Jump to content
Dogomania

Zagłodzony pies, nie wychodzi od roku z mieszkania! Szukamy D. stałego! Brutus za TM.


ulvhedinn

Recommended Posts

Napisała do mnie Witchpati. obok niej mieszka pies. Do niedawna myślała, że on nie żyje- nigdy nie spotkała go na spacerze.

Taraz okazało się coś dużo gorszego :placz: Pies od śmierci właściciela[B] OD[/B] [B]ROKU[/B] [B]NIE BYŁ NA DWORZE!!!!!! [/B]
W dodatku karminy jest, jak komuś się łaskawie przypomni... Prawdopodobnie ostatnio coraz rzadziej... nocami słychac jak rozpaczliwie płacze i błaga o ratunek:placz:

Pies jest nieduży, kudłaty, buro- brązowo-czarny. Nieduzy, tzn. powienien ważyć pewnie z 10 kg, a waży prawdopodobnie o połowę mniej:shake:

Pies jest pod opieką osoby hmm... patologicznej. Starszej kobiety. Kiedy wróci jej wnuk- pies zniknie... Psa chetnie odda, zresztą, jeśli nic nie zrobimy- czeka go schroniska, a w efekcie... uśpienie zaraz po kwarantannie:placz:

[B]RATUJMY GO....[/B]
---------------------------------------------------------------------
[B]Edit, psidełko mieszka w DT u mojej cioci. Jest cudnym, spokojnym, zrównoważonym psem. Nie niszczy nie brudzi, nie wyje... Lubi dłuższe, ale spokojne spacery i dobre papu :evil_lol:[/B]

[B]Szuka super domu!!!!![/B]

-----------------------------------------------------------------------------------------------
[B][SIZE=4]Z Grubciem jest bardzo niedobrze, od wczoraj nie wstaje, dostał steryd, na razie nie ma poprawy.... :( [/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]Niestety zaawansowana spondyloza raczej nie rokuje dobrze, ale moze chociaż na jakis czas uda mu sie pomóc.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]Strasznie potrzebna jest każda pomoc finansowa, ciocia ma jeszcze trzy przygarnięte koty- dwa staruszki i Mikesz, połamańca, oraz Piesię, która też wymaga stałej opieki weta. [/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]Proszę pomóżcie....... [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie bo zabiorą do schoniska.A ta rodzina nawet policji sie nie boi tylko ich leje.To był taki kochnay psiak ,wesoły zadbany zawsze nakarmiony.Niestety Sławek swojego ojca Sylwka wyrzucił z domu dwa lata temu i on zamarzła na ulicy.Jeszcze przez rok chodził z Brutuskiem na spacery ale póxniej przestał .Teraz sk..... lezy w szpitalu bo sie zalał w trupa tylko nie wiem po co go ratowali. Na oko Brutus ma jakieś 13 lat. Ciotki zlitujcie sie ja nie moge słuchac jak on płacze ,wziac go nie moge bo Dawciu jest choreńki znowu a Wena ma słabe Te swoje płuca.[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1870/img0154rz1.jpg[/IMG]Ja tez prosze to mój kolega!!!!!!!!!Znajdzcie mu domek!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='witchpati'][/B]
[B]Nie bo zabiorą do schoniska.A ta rodzina nawet policji sie nie boi tylko ich leje.To był taki kochnay psiak ,wesoły zadbany zawsze nakarmiony.Niestety Sławek swojego ojca Sylwka wyrzucił z domu dwa lata temu i on zamarzła na ulicy.Jeszcze przez rok chodził z Brutuskiem na spacery ale póxniej przestał .Teraz sk..... lezy w szpitalu bo sie zalał w trupa tylko nie wiem po co go ratowali. Na oko Brutus ma jakieś 13 lat. Ciotki zlitujcie sie ja nie moge słuchac jak on płacze ,wziac go nie moge bo Dawciu jest choreńki znowu a Wena ma słabe Te swoje płuca.Ja tez prosze to mój kolega!!!!!!!!!Znajdzcie mu domek!!!!!![/B]
[/quote]
co za obejszczane lumpy:angryy:denne gnidy
trzeba koniecznie psa ratowac!!! jakiś tymczas na cito!!

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Koperek to moja Wenula a nie ten psiak .On jest podobny do mojego pierwszego psa nie wiem czy zdjecie cos wam da (tego mojego) bo zdjęc Brutuska niestety nie będzie.Nie ma zgody:angryy::mad::angryy::mad::angryy::mad:I cos mi sie wydaje ze bedzie cięzko jednak zwłaszcza jak sławek wyjdzie to trzeba będzie pójśc po niego ze strażą i to nie od zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...