Jump to content
Dogomania

Bianca i Bazyl


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

dzięki [EMAIL="ß@$"]ß@$[/EMAIL]!@ :) taki śmieszny z niej mini goldenek .

Musze się Wam pochwalić - Bianca odtańczyła i odbiegała dziś taniec radości z okazji mojego pwrotu z pracy do domu , juz wcześniej zdarzało się ze się bardzo cieszyła ale czegoś takiego jeszcze nie było :) nawet nie wiecie jak ja kocham ta moją psinę :loveu:
zeby jeszcze przestała warczeć na Tatę to już będzie super .
dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Betel ale dobrze że wróciłaś , już pędzę zobaczyć co u Was :)
Ja miałam dziś dziwny dzień , dziś minęło 5 miesięcy od odjścia Wauzika i z jednej strony tak mi smutno bardzo bo tęsknię za nim ogromnie a z drugiej Bianca zapewniała mi dziś cały dzień uśmiech na twarzy - najpierw udał się nam spacer, nikogo się nie wystraszyła nie musiałyśmy uciekac w krzaki :) w domu nauczyła się podawac łapę i po raz pierwszy w ogrodzie przyszła do mnie jak ją zawołałam i nie uciekała jak ją chciałam pogłaskać, a na koniec dnia okazało się że ma prawdziwą cieczkę a nie jak się do tej pory bałam urojoną - czyli została psią kobietką , i tak cały dzień dzisiaj pochlipuję na zmianę z uśmiechem .
Kocham te moje psice :loveu:

Mamy zdjęcia ze spaceru ale niestety nie chcą za nic się załadować - postaramy się jutro dołaczyć bo dziś już padam,
dobranoc wszystkim .

PS nareszcie mam wolny weekend i cieszę się że jutro już piątek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']dzięki ß@$!@ :) taki śmieszny z niej mini goldenek .

Musze się Wam pochwalić - Bianca odtańczyła i odbiegała dziś taniec radości z okazji mojego pwrotu z pracy do domu , juz wcześniej zdarzało się ze się bardzo cieszyła ale czegoś takiego jeszcze nie było :) nawet nie wiecie jak ja kocham ta moją psinę :loveu:
zeby jeszcze przestała warczeć na Tatę to już będzie super .
dobranoc[/quote]

właśnie to jest najpiękniejsze u pieska - cudny baardzo żywiołowy powitalny taniec tylko na widok swojej Pani!

[quote name='Rudzia-Bianca'] :) w domu nauczyła się podawac łapę i po raz pierwszy w ogrodzie przyszła do mnie jak ją zawołałam i nie uciekała jak ją chciałam pogłaskać, a na koniec dnia okazało się że ma prawdziwą cieczkę a nie jak się do tej pory bałam urojoną - czyli została psią kobietką , i tak cały dzień dzisiaj pochlipuję na zmianę z uśmiechem .
Kocham te moje psice :loveu:
:)[/quote]

Mądrala z niej - moja mała łapki nie umie podawać!
Serdecznie witamy kolejną dorosła psinkę w naszym gronie!

Koniecznie mizianko za uszkiem ode mnie dla niej :B-fly:[/quote]
Jeszcze dołożę głaskanie po brzuszku!

Link to comment
Share on other sites

No to same dobre wiesci , jeśli chodzi o Biankę. Wauzika zawsze będziesz pamietaą , ale coraz mniej w tych wspomnieniach będzie poczucia straty , zostanie natomiast świdomość , że miało się szczeście "posiadania" tak wyjątkowego, cudownego przyjaciela. Ja też nieraz wspominam naszą Mikcię ,to jeszce troche boli, ale obecnośc Inci , podobnie jak Tobie Bianki , rozjaśnia mi dni . Całuski dla Was kochane dziewczynki ( przepraszam kobietki):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam tu i jestem niezmiernie szczęśliwa, patrząc na "moją" Rudzię:loveu:.
Nie odzywam się , bo już dawno miałam coś napisać o b.trudnych początkach sunieczki, co w dużej mierze tłumaczy jej obecne zachowania, ale ciągle brakuje mi czasu :oops:.
Ale przyrzekam sie poprawic:eviltong:.
Ciągle wydaje mi się, że to jakies cudowne zrządzenie Rudzia-Bianca, że sunieczka trafiła do Ciebie:lol:.
Nie wyobrażam sobie, żeby mogła trafic lepiej, tak samo zresztą, jak Ineczka, która wygrała los na loterii u betel:loveu:.

To są jedne z tych adopcji , co do których nie mamy cienia wątpliwości i nie mogłysmy sobie wymarzyc nawet lepszych domów dla "trudnych" przecież sunieczek. A nawet posunę sie do tego stopnia, że uważam,iż sunieczkom jest nawet lepiej , niz by miały u mnie, a to nie zdarza się często:evil_lol::cool3:.

Pozdrów kochane maleństwo ode mnie:loveu:.

A swoją drogą Rudziu-B, czy ty przypadkiem nie zamieniłas w pewnym momencie mojej sunieczki na jakąś inną:cool3:, bo miałam trudności z jej rozpoznaniem:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,
witamy na pokładze erkę :loveu:dzięki której Bianeczka jest ze mną :modla: i której gwarantuje że to ta sama sunia , którą mi wtedy przywiozła jako spiącą królewnę :) Erko dziękuję za to wszystko co napisałaś , Ty jedna wiesz ile wątpliwości mną targało i strasznie się cieszę że mi wtedy zaufałaś bo już nie wyobrażam sobie życia bez mojej Bianki :loveu: choć jeszcze wiele wiele pracy przed nami ( nadal warczy na Tatę :mad:)

witamy również nas Alexis89 :lol: - po co te onieśmielenia ?u nas wszyscy mile widziani :)

i wszystkim pozostałym mówimy dzień dobry w ten piękny sobotni WOLNY poranek :) i nadrabiam zaległości -

[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6798/bianca047uz7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/818/bianca045na8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wklejam po dwa zdjęcia bo ostatnio mi dogo szwankowało i zjadało to co wysyłałam :(
Bianeczka śpi mi właśnie na kolanach już po śniadaniu i porannych pieszczotach , dziękuje za wszystkie mizianki i głaskanki za uszkami i po brzusiu i wszędzie :) ( coraz bardziej to lubi )

Betel wiem że Wauzika zawsze będę pamiętała, ale nie wiem czy uda mi się pozbyć tego okropnego uczucia tęsknoty za nim , spędziliśmy razem pół mojego życia i mimo że Bianke kocham z całego serducha i że jest cudowna to tak bardzo za Wauzikiem tęsknię :( Cale szczęście że mam Biancę .

Furciaczku trzymam za Was kciuki.

A dla wszystkich jeszcze trochę fotek :)

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2606/bianca065mf1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/5498/bianca069ty9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6765/bianca075nw8.jpg[/IMG]

a na koniec rytuał powitalny - Happy musi dokładnie obwąchać Biankę po powrocie ze spaceru - od łapek do ogonka :)

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8097/bianca076by2.jpg[/IMG]

Miłego dnia wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

Bianeczka prawie zlała się z tymi patyczkami i listkami

hehe Alexis żebyś wiedziała muszę się rozglądać żeby jej nie zgubić na spacerze w tych kolorkach :)

dziś spacerku nie ma :( tylko brykanie po ogródku - przyciagnęła Biana swoimi feromonami 3 kawalerów pod bramkę i się boimy wychodzić z odródka ,
ach uroki cieczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim
my już po śniadaniu ( tak tak nie przewidzieliście się Bianca ma apetyt i jak tak dalej pójdzie to niedługo będę prosić o rady jak oduczyć psa jedzenia :multi::multi::multi:) dosypiamy jeszcze troszkę po ciężkiej nocy - Bianca miała znowu koszmary i wyła strasznie przez sen i spała bardzo niespokojnie :(
słonka u nas nie ma więc mamy dzień na domowe pieszczoty :lol:


[quote name='erka']Wogóle robisz przepiękne zdjęcia :loveu:. Co to za aparat?:razz:[/quote]
dziękuję erka :oops: ale to zasługa fotogeniczności Bianeczki :)
aparat mam Panasonica FZ 20

udanej niedzieli wszystkim my zmykamy jeszcze pospać troszkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...