Jump to content
Dogomania

Jett z fundacj Emir szczęśliwie dotarł do swojego domu.


graszka

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki wchodzcie na bazarek choćby po to aby go podnosić :evil_lol:
Dwie rzeczy już licytowane

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7367601#post7367601"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...01#post7367601[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam, już jestem, dopiero wstałam gdyż padłam na pysk przed 3 w nocy-sami wiecie jak to jest...najpierw 1 wątek a potem to już leci ...od banerka do banerka i tak z 15 otwartych w jednym oknie, a padłam tak zryczana:crazyeye:.......och bidne te nasze czworonogi....:placz::placz::placz:serce sie kraje, a i nóż w kieszeni otwiera co na niektórych osobników.
Co do bazarku to jest super przygotowany, aczkolwiek mały kursik nie zaszkodzi chętnie z nauki skorzystam. Szczerze powiedziawszy nie będzie mnie dzisiaj za wiele gdyż muszę domciu przygotować na jutrzejszy przyjazd "[COLOR=DarkSlateBlue]przystojniaczka[COLOR=Black]", poprać dywany, koce, itd, a nie śpieszyłam się do tej pory gdyż byłam gotowa na przyjazd w przyszłym tygodniu-no a teraz wszystko na cito!!!
Pocieszam sie tylko tym iż jutro już w domciu będzie :eviltong: i zostały mi tylko godziny do odliczania...:multi:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Musisz się fajowo czuć
przyjazd tak ważnego członka rodzinki :multi:
chętnie bym Ci pomogła w tych przygotowaniach ale niestety mam daleko
nim bym przyjechała to dawno byłoby po sprzątaniu ;)

Jetta vel Emirka też pewnie dziś szykują na wyjazd do nowego domku
ciekawe czy on to czuje, że jego los się lada chwila odmieni ...

Bazarek wystawić to wbrew pozorom nie jest trudne ;)

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a jak szykują, szykują, był nawet w specjalistycznym zakładzie fryzjerskim na iście emirowskiej -bąbelkowej kąpieli co by pięknie wyglądał :eviltong:, istny książe z niego!!!
a dzwoniąc za każdym razem do Fundacji i pytając o jego zdrówko to siedział przy p.prezes i pozdrawiał coś pod nosem mrukając nową mamuśkę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jetuś-Emirek jest już w domciu:evil_lol: ależ on jest za.....sty-przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać :loveu: Goscie przyjechali ok 10.30 ale ja niestety byłam w sklepie i mąż był pierwszym osobnikiem z którym Emirek sie przywitał, jak już wrociłam to od razu bardzo wielka LOVE, nie mogliśmy przestać się oblizywać, ależ on jest kochany.....na razie zrobiłam tylko 3 fotki, resztę jak już ochłonę.....
bardzo proszę o szybki kursik jak mam wkleić zdięcia :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
To mój e-mail,jesli chcesz to przeslij mi fotki na maila a ja juz je wstawie.;P[/quote]
Fotki już wysłane, na tę chwilę tylko 4 ale obiecuję że będzie ich dużo więcej, na razie Emirek odpoczywa po podróży ale jest tak strasznie czujny że nie może zasnąć:eviltong:, powolutku się już zadomawia, byliśmy już na krótkim spacerku bo na razie długie nie wchodzą w grę ze względu na łapki. Gdy się całkowicie nacieszę to wtedy zdam pełną relację, bardzo proszę o wybaczenie....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...