Jump to content
Dogomania

Zagłodzony pies, nie wychodzi od roku z mieszkania! Szukamy D. stałego! Brutus za TM.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poker-ek dzięki Twojej odpowiedzi trafiłam tutaj, mogę pomoc rozwieszając plakaty na Grabiszynku, popytam też chociaż o tymczas, sama nie mogę bo jak wiesz adoptowałam niedawno Emirka i do tego są 2 fretki i papuga. Nic nie obiecuję ale się postaram, a jak na razie to w gorę malusi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Już dziękowałam, ale jeszcze raz podziękuję za bazarek, szczegolnie teraz jest potrzebny bo krytyczna sytuacja u Emir
[url]http://fundacja-emir.org/petycje/pomoc_emir.htm[/url]
i nowy wątek z petycją
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94861[/url]
proszę, podpisujcie.
Co do naszego bidulka to jeszcze nic nie załatwiłam, ale nadal pytam, jak na razie to słodziutkich, cieplutkich i pełnych miłości snow na dobranoc.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A to, że już drugi raz nam zdechł samochód po drodze- dobrze, że we Wrocku jeszcze. Altrnator. Kolejne 150 zł do zapłacenia...:-( odbieramy w piątek.

Jakieś fatum...

Do tego mam stado kociąt (chorych), Aks postanowiła, że najlepiej się choruje w święto (odleżyna, zastój), a w nocy umarła Halusia, walczyłyśmy o nią trzy dni....:placz:

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam bo nie chciał zapeszac ale czekałam na odpowiedz od ciotki bo bardzo chciała wziąsc Brutuska (miałby u niej jak w niebie) ale niestety wujek sie nie zgadza (nagle zrobił sie skapy jak przestał popijac) bo trzeba karmic chodzxic na spacery i jeździc do weta i takie tam:angryy:Ciocia powiedział ze jeszcze spróbuje .Trzymajcie kciuki moze sie uda go przekonac.

Link to comment
Share on other sites

Tak...

W sumie wpłat na Brutusa było 290 zł. Koszt hotelu wyniósł w sumie 860 zł... :shake: Zapłaciłam 660 zł (raz 300 i raz 360), 200 trzeba jak najszybciej dopłacić. Benzynę na 2 dojazdy pomijam. Ale część kasy pożyczyłam z "kongowego", a część ze swoich- a niestety mam tak wyliczone, że jak tego nie będzie, to albo nie zapłacę netu, albo prądu nie kupie, albo ... ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...