Jump to content
Dogomania

Duży i łysy zupełnie jak słonik "Bandi"- znalazł dom u p.Ryszarda ;)


Irkowa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No proszę, powoli znajduje się moja rodzinka!!! Dzięki za info.
Dla cioci AsiaK specjalne podziękowania za adresówkę, czy też raczej telefonówkę z moim imieniem. Tylko ja na telefonach jeszcze się nie znam, ale na pewno się nauczę.
Przy imieniu Atos chyba pozostanę, bo szczególnie jak Pani mnie woła tym imieniem, to zawsze coś ma w ręku. I chyba zacząłem się już starzeć, bo wyrosły mi wąsy. Jutro zrobimy parę zdjęć, to zobaczycie.
Objąłem w posiadanie podwórek i teraz sprawdzam co jest pod nim. Nie rozumiem tylko dlaczego mój pan zakopuje to, co ja wykopię. Przecież ja tylko sprawdzam, co jest pod spodem.
Na spacerki chodzimy na smyczy po ulicy, a dalej to już bez niej. I wcale już nie ciągnę!!! Idę sobie spokojnie. Nauczyłem się też jeść powoli i już wiem, że mi nikt nie zabierze. Dzisiaj z rana zdarzyło mi się nawet nie dojeść do końca i nikt mi nie ruszył!!! Ale za godzinę i tak zjadłem całą resztę.
Jutro porobimy troszkę zdjęć z moimi kumplami, to ich poznacie.
Pozdrawiam
Atos

Link to comment
Share on other sites

Hej cioteczki!!!
Obiecałem pokazać Wam moje nowe wąsy. Prawda, że duże? Zobaczcie:

[IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/band036.jpg[/IMG]


A to moi kumple od spacerków: Rexio (to ten większy) i Majki. Razem sobie biegamy...

[IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/band037.jpg[/IMG]

A biegamy naprawdę szybko:

[IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/band035.jpg[/IMG]

Po spacerku i dobrym posiłku trzeba troszkę odpocząć aby się sadełko zawiązało:

[IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/band038.jpg[/IMG]

Pozdrawiam wszystkich
Atos

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rwpb']. Dzisiaj z rana zdarzyło mi się nawet nie dojeść do końca i nikt mi nie ruszył!!![/quote]

:lol:Lubię to poczucie humoru naszego Atoska, szczególnie, że na dogomanii mało jest zabawnych rzeczy.

Piękne wąsy!!! A jaki szczęśliwy jak biegnie!!! I ma kolegów!:lol: To świetnie.Leżenie kanapowe oczywiście na makasa, full wypas. Oj, żeby tak kazdy pies w Polsce miał to byłabym szcześliwa.
A suczydełko z Milanówka, piękne, bardziej chyba dogowate niż nasz maluszek ale ma takie same oczy i łaty.Idzie zima, tak żal tych psów w schronach,szczególnie tych z lichym futerkiem, kanapowców:shake:

Link to comment
Share on other sites

Kumpel Atosa, Rex jest naszym psem już od 6.01.2001, kiedy wzieliśmy go ze schroniska,jako dorosłego przedstawiciela psiego rodu. Tak naprawdę to on nas wybrał, a my mogliśmy tylko zgodzić się z jego decyzją, aby zamieszkać z nami. Rex jest taż kanapowcem, ale jednocześnie wiernym obrońcą domostwa (mieszkamy w domku jednorodzinnym) oraz całej rodziny. Razem z naszym kotem Perpito, który trafił do nas ze szpitalnego parkingu oraz żółwiem Sensejem tworzą wesołą gromadkę, która dba o nasz wolny czas, a właściwie potrafi nam go zapełnić do ostatniej minutki. Ważne jest jednak to, że cała gromada żyje w wielkiej przyjażni i w domu nie ma wojen i zatargów. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że pies, kot i żółw lądowy chodzący po domu mogą żyć razem bez konfliktów. Rex na spacerach z Atosem próbuje go trochę stopować, ale żywiołowość Atosa jest nie do ujarzmienia. Z dnia na dzień widać w zachowaniu Atosa coraz większą pewność siebie oraz prawdziwe psie szczęście w oczach. Rysiek stał się bardzo monotematyczny w poruszanych tematach, tak naprawdę teraz dominuje tylko jeden temat: ATOS. Bardzo miło widzieć tę parę, jak wędrują razem, dziwne tylko jest to, że Atos nie odpowiada jeszcze na pytania Ryśka, ale to przyjdzie na pewno z czasem. Badzo się cieszę, że Ci dwoje spotkało się razem. Pozdrawiam Cioteczki Atosa i cały jego fanclub, dzięki Wam ten pies praktycznie narodził się na nowo.

Link to comment
Share on other sites

I znowu mam mokre oczy.:loveu::lol:
Atosku pisz jak najczęściej i nic nie ukrywaj, bo to czego nie napiszesz to od Rexa teraz wyciągniemy!;):lol: bch witaj na forum!!!:multi: Ja coś czuję że ten wątek się pięknie rozwinie skoro i Atos i Rex będą relacjonować, no lepiej już chyba być nie może! Chyba że jeszcze Majki się dołączy!;):p

Wąsy są przepiękne!:loveu:
I sierści coraz więcej!:multi:
Cieszę się że adresówka dostarczona.

Sunia z Milanówka rzeczywiście bardzo podobna i chyba też młodziutka, serce boli że nawet tak piękne, orginalnie wyglądające psy tracą domy.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...