Jump to content
Dogomania

Jett z fundacj Emir szczęśliwie dotarł do swojego domu.


graszka

Recommended Posts

Guest monia3a

No właśnie miałam napisać 230 a nie 130
Faktem również jest to, że częściowo musimy też pomóc fundacji spłacić dług w lecznicy
nieprawda ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Racja i stąd był pomysł aukcji cegiełkowej
ale może macie rację po co mam się wcinać tam gdzie mnie nie chcą :eviltong:
lepiej pomogę jakiejś biedzie z aukcją ode mnie z Białego
szybciej, prościej i bez problemów.

Jetuś trzymaj się ciepluto, masz super domek z którego już do końca swych dni nie odejdziesz
Maju a Tobie powodzenia w staraniach o rentę
jak zakończy się bazarek to poinformuję Was ile będzie z niego kaski na transport.

Link to comment
Share on other sites

Mona, ale kto mówi że Cię nie chce? Bardzo potrzebna jest Jetusiowi Twoja pomoc, nie odchodź dziewczyno, plisss :modla::modla::modla:, jak mi tylko troszkę gorączka spadnie to może cuś wymyślę na tą akcję cegiełkową. Przepraszam, sama założyłam ten wątek a teraz troszkę odpuściłam, ale naprawdę kiepsko się czuję, a jeszce mam 2 psiole nie za bardzo pałające do siebie sympatią w domku i tak tu zaglądam z doskoku między wyrem, odciąganiem suń od siebie i lekami.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam ze nie było mnie tyle czasu, a to z powodu T.P. nie miałam neo i dopiero dzisiaj pokazał sie sygnał. Nawet nie miałąm jak zadzwonić do Fundacji bo nie spisałam sobie nr. tel. dzisiaj idziemy do kontroli więc po południu wszystko uzupełnię. Martwię się bo jeszcze wczoraj miał wspaniały apetyt a dzisiaj nic nie chce jeść, nawet szyneczki w której dostaje tabletki. Może to przejściowe, zobaczymy co powie lekarz.

Link to comment
Share on other sites

Qrka, zapomniałam zapytać, sorki, nawet nie dowiedziałam sie czy dotarła paczka ktorą zrobiłam 20.09. Zadzwonię w poniedziałek gdy wszystkie wpłaty będą już zaksięgowane na 100%. Na razie czekam na maila z informacjami co Emirek łykał z antybiotykow, itp., potrzebne informację dla naszego lekarza.

Link to comment
Share on other sites

:shake: Od środy zaniepokoiło mnie Emirka zachowanie, zmniejszył mu się apetyt, stał sie coraz bardziej osowiały, apatyczny. Poszliśmy w piątek do weta bo przecież w pierwszym tygodniu najważniejsza jest obserwacja i tak też zostało. W sobotę zjadł bardzo mało, a w niedzielę wcale! Pojawiła się tez biegunka-i to straszna, więc wczoraj z samego rana już u lekarza, dostał 2 zastrzyki (Synergal i Metacan)-chyba, oraz maść na jądra. Po powrocie do domu wreszcie ruszył do michy, i tu jakby najadł sie szaleju!!!:crazyeye: Wrocił do siebie i przez cały dzień odbił sobie 3 dni apatii. Dzisiaj powtorka zastzrykow, zapytałam lekarza co jest powodem, i prawdopodobnie stan bakteryjny kości po wyjęciu drutow, a że we wtorek skończył mu się antybiotyk wieć powoli zaczęło mu to dokuczać. Bardzo dobrze zareagował na antybiotyk i teraz wychodzi sam z siebie-tak szaleje. Jestem szczęśliwa ze mamy tak wspaniałego weta!:lol:, i jednak najważniejsza jest natychmiastowa reakcja!

Link to comment
Share on other sites

Majawroc-uwazaj na podawanie metacanu, to bardzo silny srodek i u niektorych psów powoduje krwawienie z przewodu pokarmowego lub dziury w tkance żoładka-u mojej suni tak było, skonczylo sie powolnym wykrwawianiem psa do srodka i w ostatniej chwili transfuzja krwi, co uratowało jej zycie.Jest bardzo skuteczny ale musi byc w opdowiednich dawkach i najlepiej cos osłonowo na żaładek dodoatkowo jakiś trilac albo podobny osłaniacz.

podawanie tego leku jest kontrowersyjne(tak jak rimadylu), częśc wetów nie stosuje go w góle ze względu na skutki uboczne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...