Jump to content
Dogomania

DZIELNY KOSTUŚ: 3,5 łapki NA WÓZKU INWALIDZKIM. Serduszkiem nadrabia wszystko!!!Za TM


Ulaa

Recommended Posts

Ulaa, pieniążki które wysłałam Dziadziusiowi ( i które oczywiście jeśli nie zdążyły być dla niego zużytkowane ) przekaż jeśli możesz Kostusiowi. Jak mówiłam przez telefon kolejne jakieś pieniążki pójdą na początku września 5y lub 8y tym razem dla Kostusia. Koszałek też nie zostanie bez pomocy ode mnie jeśli zajdzie potrzeba

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mikadominika, oczywiscie to sa Twoje pieniazki i masz prawo decydowac na ktorego pieska maja byc przeznaczone, ale tu moja prosba, poniewaz Kostusiowi w tym miesiacu Zachary przeslala 150 zl. plus witaminki wiec na chwile obecna Kostus jest zabezpieczony, natomiast potrzebujemy pieniazkow na sterylke Mufinki ktora zesmy dzis odlowily z ulicy i jesli nie masz nic przeciwko temu chetnie przeznaczymy twoje pieniazki dla Mufinki na czesciowy koszt sterylki. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Do Kostusiowej skarpety doszla nastepny wplata [SIZE=3][B]20 zl.[/B][/SIZE] od Grazyny K.
Ulka wprowadz wplaty do pierwszego postu bedzie latwiej sprawdzac wydatki.[/quote]

Nie mam czasu przeglądać całego wątku, jeśli ktoś miałby czas niech przejrzy i wyśle mi na pw ile i od kogo.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]No to ja będę prowadziła rachunki :p[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=purple]150 zł. Zachary[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#800080]20 zł. Grażyna K.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#800080]-----------------------[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#800080]170 zł. w Skarpecie Kostka[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue]pieniążki od mikidominiki początkowo były dla Dziadziusia, potem przeszły na Kostka, ale, że Mufinka jest bardziej potrzebująca to skarpeta Mufinki przejęła te pieniążki.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dominiko dzieki za przejecie prowadzenia, skarpety Kostusia, tylko ze w srodku watku jest z tym zawsze problem z odszukaniem, dlugo to trwa i zajmuje duzo czasu. A co do kasy dla Kostusia od Mikadominika to jeszcze nie jest przesadzone ktory z psow jest w wiekszej potrzebie bo jak pisalam juz na watku Dziadzia hotelik nie jest jeszcze zaplacony i nie znamy faktycznej oplaty bo byc moze ze do oplaty za hotelik dojda jeszcze koszty kremacji. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przeglądałam Super Express (nie śmiać się :roll:).
Był tam mały artykulik o pieskach Chichuachua z jakiegoś schroniska w NY, które urodziły się bez przednich łapek.
Dostały wózeczki i zostały zaadoptowane, napisali, że to bardzo dzielne pieski i sprawiają radość właścicielce.

Może by opisać pokrótce historię Kostusia, może wśród czytelników tejże gazetki znajdzie się dla niego dom?

On jest jeszcze bardziej dzielny niż te Chichuachy, w dodatku nasz swojski, a nie z jakiegoś usa :p

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Ulka jaki ładny tytuł dałaś :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Więc według moich skromnych obliczeń wynika, że do skarpety Kostka z dwóch bazarków wpłynęło 67 zł.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Więc dodając pozostałe pieniążki mamy 237 zł. w skarpecie Kostusia.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Ta gazaeta to super pomysł jest, tylko jak zrobić, zeby Kostka tam pokazć??![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dominiko daj znac kiedy bedziesz mogla wpasc i odebrac 40 kg. karmy dla Kostusia, a jak bede mogla sprawdzic stan konta to napisze o ile zmniejszyc skarpete Kostusia, bo od wczoraj trwaja jakies prace, ktore nie pozwalaja sie zalogowac. :mad: Dominiko ze skarpety Kostusia nalezy odjac [B]155 zl.[/B] za zakup karmy.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred] 237 zł. - w skarpecie [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000] - 155 zł. - karma dla Kostusia[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000] -------------[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000] [SIZE=4][COLOR=purple] 82 zł.[/COLOR][/SIZE] pozostalo w skarbonce Kostusia[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=darkred]W najblizszych dniach wpadne do Ady po karmę dla Kostka:p dam znak jeszcze :p[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...