Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeszcze nie gratulowałam, ale cały czas podglądam i podziwiam... Kochane, słodkie kulczeki, bardzo gratuluję i tak sobie myślę, że fajnie by było, gdyby było więcej tak świadomych hodowców jak Wy. :)
Na Polach Mokotowskich radosna nowina już się rozchodzi. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Killalady :diabloti:

słodziaki :loveu:[/QUOTE]

[quote name='strasznika']Killalady - fajne imię :) (takie dancehallowe) :smokin: :evil_lol:[/QUOTE]

hihhihi, no właśnie zastanawiam się w którą srone iść nadając imionka. W każdym razie najważniejsze dla mnie jest imię dla jednej suczki:razz:

[quote name='weszka']Jak u mnie były szczeniaki to nie istniał telewizor - zamiast niego wszyscy siedzieli przy kojcu i się gapili :) A po przyjściu każdy leciał sprawdzić co u maluchów. Ale spoko jeszcze ci dadzą w doopę ;)[/QUOTE]

u mnie jest podobnia:lol: wiem, że jeszcze będę przeklinać dzień w którym skończy się rytułał: jedzenie, spanie, jedzenie, spanie:evil_lol:
[quote name='ewka i haker']Kiwi
King kong
Kinshasa
Karachi
[SIZE=2][COLOR=#666666]Kermit[/COLOR][/SIZE]
Kibbee[/QUOTE]

dzięki:lol:

[quote name='Doginka']Jakie one są puci puci cudeńka:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Justa']Moja różowa będzie piękną panienką - czuję to :loveu:[/QUOTE]

ja jestem pewna, że ona jest wyjątkowa, skradnie serce nie jednej osobie:loveu:

[quote name='NightQueen']moja żółta będzie diabłem wcielonym :diabloti::loveu: też to czuje :evil_lol:[/QUOTE]

oj taaaaaaaaaak, pomimo tego jak potrafi sama przypełznąć i się wtulić to zdecydowanie ma charakterek, jak coś jej nie pasuje to krzyczy, jak się jakiegoś maleństwa doliczyć nie moge to jest to ona:evil_lol: a dziś jak chciałam ją przekręcić to zrobiła na mnie kupke:evil_lol::evil_lol:

[quote name='Bonsai']Jeszcze nie gratulowałam, ale cały czas podglądam i podziwiam... Kochane, słodkie kulczeki, bardzo gratuluję i tak sobie myślę, że fajnie by było, gdyby było więcej tak świadomych hodowców jak Wy. :)
Na Polach Mokotowskich radosna nowina już się rozchodzi. :)[/QUOTE]


ale fajnie Was widzieć:loveu: Bardzo miłe są Twoje słowa, dziękuje! Staraliśmy się, żeby ten miot był wyjątkowy i mam nadzieję, że taki właśnie będzie. Najważniejsze dla mnie jest żeby wszystkie maluszki były zdrowe i żeby znalazły swoich cudownych ludzi z którymi będą mogły spędzić reszte sowjego życia.
już się nie mogę doczekać, aż będę mogła się tam przejść:lol:

[quote name='Doginka']A mój ósmy, niebieski:hmmmm: będzie piosenkarzem:lol::loveu:[/QUOTE]

ostatnio się wyciszył, ale pewnie jeszcze nie pokazał swoich możliwośći:evil_lol:

[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/bkitna.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]oj taaaaaaaaaak, pomimo tego jak potrafi sama przypełznąć i się wtulić to zdecydowanie ma charakterek, jak coś jej nie pasuje to krzyczy, jak się jakiegoś maleństwa doliczyć nie moge to jest to ona:evil_lol: a dziś jak chciałam ją przekręcić to zrobiła na mnie kupke:evil_lol::evil_lol:
[/QUOTE]

moja dziewczyna :loveu::loveu::loveu:

a w ogóle chcesz polskie czy angielskie czy jakieś inne imiona?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']moja dziewczyna :loveu::loveu::loveu:

a w ogóle chcesz polskie czy angielskie czy jakieś inne imiona?[/QUOTE]

no i widać jak tu koleżanka czyta:evil_lol: była już o tym mowa:eviltong:

chce jednoczłonowe, jakieś np. celtycki albo cholera wie jakie, coś w stylu Gassira, takie żeby można było je tak wołać:razz:

Link to comment
Share on other sites

czytałam że mają być jednoczłonowe, ale nie doczytałam w jakim języku :)


chcesz celtyckie, proszę bardzo, nawet z tłumaczeniem :diabloti:
[SIZE=3][B]Panie[/B]
[/SIZE] [SIZE=3][SIZE=3]Kacey (Vasey)-waleczna, dzielna
Kassidy-mądra
Kathleen, Kate, Kathie, Katharine-czysta
Keara (Ceara)-święta
Keelin-szczupła, skromna, urocza
Keira (Kerry, Keriann)-ciemnowłosa
Kelly-wojowniczka
Keva (Kevina)-piękna, delikatna, miła
Kiara-mała i ciemna
Kiley (Kylie)-atrakcyjna
Kinnat-starożytna[/SIZE]
[/SIZE] [SIZE=3][SIZE=3]Kayna — piękna
Kelyn — święta
Kensa — pierwsza
Kerenza-miłość, uczucie
Kerra — najdroższ[/SIZE][/SIZE][SIZE=3]Keita,
Keiti- lasy, ogrodzone miejsce
Kelsi — morska przystań
Kenna — przystojna
Kyla — śliczna
[B]
Panowie[/B]
[/SIZE][SIZE=3][SIZE=3]Keary-ciemnowłosy
Kearney-wojownik
Keene-mądry,wykształcony
Kevin-miły, grzeczny
Kiernan-ciemnoskóry
[/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=3]Kitto —Krzysztof
[/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=3]Keddy — Adam
Keir —ciemny
Keith — pole bitwy
Kendrew —Andrzej
Kentigern — władcza głowa
Kincaid — bitewny dowódca
Kinnon — dobrze urodzony
Kirk — kościół



[SIZE=2]mam zresztą lepszy pomysł, masz stronę, tam wybierasz jaką literkę chcesz imienia i z jakiego kraju [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][URL]http://www.name-meanings.com/name-meanings/k.php[/URL] miłej zabawy :evil_lol:[/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=3]
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/38686-NightQueen"][B]NightQueen[/B][/URL], :buzi:[/B]tej stronki nie znałam[B]:buzi:[/B]

[quote name='Doginka']Ciężko jest coś na "K" wybrać:lol:[/QUOTE]

oj ciężko, takie one jakieś średnio fajne:roll:

[quote name='Tiesto_kennel']kolejna propozycja :D

KATARA - wojowniczka plemienia wody
po chwili wpadło mi w ucho
KAT[B]ARISS -- zgodnie z zyczeniem[/B][/QUOTE]

jakoś mi się z katarem za bardzo kojarzą, ale za wszystkie propozycję dziękuję:loveu:

[quote name='Kokosek']Spóźnione odwiedziny w waszej galeryji i tu co małe, przepiękne kluski - GRATULUJĘ :loveu:[/QUOTE]


[quote name='AnkaG']Aaaa gratulacje klusiorków :)[/QUOTE]
dziękuję:lol:

pomarańczowy:loveu:
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/pomaraczowy1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ooo mamo te łapcie błyszczące :loveu: normalnie MISZCZ dzieciowych fotek :loveu:[/QUOTE]

[quote name='weszka']Rozpływam się :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='Korenia']Nie tylko Ty :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

powiem Wam, że dobieranie domków to strasznie trudna sprawa.

Dwa pieski mamy już zarezerwowane;)

a jutro przyjeżdżają do nas ludzie ze Szczecina na rozmowę kwalifikacyjną, trzymajcie kciuki, żeby okazali się fajnym domkiem i żebym mogła im zarezerwować kolejne dziecko.

[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/pomaraczowita.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']
a jutro przyjeżdżają do nas ludzie ze Szczecina na rozmowę kwalifikacyjną, trzymajcie kciuki, żeby okazali się fajnym domkiem i żebym mogła im zarezerwować kolejne dziecko.
[/QUOTE]
Pamiętam jak przyjaciółka szukała 4 dobrych domków jak Dunia miała szczeniaki - masakra była... wybierajcie przebierajcie, do nich i tak jeden wrócił.

Link to comment
Share on other sites

Zostaw sobie wszystkie maluchy i będzie po sprawie :diabloti:

Justyna ja też przeżyć nie mogę że potomek Gass nie trafi do mnie :placz: (a co najdziwniejsze to ja wcale nie jestem aż taką wielką fanką sznaucerów, ale Gass ubóstwiam i od niej malucha bym chciała, a żadnego innego sznupa nie :evil_lol: dla mnie ona to ideał psa :loveu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Justyna ja też przeżyć nie mogę że potomek Gass nie trafi do mnie :placz: (a co najdziwniejsze to ja wcale nie jestem aż taką wielką fanką sznaucerów, ale Gass ubóstwiam i od niej malucha bym chciała, a żadnego innego sznupa nie :evil_lol: dla mnie ona to ideał psa :loveu:)[/QUOTE]

Uważaj z tymi sznaucerami, bo jeszcze się zakochasz ;)

Od jednego sznaucera lepsze są tylko dwa sznaucery !
A tak btw okazuje się, że chyba większą przeszkodą od mojej rodziny są moje studia i stanowczo za mało czasu na szczeniaka..
Póki co zapowiada się, że będę miała młodego haszczaka wcześniej na wychowaniu :mdleje: Choć jestem lekko przerażona jak o tym myślę..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...