Jump to content
Dogomania

Lucky-narazie zostaje, oby forever :)


ksenka1

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']a siem wk..łam i napisałam wiesz komu co o niej myślę i jej działalności i siem spodziewam bana - no chyba, ze mnie bardziej lubią niz tą osobę i go nie dostanę[/quote]

a gdzie napisalaś??????? :) pokaż!! :evil_lol:

piesek juz w domku????? prosimy o szczegóły!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

uomatkobosko! zawał!!!! ciekawe kto by mnie później rehabilitował i zbiórki dla robił... grrrr (może bym miała nawet wątek na dogo :eviltong:)

nie mniej... huuuuuuuuuura!!!! :multi: ciesze się niezmiernie!!! Mówiłam, że to imię do czegoś zobowiązuje ;) Szczęściarz :calus: i niech Ci tam będzie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Anitko, akurat to przeczytałam, o ile o to chodzi, i uważam, że masz dużo racji w tym co mówisz. Nie piszę o sytuacji związnej z psami i działalności ludków, bo nie wiem kto ma rację kto nie ma, ale masz rację co do samych ludzików i ich zachowań. Niestety sporo osób krytukuje innych, samemu nic nie robiąc. Im dłużej chodzę po świecei tym bardziej się zawodzę...
Ale co z tym domkiem Lucky'ego, ktoś coś wie? :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Napisz coś więcej :cool1:[/quote]

Mówisz i masz ;)
Zadzwonili dziś do mnie ludzie z ogłoszenia które nadałam na Szczecin. Okazało się ze mieszkają w moim rodzinnym mieście, czyli w Stargardzie, 30 km od obecnego mojego miejsca zamieszkania :D
A że jechałam dziś na wizytę poadopcyjną do naszego konika, co prawda w druga stronę, ale co tam? Jak wsiadłam w auto to i pojechałam do ych ludzi. Czekał na mnie młody chłopak, mieszkajacy sam z kotem w domku, małum jednorodzinnym. Chciał psiaka do kochania i do stróżowania. Kiedy zajrzał do auta Lucky przywitał go gromkim i niskim Hau hau ;)
Chłopak odrazu zakochał się w nim. Spędziłam z nimi ponad godzinkę, opowiadałam o Luckym, zadawałam pytania.... I został :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Anitko, jak Arka bana nie dostała to Tobie też pewnie nie dadzą. Zresztą za co? Normalnie w sumie napisałaś.[/quote]

ale napisałam cos takiego:
" Arka - a ty to juz wszystkie rozumy pozjadałaś - zeby ci mózg nie pękł - a teraz bana poproszę" wiec niby obraziłam:cool3: i pisałam "brzydkie słowa":

" spieprzam stąd bo co niektórzy jestescie nienormalni!" :razz:



Ksenka - to jednak był cud:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']
Ksenka - to jednak był cud:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Ktoś mi tu mówił ze 7 dni to za mało :cool3:

Właśnie rozmawiam z Kamilem (nowym opiekunem Luckyego) i jest nim zachwycony. Chce mnie wytatuowac za darmo za takiego wspaniałego psa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=71775"]desideratum[/URL] chciała przekazac te pieniązki -które wplaciła na kaganiec -na pomoc dla kociaka (ma banerek w opisie)
Jak to zrobic? Kaska już wczoraj poszła na konto F. AST.

Link to comment
Share on other sites

Pechowiec, to jest pechowiec...
Jutro Lucky wraca do mnie. Sytuacja rodzinna Kamila uległa zmienia. Nagle wprowadza sie do niego jego dziewczyna z Labkiem. Lucky już dwa ray kłapnął na niego....:roll:
Cóż...
Znów prosze o pomoc, bo u mnie dobka już jest. W sumie 4 psy do rozdzielania, koty i inne zwierzaki:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...