Jump to content
Dogomania

Przyczołgał się po pomoc...teraz choruje... Atos za TM ... [']


Fiona.22

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobno Atos w niedzielę opuszcza mój azyl.

W związku z tym zamieszczam jego rozliczenie:

[LIST]
[*]31.10 - 11.11 - koszt utrzymania 5 zł/doba x 11 dni = [B]55 zł[/B]
[*]odrobaczenie, odpchlenie (Paratex, Fiprex) - nie wiem jeszcze ile, dzisiaj wezmę rachunek od weta[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Atos śpi sobie pod kaloryferem. Jest bardzo spokojny.

Bardzo dziękujemy dziewczynom z Jędrzejowa za opiekę nad Atosem :loveu: Zdecydowanie przytył, rana na prawej łapce ładnie się goi :) Niestety, na lewej tylnej nadal nie staje, a po schodach trzeba było go wnieść. Operacja chyba będzie konieczna.

Za kilka minut wstawię zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ciężko mi "chodzi" dogomania, nie mogę nigdzie wejść, b.długo trwa wczytywanie. Atosek jest u mnie od kilku godzin, jest w osobnym pokoju ze względu na koty, nie chce go stresować. Jest bardzo spokojny, wyniosłam go na dwór, ale wcale się nie załatwia, może stres...Zjadł troszkę jedzonka ale teraz już mu nie dam, bo rano o 5-tej wyjeżdża. Dostanie awiomarin. Bardzo biedna psinka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red'] Olenka pisz co u niego.[/quote]
pisze i pisze :evil_lol:
leży nie wstaje ale lubi jak go głaszczę, przed chwilą przyjechał Maciej mój syn to z nim Atos będzie mieszkał w pokoju, poznali się jest ok
no Atosek to już nigdy nikogo nie ugryzie ale bronić się też nie będzie mógł :shake:
jak przestanie padać pójdziemy na trawnik
daje mu jeść często i mało ale dopiero niedawno zobaczyłam że trzeba miksować , biedny troche co mógł zjadł a potem to mu tylko pachniało a ja głupia myślałam że głodny nie jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...