Jump to content
Dogomania

Szkielet suni tosa-inu.... Kobe przeżyła horror - ma opiekę


paros

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='konisia']No ale z tego co tu dziewczyny pisały to przypomnienia telefoniczne były kilkukrotne, dopiero potem Pani przestała odbierać telefony(czyli wtedy ewentualnie zachorowała).A co po wcześniejszych telefonach?[/QUOTE]

ano właśnie...nic nie usprawiedliwia takiego postępowania - to juz ponad 1,5 miesiąca i nic...nawet jeśli była chora (2 tygodnie!!!!) to w ciagu tego czasu chyba jakiś telefon mogła wykonać i wyjaśnić sprawę - widać nie zależy jej na tym..a co niektóre posty na molosach to normalnie:angryy::angryy:

"witam
ja moze ukroce te wszystkie insynuacje
Nie jestem upowazniona zeby publicznie na forum ujawniać osobiste sprawy Magdy tym bardziej że nie bezpośrednio od niej dowiedziałam się "co nieco" o całej sprawie ale z uwagi na wydaje mi się cięzką sytuacje osobistą zarówno Magdy jak i jej hodowli ( czyli tego w co wkładała swoje serce przez cały czas) wstrzymajmy się z tematem, nie osadzajmy jej, poczekajmy na to aż ona osobiście się wypowie.
Zdażają się różne sytuacje w życiu człowieka kiedy akurat takie sprawy jak ta na tym watku wydają się bardzo odległe dlatego też proszę dajcie spokój naprawdę proszę was bardzo
I dlatego tez zwracam się z apelem do wszystkich przyjaznych Magdzie osób aby wspomogły troche fundację " symboliczną złotówką" a napewno Magda w swoim czasie ureguluje swoje zobowiazanie
pozdrawiam Ania Piotrek i Yoda"

i to ma byc wyjaśnienie????? żart normalnie!!!!


a to?::angryy::angryy: jeszcze oskarżą fundację, ze to ona doprowadziłą do takiego stanu psa!

"Ludzie! Po co się wypowiadacie? Tak stanowczo wydajecie sądy, jakbyście znali całą sprawę od podszewki... Pies został znaleziony i już jest w dobrej formie, to najważniejsze! Jeśli p. Magda nie wpłaca pieniędzy fundacji, to znaczy, że albo nie może, ale (najpewniej) nie chce, bo ma swoje powody!!! Powtarzam- nie znamy całej sprawy, zatem nie wiemy, czy np. fundacja nie dopuściła się ze swej strony nadużyć, czy diagnoza była prawidłowa i zużywane leki były niezbędne dla ratowania psa, czy może stanowiły dodatkowe obciążenie dla organizmu!!! Proszę nie wieszać psów na jednej tylko stronie, bo nie wiemy, co jest przyczyną nieuiszczania opłaty. To, że kilka osób z fundacji głośno krzyczy, nie oznacza, że mnie to przekonuje... wszyscy powinniście się również nad tym zastanowić, a nie rzucać słowa na wiatr."

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy się śmiać czy płakać.:shake:

Osobiście rozmawiałam z P.Magdą kilka razy i za każdym razem obiecywała że "jutro pojedzie i zapłaci" niestety nie zrobiła tego.
Później nie odbierała odemnie telefonu, więc wysałam jej sms i znowu cisza. Zupełna ignoracja.

P.Magda winna jest pieniądze lecznicy a nie fundacji.
Fundacja mogła mieć nieprzyjemności z tego powodu ponieważ to pod jej opieką była suka.
Fundacja nie zna się na leczeniu dlatego powierzyła sukę w ręce lekarzy. Sama nie decydowała o sposobie leczenia ani o badaniach - takie rzeczy wykonuje lekarz, dlatego śmieszy mnie stwierdzenie że coś było nie tak z leczeniem.

Mam nadzieję że sunia ma się dobrze a jej Pani w końcu otworzy oczy i pomoże pomagać innym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Poczytajcie sobie komentarze na molosach - nic tylko płakać:shake:

[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=8686[/URL][/QUOTE]

ja nie muszę czytac...bo się na forum wypowiadałam i mnie krew zalewa i stwierdziłąm, ze więcej już tam zagladać nie będę:angryy: Nie ma z kim i o czym (poza 2 osobami) rozmawiać! Wszyscy są żli a oni sa cacy - to podsumowanie!!!

Ciekawa jestem czy już uregulowali dług jak obiecywali czy to było tylko puste gadanie, zebysmy "przestali kłapac":angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']już 26.11. uregulowno dług..noi dobrze bo o to chodziło.
ale molosowicze z forum tosa inu porazili mnie swoją kulturą..całe szczęscie ,że już po sprawie.[/quote]

[COLOR=Magenta]no wiec dziewczyny - wypraszam sobie ocenianie naszej kultury!!!!!!

tak sie składa,że na tym wątku prosiliśmy abyście dały trochę czasu - bo działo się duzo i żle w temacie całej tej hodowli i my mielismy roboty po łokcie!!!!!!!

Hodowla zlikwidowana- nie zostawilismy ani jednego psa - a było ich 15 bez opieki.Wszystkie psy są wsród nas - tych niekulturalnych Tosomaniakach.Dalismy sobie radę sami -własnie ci co sa na forum - a raczej ich część.

Ta nieszczęsna sunia w koncu trafiła własnie do mnie - Kobe- bo to jej imię jest u mnie.

Skonczcie sobie wreszcie pisac laurki i popatrzcie szerzej na to inni robią- nie tylko wy ratujecie psy - ja mam juz 4 psy adoptowane i nie pieje peanów na swoją cześć - a mysle,ze zwyczajnie robie dobrą robotę - :cool1:

Poczytajcie wątek suni -na forum - poczytajcie cos wiecej niz własne "uprzejmości"- [SIZE=4][B]
a gwoli zadość uczynienia-

Dziękuję za pomoc dla Kobe!!!

Kobe ma 14 miesiecy i przeszła gehennę od najmłodszych lat!!!!!!!!!!

[SIZE=2]a jak wygladała po wydostaniu z hodowli to juz niech zostanie wam nieznane - bede wredna i powiem,że ja zajmuje sie pomoca dla psów a nie biciem piany - i podbijaniem wątków- więc róbcie to co robicie - pomoc psom - a reszta zostanie wam wynagrodzona w Niebie :loveu:[/SIZE]




[/B][/SIZE]



[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ttossa'][COLOR=magenta]no wiec dziewczyny - wypraszam sobie ocenianie naszej kultury!!!!!![/COLOR]

[COLOR=magenta]tak sie składa,że na tym wątku prosiliśmy abyście dały trochę czasu - bo działo się duzo i żle w temacie całej tej hodowli i my mielismy roboty po łokcie!!!!!!![/COLOR]

[COLOR=magenta]Hodowla zlikwidowana- nie zostawilismy ani jednego psa - a było ich 15 bez opieki.Wszystkie psy są wsród nas - tych niekulturalnych Tosomaniakach.Dalismy sobie radę sami -własnie ci co sa na forum - a raczej ich część.[/COLOR]

[COLOR=magenta]Ta nieszczęsna sunia w koncu trafiła własnie do mnie - Kobe- bo to jej imię jest u mnie.[/COLOR]

[COLOR=magenta]Skonczcie sobie wreszcie pisac laurki i popatrzcie szerzej na to inni robią- nie tylko wy ratujecie psy - ja mam juz 4 psy adoptowane i nie pieje peanów na swoją cześć - a mysle,ze zwyczajnie robie dobrą robotę - :cool1:[/COLOR]

[COLOR=magenta]Poczytajcie wątek suni -na forum - poczytajcie cos wiecej niz własne "uprzejmości"- [/COLOR]
[B][SIZE=4][COLOR=magenta]a gwoli zadość uczynienia-[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=magenta]Dziękuję za pomoc dla Kobe!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=magenta]Kobe ma 14 miesiecy i przeszła gehennę od najmłodszych lat!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=magenta][SIZE=2]a jak wygladała po wydostaniu z hodowli to juz niech zostanie wam nieznane - bede wredna i powiem,że ja zajmuje sie pomoca dla psów a nie biciem piany - i podbijaniem wątków- więc róbcie to co robicie - pomoc psom - a reszta zostanie wam wynagrodzona w Niebie :loveu:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Przykro mi że tak się stało ale na forum nikt nie dał do zrozumienia że coś jest nie tak, wręcz przeciwnie broniliście P.Magdy.
Mogliście poprosić o pomoc na pewno byśmy w jakimś stopniu pomogli.
Cieszymy się że są tacy ludzie jak Wy i pomagacie ale nic nie wskazywało na to że w hodowli jest coś nie tak - my nie wróżymy i po Waszych wpisach wnioskowałam że jesteście po tej drugiej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Przykro mi że tak się stało ale na forum nikt nie dał do zrozumienia że coś jest nie tak, wręcz przeciwnie broniliście P.Magdy.
Mogliście poprosić o pomoc na pewno byśmy w jakimś stopniu pomogli.
Cieszymy się że są tacy ludzie jak Wy i pomagacie ale nic nie wskazywało na to że w hodowli jest coś nie tak - my nie wróżymy i po Waszych wpisach wnioskowałam że jesteście po tej drugiej stronie.[/quote]

[COLOR=Magenta]a ja Wam dziekuję za wsparcie i tez mnie cieszy ze sa takie osoby jak Wy.Czasami tylko warto troche cierpliwości - różnie bywa w życiu - mnie magda też rozczarowała ale najważniejsze,ze psy sa juz bezpieczne.Pozdrawiam:loveu:


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ttossa'][COLOR=magenta]no wiec dziewczyny - wypraszam sobie ocenianie naszej kultury!!!!!![/COLOR]

[COLOR=magenta]tak sie składa,że na tym wątku prosiliśmy abyście dały trochę czasu - bo działo się duzo i żle w temacie całej tej hodowli i my mielismy roboty po łokcie!!!!!!![/COLOR]

[COLOR=magenta]Hodowla zlikwidowana- nie zostawilismy ani jednego psa - a było ich 15 bez opieki.Wszystkie psy są wsród nas - tych niekulturalnych Tosomaniakach.Dalismy sobie radę sami -własnie ci co sa na forum - a raczej ich część.[/COLOR]

[COLOR=magenta]Ta nieszczęsna sunia w koncu trafiła własnie do mnie - Kobe- bo to jej imię jest u mnie.[/COLOR]

[COLOR=magenta]Skonczcie sobie wreszcie pisac laurki i popatrzcie szerzej na to inni robią- nie tylko wy ratujecie psy - ja mam juz 4 psy adoptowane i nie pieje peanów na swoją cześć - a mysle,ze zwyczajnie robie dobrą robotę - :cool1:[/COLOR]

[COLOR=magenta]Poczytajcie wątek suni -na forum - poczytajcie cos wiecej niz własne "uprzejmości"- [/COLOR]
[B][SIZE=4][COLOR=magenta]a gwoli zadość uczynienia-[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=magenta]Dziękuję za pomoc dla Kobe!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=magenta]Kobe ma 14 miesiecy i przeszła gehennę od najmłodszych lat!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=magenta][SIZE=2]a jak wygladała po wydostaniu z hodowli to juz niech zostanie wam nieznane - bede wredna i powiem,że ja zajmuje sie pomoca dla psów a nie biciem piany - i podbijaniem wątków- więc róbcie to co robicie - pomoc psom - a reszta zostanie wam wynagrodzona w Niebie :loveu:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]



[/quote]


napisz nam jak czuje sie KOBE- czy zostala doleczona do konca po tym jaK JA ODEBRANO Z LECZNICY..?? NAPISZ PROSZE CZY WSZYSTKO Z NIA OK?? TO ,ZE PRZESZŁA GEHENNE JESTEM W STANIE UWIERZYĆ - -wystrczajaco duzo ja spotkało podczas zaginiecia..

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[SIZE=3][COLOR=Blue]mija rok - Kobe zdobywa znów medale !!!!!

Historia jednak nie była łaskawa- po powrocie do "pani" Kobe została zamknieta w zimnym , ciemnym i brudnym domu z inna suka i jej małymi i zostawiona :crazyeye: Psy umierały z głodu !!!


[COLOR=Magenta]Ale to już było i nie wróci więcej......:lol::lol::lol: Kobe mimo tak cięzkiego startu w zycie nadal merda do człowieka i kocha nad zycie bycie przy nim :multi::multi::multi:

[url]http://www.tosainulove.pl/galeria/kobe-megan-ostatni-samuraj/[/url]

a dzisiaj wieczorem własnie tak :[IMG]http://img60.imageshack.us/img60/1941/p1180250ie2.jpg[/IMG]


Feluś i jego Big-dziewczyna :loveu:

[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8931/p1180246wz9.jpg[/IMG]


i reszta moich Tosa - 7


[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...