Jump to content
Dogomania

Lucky-narazie zostaje, oby forever :)


ksenka1

Recommended Posts

[quote name='desideratum']
[B][I][COLOR=red]BANERKI!!!! proszę o koło ratunkowe ;-) jak je wstawić, bo ja kompletnie zielona ;([/COLOR]
[/I][/B][/quote]

WKLEJANIE BANERKA
Najeżdżasz myszką na banerek, wciskasz prawy klawisz myszy i z menu kontekstowego które się ukaże wybierasz "kopiuj" lub "copy" (zależnie od wersji Windows).
Następnie przechodzisz do "Panelu użytkownika" gdzie wybierasz "Edytuj podpis". Tam wchodzisz w pole edycji (ma tam pojawić się kursor) i wciskasz prawy klawisz myszki. Pojawia się menu kontekstowe. Wybierasz "Wklej" lub "Paste". Pojawi się wklejony banerek. Naciskasz "Zapisz" i gotowe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Puchatek']WKLEJANIE BANERKA
Najeżdżasz myszką na banerek, wciskasz prawy klawisz myszy i z menu kontekstowego które się ukaże wybierasz "kopiuj" lub "copy" (zależnie od wersji Windows).
Następnie przechodzisz do "Panelu użytkownika" gdzie wybierasz "Edytuj podpis". Tam wchodzisz w pole edycji (ma tam pojawić się kursor) i wciskasz prawy klawisz myszki. Pojawia się menu kontekstowe. Wybierasz "Wklej" lub "Paste". Pojawi się wklejony banerek. Naciskasz "Zapisz" i gotowe.[/quote]

pięknie dziękuje kolejnej osobie... :) ale niestety.. po zastosowaniu się do rożnych wskazówek.. u mnie to nie działa... Za każdym razem pojawia się: "Invalid file" - i z tym właśnie nie mogę sobie poradzić :placz: a te bidy czekają na banerki w moim podpisie... ech..

A Ty Szczęściarz w górę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desideratum']Na pewno nie zamierzam sie wymądrzać (w końcu, to wy znacie tego bidę) i domyślam się, że każda z dwóch decyzji jest dla [B]agpol[/B] ciężka do podjęcia... Ale czy powrót do schroniska, to aż taka tragedia byłaby dla niego? :( Może w między czasie znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która właśnie jego będzie tutaj szukała... W końcu to Szczęściarz.. i raz już mu się udało...

A Ty malutki.. w górę.. nie ma na co czekać.. za TM będzie pięknie, ale tutaj też może być dobrze... HOP!!![/quote]


Małe sprostowanie, pies nie jest u mnie, nie ja podjęłam tę decyzję i niestety nie mogę pomóc, myślałam o tym, żeby wziąć go na tymczas, ale mam w domu sunię amstaffkę (też przygarniętą ze schroniska), która jest typem dominanta, a opiekują się zwierzakami w domu głównie dzieci (nie malutkie, ale jednak dzieci), nie mogę ich narazić na niebezpieczne sytuacje, co innego, gdyby Lucky żył w zgodzie z innymi psami.........

I jeszcze prośba do odpowiadających na posty: zadajcie sobie trochę trudu i poczytajcie kilka stron wstecz zanim napiszecie kolejne pytanie "dlaczego pies ma być uśpiony", odpowiedzi są w wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']są jeszcze hoteliki![/quote]
ale niestety nie ma funduszy na utrzymanie Luckiego w hotelu, a oddanie do schronu psa, który już został porzucony jest poprostu okrutne.
Dla Ksenki podjęcie takiej decyzji jest napewno niezwykle trudne więc prosze nie denerwujmy się na nią.

Link to comment
Share on other sites

Ksenka powiedz mi slonce ty mieszkasz w mieszkaniu czy domku ? pytam bo Dariaopole ma podobna sytuacje i psa ktory nie dogaduje sie z reszta i skutecznie sobie radzi z rodzielaniem towarzystwa ;) moze Lucky jakos by sie dogadal z wasza dobermanka (to suka prawda ?) moze przynajmniej jakis czas zeby znalezc mu jakies dt ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Daria się bardzo poświęca dla naszych psów. Rozdziela je na 4 pomieszczenia. Seven już mieszka w łazience. Ale to kochana ciotka, która staje na głowie i się rzeźbi.[/quote]

wlasnie dlatego pomyslalam ze moze i Ksenka da rade tym bardziej ze dwa psy to o wiele latwiej rozdzielic niz cztery :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Daria się bardzo poświęca dla naszych psów. Rozdziela je na 4 pomieszczenia. Seven już mieszka w łazience. Ale to kochana ciotka, która staje na głowie i się rzeźbi.[/quote]:roll:




Mieszkam w domku, mam 3 pokoje i 4 psy. Już teraz rozdzielam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wredne_słonko']ale niestety nie ma funduszy na utrzymanie Luckiego w hotelu, a oddanie do schronu psa, który już został porzucony jest poprostu okrutne.
Dla Ksenki podjęcie takiej decyzji jest napewno niezwykle trudne więc prosze nie denerwujmy się na nią.[/quote]

Dziekuję Ci bardzo za zrozumienie (nick nie bardzo pasuje)

Ciągle mam nadzieję ze nie będę musiała tego zrobić:-(
Stanę na głowie, ale jeśli nie bedzie wyboru... W każdym razie przeciagnę termin maksymalnie, może uwiążę go w stajni...
Nie wiem, może to bedzie rozwiązanie, ale sytacja finansowa też mówi "nie":-(

Link to comment
Share on other sites

Gorąca kapiel dobrze działa na myślenie ;)
Da się przeciągnąć, a może i zostanie... ( trochę mnie poniosło ;) )
Ale zawsze zyskujemy na czasie - Lucky zyskuje

Potrzebuje tylko 2 [B]SOLIDNE[/B] kagańce na asty - może ktoś ma do oddania, pozyczenia i jeden na onka. Kurcze do tej pory nie potrzebowałam.

Chcę socjalizować Luckyego choć z częścią moich psów (z onką i astem) .
Pouwiązuję je (kupię jakies linki i karabinczyki, chyba ze ktoś ma niepotrzebne linki treningowe) ze 3- 4 razy dziennie po pół dodziny dośc blisko siebie, ale nie tak zeby się dotykały, ale musza być w kagańcach, żebym w razie czego zanim interweniuje , nie pozabijały się. ja niestety , a może i stety mam mnóstwo pracy przy innych zwierzętach (m.in. przy Dagusiu ;) ) a trochę tego jest.

Doddy czy karma aktualna?

Jesli z tym wszystkim sobie poradzimy to szansze Luckyego wzrastają :multi:

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

ja jestem jak najbardziej za zrzutka na utrzymanie jesli to pomoze ksence i jest to jeden z powodow oddania. mozemy ustalic ze kazdy co miesiac cos wrzuci na konto ziarnko do ziarnka i cos uzbieramy... co wy na to?
do hoteliku ksenka go nie odda , napewno by sie zalamal tam w kalteczce po tym co przeszedl...
mysle tez ze gdy stopniowo zacznie sie oswajac z pieskami w domu to istnieje duza szansa ze inne pieski nie beda juz problemem:) musi sie udac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...