Jump to content
Dogomania

2 onki wygrały żYCIE - mają swój domek


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kasiu - potrzebny jest krótki opis psów - Anashar wstawiłby na stronkę Owczarków w potrzebie - ale brak opisu. Parę zdań, od kogoś, kto psa zna. Tekst z allegro sie nie nadaje , bo jest za długi i juz nieaktualny chyba.
ps. przepraszam ze sie tak wymądrzam, wchodząc po raz pierwszy na wątek onków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']co z tym opisem? ja bym napisala, naprawde, ale nie znam ich![/quote]
Trzeba na Kasie czekać....Ona wie o nich najwięcej...:cool3:

[quote name='pucka69'] ciasteczka "poszły" za 22 zł. :) w sobotę znowu coś upiekę, też na onki pójdzie :)[/quote]
Wielkie dzięki pucka :loveu:
Grosz do grosza i się coś zbiera widzę :razz:

Jesteście dziewczyny wspaniałe....:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']no i gdzie ten opis???
no to ja się teraz posuwam do obrzydliwego szantażu - jeżeli nie dostanę opisu - to sobotnie ciastka upiekę dla kogo innego ( o rany! ale ja podła jestem !!!!) ;)[/quote]


ciotka zlituj sie.Jutro naprawde napisze ale przesle wieczorem bo teraz walcze o zycie siersciucha ktory jest w dt u rodziców. Jak wyszlam z domu 7 to dotarłam dopero po 22-ej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba'] Czy są jacyś chętni?[/quote]

Nie mam pojęcia czy są chętni :shake:
Kasia mówiła mi ostatnio, że być może pójdą razem na Plebanię mieszkać...ale jakoś to ucichło i nie wiem czy coś dalej się dzieje w tej sprawie :roll:
Kasia zapewne zna odpowiedzi na te pytania ale coś tu nie zagląda za bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Nie mam pojęcia czy są chętni :shake:
Kasia mówiła mi ostatnio, że być może pójdą razem na Plebanię mieszkać...ale jakoś to ucichło i nie wiem czy coś dalej się dzieje w tej sprawie :roll:
Kasia zapewne zna odpowiedzi na te pytania ale coś tu nie zagląda za bardzo.[/quote]

Kurczę, ale na plebanię :shake:. Pies na plebanii to pies na łańcuchu. Poza tym pies na plebanii to pies wszystkich i niczyj. Martwi mnie to. Przecież to są świetne psy. Czy ona mają ogłoszenia? Przecież one się super nadają do pilnowania posesji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...