Kadira:loveu:


Całe szczęście nie mam problemu z imionami - Independent został przemianowany na TORO;-) Ale to pies Jarka, nie mój:lol::shake:[/QUOTE]

mi się Toro podoba, do olbrzymka pasuje:loveu:

wczoraj obcięłam maluszkom pazurki, a dziś tadam...najmniejsza dziewczynka otworzyła oczka
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_4467-Kopia.jpg[/IMG]

ale ten czas leci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...