Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='korek221']moje glutki mają swój prywatny "ogródek" posiałam im w akwarium pszenicę - są zachwycone bo mogą chrupać roślinki ile się zmieści[/QUOTE]

ale świetny pomysł! kurde, gdybym miała większe akwarium to mogłabym im coś zasiać. pożyteczne to i od razu ładniej. ale ja mam 10litrów, wydaje mi się niesamowicie małe. a przecież chce mieć większą gromadkę.

cóz za humanitarny sposób na pozbywanie się jajek. to już lepiej dać rybkom na pożarcie, bo w końcu w naturze też się tak dzieje. poza tym przypominam : jesteśmy odpowiedzialni, za to, co oswoiliśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']mówiąc że nie jastem sadystką miałam na myśli zalewanie je wrzątkiem[/QUOTE]
Dlatego jeśli masz nadwyzke grożącą wyklęciem z rodziny i wyrzuceniem z domu, to możesz próbować sprzedać na necie, albo upchnij w podpisie że masz ślimy do adopcji. Na tym wątku glootomanii wiekszosć juz zaślimaczona, a plącząc sie po innych wątkach, moze znajdziesz amatora;)

Link to comment
Share on other sites

mogą być, ale nawet sałata może zarazić robalem. Psy odrobaczamy co jakiś czas, a kiedy siebie ostatnio odrobaczaliście? Całujesz np. ukochanego - buzi buzi a tu robal hop i cmyk do środka. I rośnie sobie taki milusiński, a my ranigastr jemy bo nas mdli.
No ja to tak widzę :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='korek221']a ja się dzisiaj dowiedziałam,że jestem jednym z 5 zwycięzców:multi:konkursu na fotę" najfajniejszego pupila" na [url]http://ludzie.onet.pl/902972,detal.html[/url]

zgadnijcie co to za pupil?:lol: I czemu mi to foto tak okroili?:angryy: (w ich galerii jest w całości)[/quote]
gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='luka1']kto wie co ślimaki nie jedzą? Takie mieszkanko tylko z podłoża jest monotonne, chciałam je trochę ozdobić, ale nie chcę by ślimaki nażarły się ozdubek.[/QUOTE]
skorupy kokosa np. nie zeżrą (przynajmniej nie natychmiast), jakieś korzenie, galęzie; kamieni raczej nie bo mogą sobie skorupy pouszkadzać

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jakie gałęzie czy korzenie im nie zaszkodzą na brzuszki. Czy jak je zeżrą to się nie pochorują. Nie mogę patrzeć jak sie nudzą w swoim pojemniku. Może jakieś huśtawki im wstawić? Zjeżdżalnie? Cholera, z chomikiem jest łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

a może macie jakieś zdjęcia swoich ślimaczków i ich domków ( nie tych na grzbiecie oczywiście)? Chętnie skorzystam z waszych pomysłów. A może jakiś konkursik ogłosimy na dom dla ślimaka? Mam nawet nagrodę - pięknego ślimaka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...