Jump to content
Dogomania

Koszt badań dysplazji


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']my w Lublinie mamy bardzo dobrego specjalistę na Stefczyka który potrafi bez znieczulenia zrobic prześwietelenie :) Ja prześwietlałam tam swoje psy - bez usypiacza, spokojnie, bez nerwów. Zdjecia od razu na CD dostalam.[/QUOTE]

Mi w jakiejs klinice w Lublinie wlasnie, przeswietlali suke bez znieczulenia (mozliwe, ze to ten sam doktor), wg niego na tym zdjeciu na pewno nie bylo HD A, predzej B czy nawet C. Fotka pod narkoza i prosze - HD A ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Mi w jakiejs klinice w Lublinie wlasnie, przeswietlali suke bez znieczulenia (mozliwe, ze to ten sam doktor), wg niego na tym zdjeciu na pewno nie bylo HD A, predzej B czy nawet C. Fotka pod narkoza i prosze - HD A ;)[/QUOTE]
nie wiem czy to ten sam, ale on nie ma uprawnień do opisu - do opisu trzeba wysyłać do uprawnionego lekarza.
Ten u ktorego prześwietlene były moje psy według mnie jest bardzo dobrym specjalistą i ma doskonale podejście do psów (tylko 1 zdjęcie łokci z góry musieliśmy powtarzać, bo pies mi sie ruszył, a tak wszystkie od razu wyszly jak należy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']nie wiem czy to ten sam, ale on nie ma uprawnień do opisu - do opisu trzeba wysyłać do uprawnionego lekarza.
Ten u ktorego prześwietlene były moje psy według mnie jest bardzo dobrym specjalistą i ma doskonale podejście do psów (tylko 1 zdjęcie łokci z góry musieliśmy powtarzać, bo pies mi sie ruszył, a tak wszystkie od razu wyszly jak należy).[/QUOTE]

Nie, on nie robil opisu. Po prostu mialam okazje zrobic fotke podczas obozu agility. To bylo w tej klinice o ile dobrze pamietam [url]http://www.lcmz.pl/[/url] Wet nie robil stricte opisu, a jedynie popatrzyl na zdjecie i sam tak ocenil, ustnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']te badania są w głupim jasiu? Mnie czeka zrobienie badań Lennemu i trochę się boję tego znieczulenia właśnie :/[/QUOTE]

nie ma sie czego bac.

ja nie wierze w przeswietlenia bez premedykacji.

kilka tygodni temu przeswietlalam u dr Niedzielskiego razem ze starsza suka 18tygodniowe szczenie-obie byly premedykowane, obie szybko doszly do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']te badania są w głupim jasiu? Mnie czeka zrobienie badań Lennemu i trochę się boję tego znieczulenia właśnie :/[/QUOTE]
to zależy - są weci którzy robią bez a sa tacy co tylko z jasiem. zależy też dużo od psa - jak z adhd to jasio jest często jedynym wyjściem.

[quote name='Guciek']Nie, on nie robil opisu. Po prostu mialam okazje zrobic fotke podczas obozu agility. To bylo w tej klinice o ile dobrze pamietam [url]http://www.lcmz.pl/[/url] Wet nie robil stricte opisu, a jedynie popatrzyl na zdjecie i sam tak ocenil, ustnie.[/QUOTE]
Tak, to z tej kliniki, ale tam jest co najmniej 2 wetów rentgenologów a może i więcej.

Link to comment
Share on other sites

to nie chodzi o adhd, ale o poprawne wykonanie zdjecia oraz badanie ortopedyczne.
bo u ortopedy nie chodzi o to, zeby miec hd A tylko takze o zbadanie psa.

szczegolnie wazne to jest u szczeniat.
pacjenta premedykuje sie nie tylko po to, zeby zrobic zdjecie, ale tez po to, zeby go rozsadnie zbadac. w naszym kraju jednak nie ma za duzej swiadomosci i rzadko kto przeswietla szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='a_niusia']we wro jesli nie potrzebujesz wpisu, to idz do niedzielskiego.[/QUOTE]
Dostałam odpowiedź że samo zdjęcie kosztuje 60 zł (premedykacja 30-35zł, choć szczerze mówiąc wolałabym uniknąć, jeśli suka będzie grzeczna). Ale konsultacja kosztuje 100zl :shake: Czy takie samo zdjęcie jest z opisem czy całkowicie "gołe"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ja nie wierze w zdjecia bez premedykacji.

nie mam na nazwisko niedzielski ani tez w glowie cennika uslug. warto by bylo zadzwonic i sie zapytac.[/QUOTE]
Po co taka opryskliwość? Jak nie masz cierpliwości odpowiadać, to trzeba nie było odpisywać po moim pierwszym pytaniu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.niedzielski.wroclaw.pl/[/URL]

nr telefonu na glownej.
a tu [URL]http://www.niedzielski.wroclaw.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=9&lang=pl[/URL]

nawet mozesz wyslac zapytanie jesli sie wstydzisz zadzwonic.

koniec jezyka za przewodnika.

i nawet znalazlam opinie: [url]http://www.znanylekarz.pl/dariusz-niedzielski/weterynarz/wroclaw[/url]

Link to comment
Share on other sites

no tak, po co się pytać skoro można zadzwonić, w ogóle po co forum i się pytać o porady ze szkoleniem, skoro możemy zadzwonić do fachowca :roll:
Przypomina mi to trochę forum z innej branży, transportu ciężarowego, tam też uniwersalna porada to "zadzwoń, na gotowca Ci nie damy"......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...