Jump to content
Dogomania

Łódź newsy o zwierzętach potrzebujących pomocy+lista wolont.700 psów w schronie


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pamiętacie go? przemiłego i kochającego dzieci asta... na tym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9763279#post9763279[/URL] wątku streściłam jego historię od listopada, odkąd go poznaliśmy.

teraz to Antek i jest znowu u nas. po raz drugi (a przynajmniej o tylu przypadkach wiemy) został zgubiony przez właścicieli. na obroży miał adresówkę z namiarami fundacji i dzięki temu trafił do nas. nie pozwolę mu wrócić do tamtych
nieodpowiedzialnych ludzi, zwłaszcza że złamali umowę adopcyjną.

Antoś to cudowny pies kanapowy. kocha dzieci, jest łagodny wobec innych zwierząt. ma półtora roku i jest już wykastrowany.

ma tymczas do wtorku, później znowu będzie walka o każdy kolejny dzień DT. marzę tylko o tym żeby trafił do domu, który już go nie zgubi ani nie odda... ;( on już tyle przeszedł... proszę, pomóżcie. jakkolwiek...

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/182/4251c7401f4d8826.jpg[/IMG][/URL]

jeszcze raz link:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9763279#post9763279[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mulinka'][B]przed chwilą dostałam od znajomej maila:

Mam gorącą i pilną prośbę.
Dzwoniła do mnie pani,która opiekuje sie kotami na terenie zakładu
Indesid. Jej prosta koleżanka ma sunie i szczeniaki 3mc po zmarłaej
mamie. Moja znajoma podejrzewa, że ta pani pozbędze sie szczeniąt w
niehumanitarny sposób. jest zdesperowana bo schronisko odmówiło jej
pomocy.Poszukujemy pilnie domów choćby tymczasowych dla 3 szczeniąt
małych, aby móc zabrać je od niedoszłej mam nadziję krzywdzicielki.
Proszę pomóż. Podaj na forum apel o pomoc.
Łódź - Ewa tel. 042 2551349, 042 2551350, 503115463

[/B][B]Szczeniaczki to małe kundelki. Nie wyrosną z nich duże pieski.
Wiem tylko, że są samodzielne i mają krótką sierść.
Nie wiem jak są umaszczone. Moja znajoma ich niw widziała.
Po prostu ta koleżnka z pracy opowiedziała jej, że jak nie będzie miała ich komu dać to je wyrzuci.[/B]
[B]
pomóżcie proszę[/B][/quote]

najnowsze wiadomości (cytuję maila):
"Moja znajoma pani Ewa zdołała przekonać tą koleżankę,
aby przetrzymała szczeniaczki do środy po Świętach.
Dostałam od niej smsa, że ta pani cieszy się z naszej pomocy.
Chyba dzięki Twojemu ogłoszeniu [B]ktoś przygarnął jednego pieska.
Na pewno ma dom. Zostały dwa.
Teraz trzeba znaleźć domki dla nich, chociaż tymczasowe.[/B]

[B]Ta pani zgodziła się je zatrzymać do środy bo ma urlop,
potem musi je oddać.[/B] Mamę szczeniąt chciała sobie zostawić,
ale chyba ta nie zgadza się z jej sunią. Mama ma 2 lata, więc chyba ma szansę na adopcję.
W każdym razie dobrze, że umieściłaś to ogłoszenie na forum, bo ta pani
dzięki temu nie czuje się pozostawiona bez pomocy i pewnie dlatego nie
"pozbyła" sie piesków. "

szczeniaki są w Łodzi - bardzo proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Miałam okazję poznać tę Panią gdy przyjechała z psiakami do schroniska. nie najlepiej to wygladało niestety. Ten dzień był straszny jeszcze z jednego powodu.
Do schroniska przyjechal mężczyzna z bokserką 8 lat, chcia ja oddać do schroniska, nie przyjeto jej. Zrobiłam jej zdjecia, wzięłam adres od Pana i telefon. Chcialam poprosic Fundacje Bokserów o pomoc, ale telefon jaki mi podal jest niewłaściwy. Pan mieszka na Teofilowie, przynajmniej taki adres mi podał. Pies ma czas do wtorku, bo facet podobno jak powiedział wyjezdża do Hiszpanii. Gdyby ktoś czytajacy ten post mieszkal na teofilowie badź w pobliżu podałabym adres aby zweryfikowal podane dane.
zaraz wstawie zdjecie.
Nie wiadomo czy pies jeszcze tam jest.

Link to comment
Share on other sites

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/181/7a85e3a997521fcb.jpg[/IMG][/URL]

Boksia ma niewiele czasu niestety. gdy zapytałam go dlaczego tak późno sie stara o pomoc. Powiedział, ze tak późno otrzymal propozycje pracy. EWyjeżdża podobno z calą rodziną.

Link to comment
Share on other sites

A pies może odejść!
A do Hiszpanii to przyjaciela rodziny nie wpuszczą???? Tylko trzeba było wcześniej o tym pomyśleć. Wszyscy nagle dostają propozycje pracy w ostatniej chwili!!!!!!!!!! Oczywiście wyjazd następuje w ciągu 3, 4 dni, bez przygotowań, bez załatwienia masy formalności itp.
NO, bo przecież taki wyjazd do pracy za granicę to, to samo co wypad na zakupy.
Przykro mi, ale mnie sie to nie mieści w moim kapuścianym ŁBIE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nata od jadzi']mulinko, on nie może być ogłoszony na stronie fundacji... przeczytaj pierwszy post wątku kochana... :([/quote]

dobrze, że Rufus jest już tutaj:
[url]http://www.niechcianeizapomniane.org/pies.php?id=203[/url]
może ktoś się nad nim zlituje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mulinka'][B]2 szczeniaczki pilnie potrzebują domu tymczasowego - mają czas do jutra
(nie przyjęli ich w schronisku)[/B] telefony do znajomej tej pani u której są szczeniaki:
tel. 042/ 255 13 49, 042/ 255 13 50, tel.kom. 0503 115 463[/quote]
rozmawiałam z panią Ewą, powiedziała, że dzisiaj raczej nie będzie można
zrobić zdjęć szczeniakomi i suni, która też jest do oddania
może jutro, tak czy inaczej trzeba zabrać 2 czarne maluchy
i ich mamę malutką 2-letnią sunię z uszkami jak grzywacz chiński albo papilon (tak mówi pani Ewa)
mam nr telefonu do właścicielki szczeniaków, gdyby ktoś chciał i mógł pomóc, prześlę na pw
(jeśli mnie nie będzie na internecie, bo wychodzimy, kontaktujcie się proszę z p.Ewą, ona poda nr do tej pani)

Link to comment
Share on other sites

Uffff udało mi się zarejestrować :) Witam wszystkich :)
Mam pytanko: czy biała sunia DA znalazła już dom??? W jakim ona jest wieku??? Czy mogę prosić o więcej zdjęć??? Jaki jest jej charakter?
I drugie pytanko :) Czy są w łódzkim schronisku jakieś owczarki niemieckie, suczki??? łagodne, przyjazne dla człowieka - takie do kochania :) Przeglądałam stronkę ale ona chyba jest średnio aktualizowana. Zainteresowała mnie np suczka Lea. Wiadomo co z nią???
Z góry dziękuję za informację i czekam na nią z niecierpliwością :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avema']Uffff udało mi się zarejestrować :) Witam wszystkich :)
Mam pytanko: czy biała sunia DA znalazła już dom??? W jakim ona jest wieku??? Czy mogę prosić o więcej zdjęć??? Jaki jest jej charakter?
I drugie pytanko :) Czy są w łódzkim schronisku jakieś owczarki niemieckie, suczki??? łagodne, przyjazne dla człowieka - takie do kochania :) Przeglądałam stronkę ale ona chyba jest średnio aktualizowana. Zainteresowała mnie np suczka Lea. Wiadomo co z nią???
Z góry dziękuję za informację i czekam na nią z niecierpliwością :)[/quote]


a czemu akurat tylko suczki cie interesuja

Link to comment
Share on other sites

Z obserwacji (ale może się mylę) zauważyłam, ze suczki są bardziej za człowiekiem... bardziej się przywiązują.. są bardziej posłuszne i łagodniejsze... Broń Boże nie chodzi tutaj o to, że chcę suczkę aby w jakiś sposób na niej zarobić ciagle ją dopuszczając!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...