Jump to content
Dogomania

DZIELNY KOSTUŚ: 3,5 łapki NA WÓZKU INWALIDZKIM. Serduszkiem nadrabia wszystko!!!Za TM


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Moje Drogie 'kuleżanki' czy wiedziałyście, że nasz Kostuś to Owczarek Belgijski???????? heheheh dostałam dzisiaj taki list od Pana, który robi wózki:razz: Już widze siebie i Kostusia na szaliku heheheheheheheeh[/COLOR][/SIZE][/B]



Pani Dominiko. Wymiary są do zaakceptowania .To jest owczarek BELGIJSKI
czarny a przynajmniej na takiego wygląda. Mam dla Pani jeszcze jedno
zadanie . Proszę podtrzymując tylną część psa na szaliku przejść
się z nim
i sprawdzić czy porusza się na niej swobodnie ,czy opuszki stopy leżą
na
ziemi ,czy mimo pomocy wlecze łapę po ziemi i szoruje wierzchnią
część
łapy.Jak daleko jest w stanie tak iść stawiając kroki tylną łapą.
Prosiłbym o w miarę szybką opowiedź.Pozdrawiam


[B][SIZE=3][COLOR=darkred]No to mnie i Kostka czeka poważne zadanie ;)[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Połaziłam dzisiaj z Kostkiem na szaliku, nie przepraszam pobiegałam, z tym psem wolno się nie da, on musi biegać hhehe no w każdym bądź razie kiepsko mu wychodziło ładne stawianie łapki, jednak mimo mojej pomocy zdziera wierzchnią część nóżki, może gdyby się nie śpieszył tak :roll: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Napisałam maila do tego Pana, no i może rozpocznie pracę nad wózeczkiem :p bo normalnie nie moge się doczekać jak Kostuś będzie jeździł wózkiem po ulicy wzdłóż domu wetki heheheheh :multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Huurrraa!!!!!!!!!! Pierwsza zobacze wózeczek :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]No skoro miau prosi o fotki to je dostarcze jutro bądź w niedziele.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Cierpliwosci Anetta napewno i my zobaczymy jak tylko wozek dojdzie to przeciez Dominkia musi go dostarczyc do wetki gdzie jest Kostus no i napewno nie odwazy sie zawiezc wozeczka posadzic na nim Kostusia i nie zrobic mu fotek. :angryy: Bo wtedy miala przerabane.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Bezogoniasty Rudzio na miau - bardzo proszę, foty z dzisiejszej wizyty.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Był tylko na chwilkę, przyszedł coś zjeść i szybciutko gdzieś się ulotnił.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Zaobserwowałam u Rudka, że kilka dni jest grubyy, a potem nagle chudnie - jedząc tyle co pies, bardzo szybko przybiera na wadzę a potem szybciutko znowu jest przecineczkiem chudym, dzieje się tak co kilka dni.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]A i to futro z tyłu ma mokre od wody - poprostu jak nalewałam wody do miski to rudek podbiegł myśląc pewnie, że jedzenie ;)[/COLOR][/SIZE][/B]


[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9616/rudek1oi7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img370.imageshack.us/img370/4386/rudy2na3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3207/rudy3ku1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Cierpliwosci Anetta napewno i my zobaczymy jak tylko wozek dojdzie to przeciez Dominkia musi go dostarczyc do wetki gdzie jest Kostus no i napewno nie odwazy sie zawiezc wozeczka posadzic na nim Kostusia i nie zrobic mu fotek. :angryy: Bo wtedy miala przerabane.:mad:[/quote]


[B][SIZE=3][COLOR=darkred]No oczywiście, że tą wiekopomną chwilę będę musiała sfotografować ;) co nie zmieniafaktu, że to ja pierwsza zobacze wózeczek ;););):p:p:evil_lol::evil_lol: A Wy wszyscy zaraz po mnie :lol::p[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Nie wiem czy dojdzie do skutku ta sterylka kotki czarno białej z Libiąza - bo nie mogę jej złapać, próbowałam dzisiaj pół dnia i nic. Jeszcze jutro rano może jakimś cudem mi się uda .... szkoda by było :angryy:[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkred]No niestety, wróciłam właśnie od wetki i kota nie da się złapać, próbowałam na jedzenie, wetka od tygodnia jak tylko mogła to otwierała baklkon żeby weszła do domu , próbowałam ją i inne koty wołać do kociarni na jedzenie - i nic. No kurcze szkoda, ale naprawdę się kotka wycwaniła.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#8b0000]Chyba trzeba będzie zainwestować w klatkę do łapania zwierząt.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#8b0000]Naprawdę bardzo mi przykro ... :oops:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkred]No to jutro zaczynam polowanie na kotke z klatką :cool3::cool3:[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Pan od wózka napisał mi smsa, że wózek jest gotowy do wysyłki, podałam mu mój adres, więc spodziewam się kuriera :cool3::cool3::cool3:[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Karme i ten specyfik Ulka mi przekazała dla Kostka i jutro mu zaaplikuje :p[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...