Jump to content
Dogomania

Mlody molos, ciezko pogryziony walczy o zycie.... JUZ W SWOIM DOMU !!!


GreenEvil

Recommended Posts

To ja szybko wiesci z nowego domku:
- zdjeia beda w przyszlym tygodniu jak Panicz zotanie wyczesany. Wczesniej nie dostaniemy, bo musi byc sliczny ;)
- Benek nie zjadl panstwa w drodze, za to wyjecie go z samochodu zajelo 3 godziny i kosztowalo caly sobotni obiad. W koncu dal sie przekupic ;)
- Benio kocha cala rodzine, chodzi, bryka, kaze sie glaskac, straszy ludzi po drugiej stronie plotu i juz wie gdzie mieszka. Narazie na spacerki chodzi tylko na dlugasnej smyczce.
- sznaucerki miniaturki nadaja sie do zabawy z Beniem. Z zabawy wychodza bez obrazen.
- ucha nadal bola :( W tym tygodniu Benio idzie na profilaktyczny przeglad. Leczenie jest kontynuowane.
- Cala rodzina kocha Benia i sa nim zachwyceni, pomimo jego zupelnie nieeleganckiego zachowania przy probie wyjecia z samochodu :) Spokojnie znosza tez oskarzycielskie spojrzenia rzucane na nich przez sasiadow ("boze co oni zrobili temu psu"). Pani Benia powiedziala, ze bedzie szczesliwa jak Benio po tygodniu machnie na jej widok ogonkiem.... Benio machnal ogonkiem w drugim dniu, wiec pani przepadla juz na amen :)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z aukcji na Benia na allegro mam na dzis na koncie tylko 10zł+6.50 (koszt wysyłki) za komplet biżuterii Tranquil, który już wysłałam. Za broszkę 10zł+5 za wysyłkę-pieniązki miały być przelane na konto AFN (broszkę już wysłałam, bo kupująca poinformowała mnie , że wpłaciła 15 zł na konto AFN), za pierścionek jeszcze nie dotarły do mnie pieniążki. Nie za wiele tego. Liczyłam na więcej.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale trzecia z moich aukcji biżuterii na Benia chyba nie dojdzie do skutku. To tylko 15 zł, ale panienka,która wylicytowała pierścionek od 29 września sie nie odzywa. Ma juz jednego negatywa, właśnie za nieodebranie paczki i to za zaliczeniem. Naciągnęła jeszcze osobe wysyłająca na 12 zł.:mad::mad:
Tak więc mamy do wystawienia ładny pierścionek. Może tutaj dziewczyny sie skusza na niego.:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

"
Witam serdecznie

No mam nareszcie zdjecia naszego malenstwa. Mysle ze z przyjemnoscia
popatrzycie na jego usmiechnieta mordke. Jest nieprawdopodobne jak
szybko u nasz sie zaaklimatyzowal. Okazal sie niesamowitym strozem,
za ogrodzenie nikt nie moze wejsc wlacznie z moimi kolezankami
(serce im peka ze nie moga go poglaskac)Ale dla nas jest cudowny,
mozemy z nim zrobic wszystko. Tylko troche sie wkurza jak mu
czyscimy uszy no ale musi to wytrzymac dla swojego dobra. Jest juz
coraz lepiej to jedno to wydaje mi sie ze juz jest calkiem zdrowe.
musieli byscie go widziec jak mu zakladam kaganiec to spuszcza
łepetyne i taki smutny idzie na swoje poslanie, sam sie kladzie na
bok i czeka na tortuty. Jest to widok niesamowity, moj maz nie ma
wtedy sumienia mu cokolwiek robic no ale coz to dla jego dobra.
Ale jest to tylko jeden niemily akcent naszego wspolnego zycia,
reszta jest super, Benek jest nasz i wydaje mi sie, ze my jestesmy
jego. A tak nawiasem mowiac wydaje mi sie ze to jednak ja jestem
jego Pania i poza mna swiata nie widzi. Juz nawet maz stwierdził, że
"obiektywnie musze stwierdzic, ze Benek najbardziej sie cieszy, jak
ciebie widzi ". Cóz psy ponoc znaja sie na ludziach :) .
Tym milym akcentem koncze swoje dyrdymaly, zycze wszystkiego
dobrego, i dziekuje losowi ze w odpowiednim momencie weszlam na
allegro i spotkalam Was na mojej drodze.
Pozdrawiam i dosylam fotki."

Link to comment
Share on other sites

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/12/ea949b1b436c9fcf.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/12/1052398cf555b819.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/12/6cb5f68ffbc11f4c.jpg[/IMG][/URL]

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

az miło słyszec takie rzeczy i ogladac takie foty



moj dragon tez bardziej jest za mna ...wyobrazcie sobie ze od poniedziałku do piatku wychodze do pracy o 6 rano i jest ok dragon spi wracam o 16 dragon drapie skomli aby go wpuscic do mieszkania bo na klatce schodowej tortury mu sie dzieja ..................i tak jest w sobote i w niedziele zaczyna serenady o 6,30 i tak wyje szaleje szczeka az go wpuszcze kladzie sie pod łozkiem i spi wtedy nie spie ja bo on chrapie :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:moj TZ i syn powiedzieli mi ze ich to nie obchodzi co mam z soba zrobic mam zabierac sie w weekend o 6 rano z domu i ......bo oni chca spac :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:....... a teraz lezy ta moja kruszynka z pogryziona łapka pogryzł sie z siasiada psem nie lubia sie i było bliskie spotkanie przez płot ...taki bidulek ledwo chodzi i warusie ma poszarpana bidulek :placz::placz::placz:

ale wasz psiak cudowny nie do poznania :multi::multi::multi::multi::multi:super domek mu sie trafił

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...