Jump to content
Dogomania

DZIELNY KOSTUŚ: 3,5 łapki NA WÓZKU INWALIDZKIM. Serduszkiem nadrabia wszystko!!!Za TM


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja widac na watku od 3 sierpnia nikt nie zagladal, w dalszym ciagu nic nie wiem co z zyciem Kostusia i jego byc moze zlamana lapka ( tak przynajmniej powiedziala wetka) nikt nie raczy nawet odebrac telefonu pomimo ze juz dwukrotnie probowalam pomiedzy 4 a dzisiejszym dniem. Wrecz blagalam Dominike o zabranie Kostusia do lecznicy i zrobienie mu RTG, ale jak widac bezskutecznie, jestem bezsilna i nie moge mu pomoc, chociaz jestem w kontakcie z Niemcami ktorzy tez dopytuja sie o stan Kostusia. Szlag mnie trafia z tak nie odpowiedzialnymi ludzmi :diabloti: ktorzy maja sie za milosnikow zwierzat, bo wedlug mnie to jest sadyzm a nie milosc. :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ulv ja nie mam daleko bo zaledwie 10 km, ale jak widzisz kontaktuje sie z Niemcami za to z Libiazem jest to niesiagalne, ( kraina w buszu w Afryce) gdzie nie ma dostepu do netu ani do telefonu. :angryy: Chyba czekamy jak w koncu napisza ze Kostus za TM, bo juz nic nie mozna bylo zrobic. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Diana a jak mam podjechac w slepo??? nie wiem czy zastane ja w domu a moj czas jest na wage zlota, zdajesz sobie chyba sprawe ze nie tylko Kostus jest na glowie ale codziennie cos nowego wyskakuje. Ja nie mam z nia wspolnego zdania, ona jest zdziwiona ze Kostus ma jechac do Niemiec: jej odp. a po co do Niemiec:crazyeye:
chyba wiesz co w takim momencie cisnie mi sie na usta, po g...no, To nie jest wetka to jest konowal, ona juz zalatwila kilka psow o ktorych ja wiem. W ubieglym tygodniu mialam zgloszenie interwencji ze pies kuleje a ma wlasciciela, jak podjechalam zobaczyc to pani mi powiedziala ze wetka leczela psa zastrzykami ale to nie pomoglo, a ja nie wetka i widze ze tam RTG potrzebna bo koncowka lapy chyba zlamana. Ta wetka mowi ze pies nie moze byc kastrowany jak ma zostac strozem, ta wetka szuka psom i kotom domy ale o sterylizacji ani o kastracji nie mysli, a po co :angryy::angryy::angryy: jest normalna rozmnazaczka zwierzat, i jeszcze duzo bym mogla tak nadawac. Ona ma tylko wspolny jezyk z Dominika, bo obydwie szukaja domow dla zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

:placz::placz::placz: :placz::placz: Czulam ze to sie tak skonczy :-( Kostausia nie ma juz wsrod nas. :shake: Od poczatku Kostus byl psem fundacyjnym, tyle osob zaangazowalo sie w jego ratowanie, wszyscy zylismy nadzieja ze Kostusia ktos pokocha. Wiemy tez wszyscy, ze prawie nie bylo szans znalezc domu w Polsce dla tego kalekiego psa ale jakze kochanego. Wiosna tego roku na watku rowniez pisalam ze staram sie znalezsc dla Kostusia na poczatek DT w Niemczech. Powiedzialam o tym wetce, i uslyszalam wtedy po co do Niemiec ale ton jej glosu nie wyrazil zdziwienia a raczej oburzenie. Poczatkiem sierpnia mialam znow mozliwosc rozmawiania z ta osoba :diabloti: a przebieg rozmowy juz opisalam we wczesniejszych postach. Zwrocilam sie wtedy z prosba do Dominiki o zabranie Kostusia na RTG bo mialam juz przygotowany wyjazd do Niemczech jak rowniez DT moglam go zabrac 16 sierpnia o czym tez pisalam. Od tamtej pory pomimo podjetych kilu prob skontaktowania sie z wetka telefonicznie, nie bylo mozliwosci, Dominika tez sie nie odzywala. Dominiko w tym miejscu mam ogromny zal do Ciebie ze nie powiadomilas nas nawet o tym ze wetka rowniez Tobie nie pozwolila zabrac Kostka. Okazuje sie ze Kostek nie byl nasz Fundacyjny a byl wlasnoscia wetki.[B] To wetka zadecydowala o jego zyciu i smierci.[/B] Wedlug niej opieke jaka ona mu zapenila byla dostateczna :angryy: i pies sobie troche pozyl. Nie bede juz dalej niczego komentowac bo brak mi slow na okreslenie tej sadystki. Nie jestem w stanie temu potworowi w ludzkiej skorze wspolczuc.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...