Jump to content
Dogomania

Wspaniała Sara w końcu doczekała się wspaniałego domu u wspaniałej kai555!!


Mada:)

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grazyna9915']TO KIEDY ZACZYNAMY??[/quote]

Proponuję wtorki 15.30, jeżeli nie pasuje to może być inny dzień. Możemy zacząć od 1 raz w tygodniu, jak Dawidowi się spodoba, zawsze możemy dodać jedną godzinę innego dnia.
Możemy już zacząć w przyszłym tygodniu, we wtorek mam akurat wyjątkowo wyjazd, ale w środe mogę. Mogę też w piątek przed spotkaniem, jezeli inne dni nie pasują w przyszłym tygodniu..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Kupuję klej do tapet i we wtorek ruszam w miasto.[/quote]

To może być bardzo dobry pomysł z tym klejem - nie będzie tak łatwo zerwać...:evil_lol:
A rozklejać trzeba trzeba, bo o ile piątkowe zebranie nadal aktualne...to będziemy się "rozliczać" z zadań z protokołu...:diabloti:

Ciekawe czy ktoś mi Sarcie zwinie sprzed nosa?...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Mada, znisz cichaczem protokół z ostatniego zebrania.

A jeżli chodzi o opiękę nad zwierzętami to jest to łatwiejsze niż opieka nad ludźmi i nie ma mnie za co podziwiać.
Byle tylko zwierzyniec był zdrowy, ale może i to przyjdzie z czasem.

W każdym razie po dzisiejszej wizycie u weterynarza wiemy, że Sarcia ma już uszka zdrowe, gruczołki zostały wyczyszczone.
Jedyne co to strasznie panikuje i lekkie dotknięcie wacikiem uszu powoduje, że Sara wyje najgłośniej jak tylko to jest możliwe.

Link to comment
Share on other sites

No to luzik;) Ja miałam podobne sceny z byłą Kają.
Wycie to jeszcze nic, uszy można zatkać. A pies mi się trząsł jak osika że się jej zbadać nie dało...więc takie sceny znamy, wystarczy że powącha trawę koło gabinetu i już w tył zwrot:evil_lol:

A protokuł rzecz święta! Nieruszać! Będziemy się spowiadać...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[I]Ok, doskonały pomysł, ale niech Pani ciszej pisze, żeby pani Kasia nie zauważyła...:evil_lol:[/I]

Moi drodzy - oświadczam, że o protokole można zapomnieć... Był, ale już go nie ma!
Po prostu nie istnieje! :cool3:
Musimy się wszyscy pogodzić z tą, jakże smutną wiadomością! :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']Ha ha ha! Ale ja wszystko pamiętam!!! I co wy moje drogie na to?:czytaj:

Poza tym Sarcia mi wszystko wykabluje...więc na nic się nie zda pisanie :turn-l: "po cichu"...[/quote]


Droga Pani Kasiu - ja mam czarownicze zdolności. Wystarczy jeden ruch, aby treść protokołu z Pani pamięci gdzieś się zapodziała... :evil_lol:
A Sarcia..., powiem tak: mam z nią niezłe układy... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']Hi hi hi! Zobaczymy na najbliższym spotkaniu jak działąją te czary![/quote]

Jak to jak? Czarowniczo... :evil_lol:

[quote name='kaja555']Aha, mam dla Twojego brata stosy ulotek do rozcinania...:evil_lol:[/quote]

Mój brat jest obecnie źródłem szczęścia! :cool3: Bardzo się cieszy! ;)

[quote name='kaja555']A z Sarcią to ja pogadam na osobności...co to za układy ;)[/quote]

Obawiam się, że Saruńka nic nie powie... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...