Jump to content
Dogomania

Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monita']Tak, te ręcznie mają wzięcie :diabloti:[/QUOTE]
To jest taka buteleczka po kubusiu z kwiatkiem w środku :)
Młody robił to jescze w przedszkolu, .. Pani im troche pomagała oczywiście, ale dzieciaczki większość robiły same ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesteście wspaniałe!!!!!!
Chciałam podziękować:
[SIZE=4][B]Asior[/B][/SIZE] za wszystkie cudeńka, które juz mam w domu i niebawem trafią na bazarek :loveu: Oraz za mnóstwo :crazyeye: kocyków, poduchy, pledy no po prostu nawet nie wiesz jaką frajdę psiakom sprawiłaś!!!! Knapik wprawdzie miał, więc dostały biedaki z Olkusza, które na samych dechach leżały i dałysmy takiemu jednemu bardzo pogryzionemu kocyk, słychaj to byłow zruszające, poobwąchiwał, nie mógł uwierzyć, patrzył tak jakby patrzył facet, który nagle dostał porche... i ułożył sie taki zadowolony, jak mu było dobrze :loveu:... potem mu jeszcze poduche dodałyśmy... i cała ceremonia od nowa... :loveu:
[SIZE=4][B]
ewikS [/B][SIZE=2]za genialne szeleczki dla Knapika i długą smycz. Nareszcie młody może się wyszaleć, a on ma napady nadpobudliwości psycho-ruchowej :loveu: Teraz swobodnie może się wybiegać, porobic piruety i my nie drżymy, ze zaraz się a) udusi b) wyswobodzi... :evil_lol:


[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

wąchały, bo pewnie im freciochami smierdziały :D

Podokładałam jeszcze jakieś rzeczy wczoraj jak Ewa napisała, ze będzie autem.. i tak z 3 reklamówek się 6 zrobiło :diabloti:

Ja myśle, ze jeszcze coś poznajduje, ale to może w przyszłym tygodniu ;)

Największe poświęceni z mojej ztrony było wstać o 8 :evil_lol: ale co tem.... położyłam się i wstałam ok 12-tej :lol::roll:

ciesze się, ze się przydały rzeczy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie spacer był szalony, Pogo dawał czadu z Knapikiem... Pogo by górą, ale Knapik sobie nic z tego nie robił i na pocieszenie skorzystał z trawy zdobytej przez Maxa... Spacery z chłopakami i cioteczkami w takim składzie to prwadziwa przyjemnośc, a zdjęcia ewikS wychodzą genialne!!! No w koncu modele sa niczego sobie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...