Jump to content
Dogomania

Bialo-błekitna Basia za TM,czarny okruszek takze....[*]


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='akucha']Co u czarnuszki słychać? Dalej placze?[/quote]
ma biegunke,ale nie jest dramatycznie i wet nie podejrzewa wirusowki. Raczej zmiana karmy. Kombinuja teraz zinnym jedzeniem.Ludzie po biala kicie byli bradzo zaangazowani-o wszystko pytali i od razu porobili dla małej zakupy.Rokuja dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Własnie dostalam info od Anki.Basia w nocy umarla,czarna siostrzyczka walczy,ale słabo z nia.
Mam potworne wyrzuty sumienia,moze ratowanie kociat 3 tygodniowych ze schroniska,z gory jest skazane na przygrana,a narazilam wspaniale osoby na stes,zwiazany z utrata kociatka-moze ci ludzie od Basi juz nigdy nie beda chcieli miec kota? A Anka ma ledwo wyleczonego Jezyka,jak on cos zlapie....do tego ciezko chora błekina u Irmy.

Link to comment
Share on other sites

Maleńka, śpij słodko
[*]
[*]
[*]

Wiola, ryzyko istnieje zawsze i wszędzie, bez niego nie ma życia. Maleńka nie odeszła w gabinecie na stole z igłą w sercu, nie zasnęła też w zimnej, schroniskowej klatce. Dostała na te kilka dni, ciepło, troskę, czułość i za to bardzo, bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Wiola
duża z Ciebie dziewczyna a bzdury piszesz
zawsze warto ratować życie a jeżeli się nie uda to tylko znaczy, że się nie udało
najgorzej nie próbować
a ludzie od Basi jeżeli kochają koty to wcześniej czy później wezmą następnego kota

żal maleńkiej
a Chmurka słaba ale ja wierzę, że b edzie dobrze i tego się trzymajmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Własnie dostalam info od Anki.Basia w nocy umarla,czarna siostrzyczka walczy,ale słabo z nia.
Mam potworne wyrzuty sumienia,moze ratowanie kociat 3 tygodniowych ze schroniska,z gory jest skazane na przygrana,a narazilam wspaniale osoby na stes,zwiazany z utrata kociatka-moze ci ludzie od Basi juz nigdy nie beda chcieli miec kota? A Anka ma ledwo wyleczonego Jezyka,jak on cos zlapie....do tego ciezko chora błekina u Irmy.[/quote]
Nie gadaj głupot :mad: ciotka!!!!

Owszem, to trudne i niestety dość często przegrywamy... ale warto walczyć. Popatrz- w tym sezonie wylądowało u mnie 17 kociąt. W większości młodszych niz 4 tygodnie :shake: Straciłam Dymka, Chucka i Wampirka.... Z czego Chuck i Wampir to były duże, pozornie silne kociaki. Teraz mam 4 wypłosze, miały mniej niz 3 tygodnie jak przylazły i na razie odpukac sie trzymają;) a miałam wątpliwości, szczególnie w przypadku Dyla Sowizdrzała- mniejszy od dłoni, zakatarzony, zapyziały i obsrany...
Warto walczyć, bo nawet jesli uratujesz jednego na pięć, to jest to jedno uratowane życie, które inaczej by zgasło... A te które odchodzą- odchodzą w cieple, zaopiekowane, kochane.
Tyle, że to boli, wiem... :-(

Link to comment
Share on other sites

Brązowa, wiadomo dlaczego biedactwa odeszły? To jest b. ważne,jeżeli zamierzacie do tych domów, gdzie były małe wziąć następne maluchy na tymczas.
Pytam dlatego,że sama przeżyłam taką sytuację, wzięłam na tymczas 2 kociaki ze schronu i po 2dniach okazało się że oba są zarażone panleukopenia, choć jak je brałam nic na to nie wskazywało. Jednego udało mi się cudem uratować. Ale wirus utrzymuje się w mieszkaniu do pól roku !
Każdy nowy maluch wzięty na tymczas jest skazany na zarażenie !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...