Jump to content
Dogomania

Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny


_Tosia_

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Cekinek jest po kastracji: nie narobią sobie krycia rozmnażacze oj nie[/B]:diabloti::diabloti::diabloti::
[IMG]http://images29.fotosik.pl/108/9f7b7370aeb821b9med.jpg[/IMG]
jutro pojutrze zredaguję text do ogłoszenia go:
dom spokojny, bez noworodków i niemowląt małych dzieci, gdzie zostanie podpisana umowa adopcyjna oraz sprawdzony dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'][B]Cekinek jest po kastracji: nie narobią sobie krycia rozmnażacze oj nie[/B]:diabloti::diabloti::diabloti::
jutro pojutrze zredaguję text do ogłoszenia go:
dom spokojny, bez noworodków i niemowląt małych dzieci, gdzie zostanie podpisana umowa adopcyjna oraz sprawdzony dom.[/quote]

dzieki, najtroskliwsza z troskliwych!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka'][B]Czy ktoś dałby radę dowieźć mini sznaucerkę do Krakowa w najbliższych dniach (im szybciej tym lepiej!)???? Mogę dać jej DT i szukać stałego domu.[/B]
Niestety ja nie dam rady przyjechać :shake: więc proszę o pomoc :modla:[/quote]

o kurcze, super!! musimy cos szybko wymyslić

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]PILNE!!!!! CZY KTOŚ Z WAS MOŻE ZAWIEŹĆ SZNAUCERKĘ DO KRAKOWA, CHOĆBY POCIĄGIEM???? WESZKA JEST W STANIE ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE ZA BILET W JEDNĄ STRONĘ. KOSZT PODRÓŻY OKOŁO 45 ZŁOTYCH. SPRAWA BARDZO PILNA!!!!!!!!!!! JA W TYM MOMENCIE NIE MOGĘ. JESTEM W STANIE DOŁOŻYĆ SIĘ DO KOSZTÓW PODRÓZY.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']weszka czy to oznacza, ze mam ją zdejmować a ogłoszeń?[/quote]

Oj nie, nie zdejmuj. Ona będzie u mnie na DT więc ogłoszenia o domek jak najbardziej się przydadzą.

Żeby tylko miała jak dojechać. Może ktoś może się urwać na jeden dzień i przywieźć sunię :modla:? Pociąg jedzie coś około 5 godz. w jedną stronę wiec jak nic cały dzień potrzebny, a ja nie dam rady :shake:
Pociągiem wychodzi znacznie taniej niż samochodem wiec dlatego sądzę że to najlepsze rozwiazanie jeśli ktoś specjalnie miałby jechać. I tak jak pisała Toska oddam za bilety w jedną stronę.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]W niedzielę jedzie przez Polskę mrowa23 i może sunię zabrać. Błagam tylko żeby ktoś ją wyciągnął ze schronu i przekazał mrowie23 - gdzieś na trasie wylotowej z Łodzi na Kraków.[/SIZE][/B]
Mrowa będzie w Łodzi ok. godz. 12-13.
I prosiłabym o nr tel. - ja przekażę namiary na mrowe23.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka'][B][SIZE=3]W niedzielę jedzie przez Polskę mrowa23 i może sunię zabrać. Błagam tylko żeby ktoś ją wyciągnął ze schronu i przekazał mrowie23 - gdzieś na trasie wylotowej z Łodzi na Kraków.[/SIZE][/B]
Mrowa będzie w Łodzi ok. godz. 12-13.
I prosiłabym o nr tel. - ja przekażę namiary na mrowe23.[/quote]

ja ją z hotelu zabiorę i spotkam się z mrówą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Tosia_']o, jaka tu cisza od 2 dni.. juz sie nie moge doczekac przekazania sznaucerki!! bidula, nalezy jej się jak najcieplejszy kącik. zresztą tak, jak wszystkim tym bidom...[/quote]

I ja czekam na okruszkę :loveu: Ma już wszystko kupione i przygotowane - jedzonko, szeleczki, smyczkę, miseczki, kocyk :) No i mnóstwo serdeczności ode mnie i moich suczek (hmmm.... może jedna będzie mniej zachwycona na początku)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...