Jump to content
Dogomania

DZIELNY KOSTUŚ: 3,5 łapki NA WÓZKU INWALIDZKIM. Serduszkiem nadrabia wszystko!!!Za TM


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie bylo zadnego postepowania, nie znalysmy jeszcze wtedy dziewczynki a poza tym ona sie slucha wiadomo kogo. Nic sie juz nie dalo zrobic, pytalysmy wetki Lucynki, gdyby to moglo byc operowane natychmiast bylaby szansa, ale przeciez wiesz ile to kosztuje a rodzice dziewczynki nie sa majetni zas wiedzma wykorzystuje dziecko do wlasnych celow i tez nie ma kasy na takie rzeczy, bylysmy z Ula juz dosc dawno temu w domu u tej dziewczynki i rozmawialysmy z mama jest bardzo wsciekla na wiedzme, bo dziewczyna zle sie przez nia uczy, wraca ze szkoly rzuca ksiazki i juz biegnie do wiedzmy.

Link to comment
Share on other sites

A taka jedna z Chrzanowa, :diabloti: ktora ma kilka psow i okolo 50 kotow w mieszkaniu trzypokojowym, do tego nie uznaje aborcji, usypiania slepych miotow jak rowniez eutanazji nawet jesli zwierze cierpi, trzyma koty chore ze zdrowymi :angryy::angryy::angryy: i oczywiscie nazywa siebie milosniczka zwierzat.:mad::mad::mad: Ma troche podobny poglad jak ta osoba ktorej pomagasz. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Za parę dni (16-tego) minie siedem miesięcy odkąd przywiozłam sparaliżowaną Frotkę z Radomia. Na SGGW i w Krakowie nie pozwolono jej operować, było za póżno, można tylko do pięciu dni od wypadku. Pan Piotr (ten od wózka) zapytał, czy tylne łapki nie są zaciśnięte w piąstki, a że nie były, to ma szansę chodzić ale długo to trwa.
Śledzę wątek Kostka i ze zdziwieniem stwierdzam podobieństwo zachowania obu, zupełnie innych psów. Wykazują niesamowitą energię, czujność i chęć życia. Kostek jest w gorszej sytuacji bo większy i brakuje mu stałej opieki. Frotka 5.5 kg. Trzymamy obie z Frotką za Kostka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dominiko wstydz sie, :oops: prosilas o buciki dla Kostusia, na PW rowniez poinformowalam cie ze Taks potrzebuje wymiary a ty co? Zapomnialas :mad:[/quote]

[COLOR=darkred]Na śmierć zapomniałam o tych butkach i o PW do Taks :oops::oops::oops: Przepraszam. Ostatnio nie wiem z czego żyję..[/COLOR]

[COLOR=#8b0000]Osoba, która miała przywiźc wózek z Wrocławia, może to zrobić ale dopiero pod koniec miesiąca, więc nie wiem czy jest sens czekać, myśle , że poprosze producenta aby odesłał wózek kurierem na nasz koszt - czy też tak myślicie??? Bezsensownie tylko sie sprawa opóźniła...[/COLOR]

[COLOR=#8b0000]Dobra Ulka będą foty Rudka.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkred]A kiedy jadą i z kim???? jakby można zabrać ten wózek to byłoby super, bo ja czekałam na odpowiedz tej osoby, która miała mi wózek przywiżć i nic ztego nie wyszło.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Także Ulka daj mi tylko znak kiedy, a ja juz sie skontatuje z producentem i sie dogadamy:p[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][COLOR=darkred]Taks poinformowałam u butku, i ma podobno powstać jakiś pancerny butek.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#8b0000]No ale Kostuś nasz wspaniały dzisiaj w nocy obgryzł sobie 5 cm nóżki, tej z kikutem, więc zrobił to co fundacja miała w planach. Jutro na 8.30 w Oświęcimiu jest umówiona operacja wyrównania i ładnego zakończenia tego nadgryzionego kikuta.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Teraz Kostkowi z łapki wystają nagie kości. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Jak tylko wróci Kostuś do zdrowia to zdrowo go opieprze za takie zachowanie ;)[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#8b0000]No więc jakby na to nie patrzeć Kostuś ma wózek, potrafi na nim jeździć, operacje na nóżke ma jutro. Więc jest już w zasadzie z tym psem zrobione wszytsko co Fundacja sobie zplanowała (no jeszcze kwestia kastracji - pogadam o tym jutro z wetami). Myślę, że już nadszedł czas wypuścić Kostka z ramion fundacji i zaczynać kampanie adopcyjną dla niego.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dominika dobiłaś mnie tą informacją.
Jak Krówek zrobi to samo, to już całkiem umrę.

Co z wózkiem?
I czy masz czas w środę? Byśmy jechały z boksiem i Maszką i przy okazji ten wózek jeśli do tej pory nie będzie przywieziony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...