Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Kulka/Zaza -uratowana przez EMIR - ODESZŁA za TM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='luka1']O ile pamietam Wiesia też jest mocno zakociona i psa też chyba już ma :evil_lol:.
[/quote]

Dobrze pamiętasz Luka........a kot Wiesi to ostatnio ma jakieś wielkie humory i nawet nie daje się wyczesać ani podejść do siebie.....takie to charakterne zwierze :evil_lol:......i na wszystkich prycha :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quasimodo']Na wątku Zuzi - szczeniaka ze złamana łapką zgłaszała się parę dni temu Pani oferująca DT w Toruniu dla suni. Była nowa na dogo i chciała zaopiekować się jakąś suczką...
Może by warto Kulkę jej zaproponować?[/quote]

A możesz podać link do tego wątku lub namiary na tę Panią? Może to jest szansa dla Kuleczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Mowiliście, że sunjia ma allegro,ale ja jej zrobie jeszcze 1, bo to zawsze większa szansa, że ktoś ją upatrzy.Oglądałam ogłoszenia.Może nie piszcie o koszcie adopcji, dla niektórych to spora suma.Może niech sunia będzie za darmo,a my złożymy sie na te 60 zł?[/quote]

Justyno, nie rób suni drugiego allegro, bo portal wycofa taką aukcję. To nie zgodnie z regulaminem allegro.
Ale słuszna uwaga, sunia na allegro powinna być z 1 zł (nie można za darmo) i powinno być podpisane, że aukcja charytatywna, ma na celu znalezienie domu bezdomnemu psu. Przecież i tak nikt tej sunie nie sprzedaje na aukcji, tylko o niej informuje. Osoba zainteresowana musi pojechać do schroniska, podpisać umowę i adoptować sunię osobiście.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Niestety nie wiem co ew. domek zdecydował,mam nawrót choroby i 2 dni nie wstawałam z łóżka. Mieli dać znać.. Obawiam się,że nic z tego nie będzie. Poza tym z tego co czytam to technicznie też marne szanse,na pewno nikt z ew. domku nie pojedzie pod Warszawę po sunie bo nie ma po prostu jak.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...