Jump to content
Dogomania

Koszt badań dysplazji


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u młodego psa, jak i u dziecka nie zawsze mozna dobrze ocenić faktyczny stan. Rób rtg, badania krwi.
a jak z suplementacją diety? pies w tym wieku nadal rośnie - mam 8 miesięcznego szczyla któremu mimo tego, że karmię go barfem, to suplementuję preparatami wapniowymi.
Daj znać jak wynik badań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASLAN I ASHLY']W przyszłym tygodniu mamy umówioną wizytę więc myślę że będzie już coś wiadomo.Aslan jest na Royal Canin giant junior, a wcześniej giant puppi i słyszałam że ta karma wystarcza i żeby nic więcej nie dawać bo można tylko zaszkodzić.[/QUOTE]
mialam przez sekundę ta karmę - mam 2 labki i ogara polskiego, czyli rasy teoretycznie wszystkożerne. A tego nie chcialy ruszyć za nic.
I nie słuchaj tego, że są jakieś cud karmy do których nic się więcej nie dodaje. Bo po co były by te wszystkie wapniowe dodatki dla szczylków?

Link to comment
Share on other sites

Z samym wapniem bym uważała... Łatwo u psa o niezbilansowany stosunek Ca:P i można baardzo zaszkodzić psu. Ja bym preparatów wapniowych nie dawała - raczej glukozamine, chondroityne i składniki niezbędne do syntezy kolagenu. Chociaż skuteczność i takich preparatów nie jest nigdzie potwierdzona...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...