Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='masienka'];) ;) ;)


a Tatmus moich slimkow mi sie ostatnio cos nie podoba. Prawie nic nie je i ciagle zamyka sie w sobie :( nie wychodzi nawet podczas kapieli. I nie wiem co mam z nim zrobic bo moj wet na pytanie czy moge przyjsc ze slimem popukal sie w czolo...[/QUOTE]
Zamknał się deklem? moje teraz też częściej śpią, niz harcują, mimo marchewek i specjalnie dla nich skiełkowanych rzodkiewek i sałaty, ale w taką pogode to u mnie wszyscy kimają gdzies po łózkach i fotelach, nawet TZ:p A ja zostałam sama jak ta lala ze światecznymi porządkami :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korek221']no ładnie...z tego "miotu" który wysłałam luce zakamuflowało mi się jedno wajcuszko i od dzisiaj mam...6 ślimków:crazyeye:...jak tak dalej pójdzie to to ja z torbami pójdę:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
nie z torbami tylko ślimakami

Link to comment
Share on other sites

Oj nie tylko pseudo! UWAGA!
[B]Zapowiedź miotu[/B][B]:roflt:[/B][B]:[/B] w mojej hodowli oczekuję właśnie na młode iredalei, przyszli rodzice zamieszkali juz razem także być może niebawem doczekamy się przychówku[B]:grin:[/B][B]Przjmuję zapisy na ślimaczęta:bigcool:
[/B]A poważnie to ktoś będzie chętny na białasa?

P.S. Czemu nasze ślimaki znalazły się w dziale[B][U] płazy[/U][/B]???:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Faktycznie:lol: nie zauważyłam, nie ma co moderator to z biologii miał chyba pałę:evil_lol:[/QUOTE]
Ale Supergoga zakładając wątek wyboru też nie miała, bo jak? Zwierzęta dzikie? Hodowlane? Może gryzonie?:eviltong: nikt nie wpadł na to że na dogo pojawia sie skorupy i nikt specjalnego działu nie założył:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...