Jump to content
Dogomania

Lucky-narazie zostaje, oby forever :)


ksenka1

Recommended Posts

Pewnie temu trzeciemu psiakowi. Andzia zgadnij jaka rasa:cool3:
Wczoraj spotkałam się z Ulą (male) i jej TZ-tem Kamilem (opiekun Lucka). Znaleźli piękną sunię, młodą, niestety z jakąś chorobą skóry. Oczywiście to cudo bullowate i bardziej mi pita przypomina, ale ja sie na tym nie znam. Moze mieć około 11-13 m-cy, jest lekko wychudzona, maść czarna z białymi odmiankami i ponoć pałętała się po mieście, bo mój TZ też ją widział gdzies.

Pies napewno wymaga leczenia, sterylizacji no i trzeba znaleźć nowy dom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ksenka1']Pewnie temu trzeciemu psiakowi. Andzia zgadnij jaka rasa:cool3:
Wczoraj spotkałam się z Ulą (male) i jej TZ-tem Kamilem (opiekun Lucka). Znaleźli piękną sunię, młodą, niestety z jakąś chorobą skóry. Oczywiście to cudo bullowate i bardziej mi pita przypomina, ale ja sie na tym nie znam. Moze mieć około 11-13 m-cy, jest lekko wychudzona, maść czarna z białymi odmiankami i ponoć pałętała się po mieście, bo mój TZ też ją widział gdzies.

Pies napewno wymaga leczenia, sterylizacji no i trzeba znaleźć nowy dom[/quote]

o dżizas:-(:-(:-(:-( kolejna bidulka:placz::placz::placz: ja już nie mam siły:shake: Zróbcie zdjecia, dajcie jakiś tekst to wrzucę ją na niebieskie...no i chyba trzeba założyć jej nowy wątek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj z nia u weta. Dori (bo tak sie nazywa) ma to samo co Laczek zapalenie skóry tylko gożej to wyglada niz u Laczysława.
Kupiłam tabletki i mam ochotnika żeby ja zabrał :eviltong: jutro o 18:30 przyjedzie i chce ja odrazu wziać. Na poczatku się pytał ile chce za nią ja na to że za darmo. Jest to moj kolega i rozmawiałam z nim na teamt że psy sie prowadza na smyczy a ja w szczegolności ponieważ jest ciekawska i leci do wszystkich ludzi i psów. On na to ze przeciez psów sie nie puszcza bez smyczy i on napewno tka nie zrobi i nie mam sie o co martwic. Trzymajcie kciuki żeby ją jutro wziął bo to nigdy nic nie wiadomo :roll: Wet mowi że wyglada na pit bulla ja tez tak sadze i ma gdzieś z rok ale z zachowania dałabym jej 8 miesiecy. Wymaga ona jeszcze dobrego wychowania bo co prawda na smyczy chodzi ładnie, ale manier jej brak. I co mnie martwi to niejadek z niej jest ale moze to stres.


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/314/3f3cfbe26cf16245.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Normalnie rycze nie wiem co teraz. TYp sie rozymyślił bo dla niego to problem dac dwie tabletki dziennie psiakowi mimo ze mówiłam od samego poczatku ze pies jest chory i nawet ja kupiłą te tabletki nic nie musiał płacić. Nie wiem co on by zrobił jakby mu pies zachorował napewno by do weterynarza nawet z nia nie poszedł. Jestem zawiedziona mało kto teraz na psa zasługuje. Nie wiem co teraz sam na sam jej z Laczkie mboimy się zostawić bo z nim nigdy nic nie wiadomo. Jak nikogo nie ma w domu to ona siedzi w drugim mieskzaniu saam a dla niej to stres. Ide od niej zaraz z moim labkiem zeby pobiegali i moze coś wymysle. Najlepsze rozwiazanie to nowy dom dla niej. :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

A tak wracając do Laczysława ....


Lucky Skarpetoperz !! :crazyeye: :crazyeye:


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/317/d5d1bcc67bd5eb04.jpg[/IMG][/URL]


I Kiciak !!

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/316/4bcf041f58e8a07f.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...

Kamil oddał Laczka. Był w Anglii i załatwiłam że Laczek zostanie na przechowanie u mojego kolegi. Gdy wrócił to postanowił że chce go oddac i po rozmowie z moim kolegą okazało się że go przyjmie. Moim zdaniem nawet i lepiej ma tam spokój dobre jedzenie i jest regularnie wyprowadzany i już na 100% tam zostanie i będzie szczęśliwy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda ze Kamil zapomniał mnie o tym poinformować:mad: Pytałam o namiary bo chciałam odwiedzić psa i też nie dostałam, a obiecał ze poda.
Ula, proszę podaj mi na PW kontakt do tego człowieka gdzie teraz jest Lucky.
Napisz też do Doddy, bo trzeba umowę adopcyjną zmienić. Niech Ci na meila prześle wzór do druku.

Kamil nie wywiązał sie z umowy:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Niestety jeszcze nie byłam z umową choć ta lezy w aucie od czasu kiedy mi przesłałaś(od razu wydrukowałam). Do Stargardu jeżdżę sporadycznie, a okres przedświateczny nie daje wiele wolnego czasu.

Jutro się wybieram, jeśli wszystkie sprawy załatwię sprawnie to odwiedzę Lucka i podpiszę umowę:)

Zdjęcia na 1000% :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...