Jump to content
Dogomania

Pomocy mam problem :( Uszy


doris1106

Recommended Posts

[quote name='doris1106']mam sunie shih tzu jej jedno ucho bardzo sie łuszczy i śmierdzi jaki możecie mi polecić preparat na to? albo może jakis swój domowy sposób
Prosze was o porady pozdrawiam[/quote]doris po -pierwsze czy z uszek wyrywałaś wloski?Po drugie przemyj uszko wodą uleniona i wacikiem,wytrzyj na sucho i mozna wtedy zakropić Dicortinefem.ale niestety te kropeli w aptece na recepte.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

W jakim wieku moge mojej psiunce zaczac wyrywac wloski z uszow???

Nie chcialabym zeby dostala jakiegos zapalenia lub grzybicy:-(

Moja pannica ma 3 miesiace i na szczescie nie zauwazylam zadnych zlych objawow.
Jednak lepiej zapobiegac niz leczyc:p

Czy moglybyscie mi mniej wiecej opisac jak najlepiej wyrwac te wloski.

pozdrawiam serdecznie:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a ja robię to palcami ;) nie straszę już zwierzaków żadnymi gadżetami, tylko niepostrzeżenie odchylam ucho, zakrapiam tym, czym trzeba i wyrywam włoski. to nic nie boli i te włoski delikatnie same wychodzą - tak mnie hodowca i wet instruował :) wydaje mi się, że nawet moje psy lubią to czyszczenie uszek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A ja polecam do czyszczenia Otosol jest nie drogi bo ok 12zł/25ml a bardzo skuteczny. Wystarczy wkropic pare kropel do kazdego ucha i po ok 10 min wyczyscic wacikiem rozpuszczony wosk:) Naprawde fajny;) Moja Dafne tez załapała miesiac temu infekcje i od tamtej pory czyscze jej uszka i jest ok


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='evi1987']A ja polecam do czyszczenia Otosol jest nie drogi bo ok 12zł/25ml a bardzo skuteczny. Wystarczy wkropic pare kropel do kazdego ucha i po ok 10 min wyczyscic wacikiem rozpuszczony wosk:) Naprawde fajny;) Moja Dafne tez załapała miesiac temu infekcje i od tamtej pory czyscze jej uszka i jest ok


pozdrawiam[/quote]
A gdzie go dostać? W aptece czy zoologicznym? Jest na receptę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...