Jump to content
Dogomania

Reklama PLAY'A


Akadna

Recommended Posts

[quote name='Vectra']ale tak naprawdę nie widać że piesek wpadł do garnka :) co oni by musieli tam gotować ;)
interpretacje tej reklamy zależy tylko od wyobraźnie oglądacza ;)[/QUOTE]

Na poczatek witam wszystkich!
Jak przeczytalam ten watek, zarejestrowalam sie by wyrazic moje zdanie a skoro sie juz zarejestrowalam to zapewne ja i moj maly piesio (maly sznaucer swoja droga ;) bedziemy odwiedzac te mile strony.
Zgadza sie ze interpretacja tej reklamy zalezy od wyobrazni. Jedni nie widza nic w tym zlego, inni jak ja sa obrzydzeni. Moze bym tak nie zareagowala na ta glupia reklame, gdyby moj syn mnie dzis nie zapytal, czy gotuje psa na obiad!!?? Usmial sie po pachy a mi sie zrobilo przykro, ze przez durna reklame dziecko mnie o takie rzeczy pyta!!!! To pytanie do tych, co machaja reka na to: jaka przyszlosc maja nasze dzieci jak wydaje im sie zabawne gotowanie psa, takie niehumanitarne zachowanie???, okropne. Zaraz przyjdzie i powie mi, ze z kolegami psa ugotowali. Juz zlozylam sakrge na ta reklame i mam nadzieje, ze ja zdejma jak najszybciej. Wszystkich tez zachecam do skladania skarg na stronie rady reklamy, bo zaraz inni uznaja ze tez moga sobie gotowac, psy, koty, czy inne zwierzaki!!! Ja sie nie godze na takie pokazywanie traktowania pieskow i jeszcze dzieci mi ucza glupot!!! Sa pewne granice i jako normalni ludzie powinnismy tych granic bronic.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogna74']Na poczatek witam wszystkich!
Jak przeczytalam ten watek, zarejestrowalam sie by wyrazic moje zdanie a skoro sie juz zarejestrowalam to zapewne ja i moj maly piesio (maly sznaucer swoja droga ;) bedziemy odwiedzac te mile strony.
Zgadza sie ze interpretacja tej reklamy zalezy od wyobrazni. Jedni nie widza nic w tym zlego, inni jak ja sa obrzydzeni. Moze bym tak nie zareagowala na ta glupia reklame, gdyby moj syn mnie dzis nie zapytal, czy gotuje psa na obiad!!?? Usmial sie po pachy a mi sie zrobilo przykro, ze przez durna reklame dziecko mnie o takie rzeczy pyta!!!! To pytanie do tych, co machaja reka na to: jaka przyszlosc maja nasze dzieci jak wydaje im sie zabawne gotowanie psa, takie niehumanitarne zachowanie???, okropne. Zaraz przyjdzie i powie mi, ze z kolegami psa ugotowali. Juz zlozylam sakrge na ta reklame i mam nadzieje, ze ja zdejma jak najszybciej. Wszystkich tez zachecam do skladania skarg na stronie rady reklamy, bo zaraz inni uznaja ze tez moga sobie gotowac, psy, koty, czy inne zwierzaki!!! Ja sie nie godze na takie pokazywanie traktowania pieskow i jeszcze dzieci mi ucza glupot!!! Sa pewne granice i jako normalni ludzie powinnismy tych granic bronic.[/quote]
[COLOR=royalblue]Wiatj Bogna;)[/COLOR]

[COLOR=royalblue]No... I jak widać niektóre dzieci nie odróżniają fikcji od rzeczywistości...:roll:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie również reklama jest beznadziejna i uczy braku szacunku dla zwierząt. Powinna być zakazana, bo to kolejny mózgojeb (że tak się wyrażę), propagujący w ukryty sposób znieczulicę wobec wszech otaczającej głupoty.

Chichuachua oraz york stał się atrybutem pustomózgich gwiazdek i naśladujących ich równie tępych panienek, traktujących psa jak modną markę dodatku do wizerunku "yorkshire" oraz "chichuachua", a nie jak żywe stworzenie.

Denne i żałosne. Już widzę karierowiczów z agencji reklamowej i marketingu wpadających na ten "genialny" pomysł i zgarniających z to grubą kasę.

Kiedyś były billboardy z psem trzymającym w pysku zapaloną laskę dynamitu. Równie "inteligentne" i zostało natychmiast zakazane.

Gdzie można zaprotestować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']A mnie się ta reklama podoba :diabloti:

I wytłumaczenie, że dzieci ją oglądają, jest bez sensu. Dzieci szacunku do zwierząt nie powinny się uczyć z reklam, tylko od rodziców.[/quote]
[COLOR=royalblue]:???:[/COLOR]



[COLOR=royalblue]"Powinny"... ale jeśli uczą się właśnie z takich reklam? Jeśi wychowują się w takim środowisku? To niby jaki mają mieć stosunek do żywych stworzeń? [/COLOR]

[COLOR=#4169e1]PS> A nich Ci się ta reklama podoba, nie wiem czy jest w niej coś, co się może podobać... chyba tyko ten piesek jest ładny..... :roll:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']A mnie się ta reklama podoba :diabloti:

I wytłumaczenie, że dzieci ją oglądają, jest bez sensu. Dzieci szacunku do zwierząt nie powinny się uczyć z reklam, tylko od rodziców.[/quote]

To co powinny nie ma nic wspólnego z tym, co jest.

Link to comment
Share on other sites

A ja trochę OT, ale nie całkiem :cool3:. Uważam, że reklamy Play'a są obrzydliwe. Nie wiem, czy pamiętacie z billbordów, gdy ta sieć startowała, była taka reklama - z otwartej buzi wychodził palec. Na widok tej reklamy ogarniał mnie odruch wymiotny... :shake:. Ohyda!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inez76']A ja trochę OT, ale nie całkiem :cool3:. Uważam, że reklamy Play'a są obrzydliwe. Nie wiem, czy pamiętacie z billbordów, gdy ta sieć startowała, była taka reklama - z otwartej buzi wychodził palec. Na widok tej reklamy ogarniał mnie odruch wymiotny... :shake:. Ohyda!!!![/quote]
[COLOR=royalblue]Bleh! Naprawdę, play nie świci inteligencją... zdobczone idiotyczne i głupie relkamy- moje pierwsze skojarzenie z play'em:shake:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z wami w pełni. Jest to chyba najbardziej ohydna reklama jaka powstała! Twórcy naprawdę powinni się zastanowić co pokazują w reklamach. Nikt z nas przecież nie protestuje widząc reklamy karmy dla piesków, bo tam zwierzaki ukazane są normalnie, a tu? Ugotujemy sobie zwierzaka, więc zamiast grzecznie przeprosić Panią, że straciła zwierzaka to napiszemy jej smsa. Co za chamstwo! I wciąż ta reklama leci w telewizji :shake: ble

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam, że taki temat już się na pewno na dgm pojawił :diabloti: To tylko reklama, żadne zwierze podczas jej kręcenia nie ucierpiało, więc nie rozumiem oburzenia niektórych osób. Reklamy z reguły są głupie i kłamią. Z resztą nie bierzmy wszystkiego dosłownie, reklama ma jakieś przesłanie, nie ważne czy głupie czy nie. Wiadomo, że nie każdemu musi się podobać, że zostało pokazane w taki, a nie inny sposób, ale bez przesady, szkoda nerwów ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

No, wydaje się że reklama osiągnęła zamierzony cel, bo została zauważona i wywołała reakcję ;)
Rzeczywiście, reklama jest raczej w złym guście, budzi niesmak i najwidoczniej nie jest skierowana do dogomaniaków :shake:
Zresztą większość reklam jest raczej niskich lotów

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...