Jump to content
Dogomania

Kopiowane - Czy to karalne?


1w0na

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mraulina']ONów się nie kopiuje.
Poza tym ja już do Niemiec nie jeżdżę.

Czyli - przepisy są, ale nie są stosowane.
Co innego, gdyby przepisów nie było - ale jeżeli są, to można walczyć o ich stosowanie.[/quote]

Przepisy są i są stosowane. Polacy już niejednokrotnie mieli okazję się o tym przekonać. Jeden z członków szacownej opozycji marudził, ze nijak z tymi ,,Szkopami" nie mozna dojść do ładu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1095505&postcount=20[/URL]

Dopuszczane są jednak pewne wyjątki. Wyjątki! Stwierdzenie twiggi zabrzmiało jak reguła i tak pewno miało być :cool3: Ot jak w starym dobrym dowcipie o radiu Erewań :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Jeżeli widziałaś kopiowane boksery, dogi, sznaucery i jeszcze pare innych ras, tzn. że imprezka była galanta :evil_lol:.[/quote]
... i gdyby widziała,,Jaśkowe" czyli CTR ale tu wtopa. :evil_lol:
Czarnuchy ogoniaste.:evil_lol:
BOB [URL]http://wheatendragons.de/wurf/wurfchronikst/mischavomfischerhof/index.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']za to wyżly WSZYSTKO bezogoniaste! :loveu: uffffff...[/quote]
To dobrze o nich świadczy. Znaczy się robocze są :p bo druga furtka jest trudniejsza. Mam tu na myśli udokumentowanie, ze zabieg był przeprowadzony z powodów medycznych:lol:
Generalnie to wyjątki. Malutkie wyjątki biorąc pod uwagę ilość ras tradycyjnie podlegających kopiowaniu. I wiesz co Ci powiem twiggi? Ja byłabym nawet wstanie zaakceptować takie wyjątki w zamian za całą resztę uszów i ogonów. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']I nic.
Kopiowane udział brały!
Kopiowane wygrywały![/quote]
[FONT=Verdana]Opowiem historię. [/FONT]
[FONT=Verdana]A było to tak: pewien mężczyzna znalazł na ulicy przepiękną perłę. Zaniósł ją do domu, przyglądał jej się długo z podziwem, schował ją do pudełka po biszkoptach i próbował o niej zapomnieć, ale nie mógł zasnąć. Zastanawiał się, kto mógł zgubić tak piękną i wyjątkową rzecz, i co z nią zrobić.[/FONT]
[FONT=Verdana]„I co było dalej” - pytam zaciekawiona? [/FONT]
[FONT=Verdana]Oddał klejnot na aukcję fundacji charytatywnej, a potem sprzedał cały swój majątek i odkupił perłę. Musiał mieć pewność, że ona należy tylko do niego.[/FONT]

[FONT=Verdana]Historię tę dedykuję twiggy...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][URL]http://wiadomosci.onet.pl/1842034,11,item.html[/URL] [/FONT]

[FONT=Verdana]No no, ale nasz trybun ludu ma parcie na frontman’a. Tak czy owak już po 36 godzinach premier poznał się na naszym „ambitnym zawodniku”. Gdyby wiedział więcej, np. to że trybun upowszechnia okaleczanie psów, wysłałby go na Madagaskar :evil_lol: .[/FONT]

[FONT=Verdana]Sylvia_76, nie zapomnij donieść komu trzeba. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11041619#post11041619[/URL]

[I][B]Coś dla fanów kopiowania. :shake:[/B][/I][/quote]

[FONT=Verdana]Rinuś, to może być kolejny mutant znanego nam trybuna ludu. Najpierw odrąbie psu część ciała, a potem zdrajca wstąpi do „Koalicji” i będzie rzucał gromy na jemu podobnych. Pospolity polityk, zgroza i ohyda. :mad:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][FONT=Verdana]Rinuś, to może być kolejny mutant znanego nam trybuna ludu. Najpierw odrąbie psu część ciała, a potem zdrajca wstąpi do „Koalicji” i będzie rzucał gromy na jemu podobnych. Pospolity polityk, zgroza i ohyda. :mad:[/FONT][/quote]
[I][B]Dla mnie ten osobnik jak i Elitesse - doradczyni smażą się już w piekle za to co robią.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Łatwo powiedzieć, „trochę kultury” :shake:. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Przyznaję, że dałam się sprowokować niczym nie zakłóconej bezkarności dyskusji o czynach bezprawnych, do których niewątpliwie należy barbarzyńskie obcinanie psom ogonów i uszu. Wszystko to może przypominać hipotetyczną sytuację, w której na forum bankowym depozytariusze banku, drobni ciułacze zastanawiają się i wymieniają doświadczenia co do tego, jaki gatunek (odcień) rajstop najlepiej nadaje się do zamaskowania twarzy, podczas napadu na tenże bank, za co MOD, pozostawiając na boku kryminalny kontekst, „napada” nieco tylko zgryźliwą komentatorkę :razz: .[/FONT][/COLOR]
Dziękuję :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toffuś']Chyba nie, bo gdyby hodowcy bali się kar to by nie umieszczali na stronie swoich hodowli zdjęć psów z bandażem na uszach po kopiowaniu[/QUOTE]
Mi też wydaje się, że jakoś marnie z tą karalnością, bo nie słyszałam, by jakiegokolwiek hodowce, lekarza weterynarii czy posiadacza psa kopiowanego ukarano.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...