Jump to content
Dogomania

Sochaczew- bialy piesio podobny do bullka- ma swój domek


kasiaprodex

Recommended Posts

[quote name='luka1']No tak to przykro. To sobie siedż w domu.
Mam konkretne zapytanie o Pestkę. Tylko trzeba sie dowiedzieć ile ona ma faktycznie lat (Zyta twierdzi że 1,5, choc niedawno siedziała w boksie szczeniaków) i sprawdzić czy je dzieci ( skąd ja jej dziecieka wezmę wszystkie juz zjedzone)[/quote]
Luka na wątek Pestki lecę Ci odpisać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='GoniaP']Nie mogę się powstrzymać by nie wykrzyczeć, że Tango pojechał własnie do domu ze wspaniałym facetem!!!![/quote]
Nioooo.....i Tanguś sobie śpi na fotelu pasażera z przodu :evil_lol:
A jak - jak przystało na prawdziwego faceta :loveu:
Czekam na wieści od samego Mateusza i na fotki od cioci Luki bo podobno sporo napstrykała :razz:
Upije się dzisiaj jak nic :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]To chyba większa nagroda niż wygrać w totka....:lol:[/CENTER]

[CENTER][COLOR=magenta][B]Asiula[/B][/COLOR] już wyrzucam banerek Tanga :multi:[/CENTER]

[CENTER]A [COLOR=lime][B]Kasiaprodex [/B][/COLOR]niech zmienia tytuł :cool3:[/CENTER]

[CENTER]A ciotka [COLOR=blue][B]Luka[/B][/COLOR] niech wstawia foty :mad:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/690/tango2at8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3527/tango3mn1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1148/tango4ft1.jpg[/IMG]

A tu juz układa sie na siedzeniu w samochodzie. Chyba troche mu sie oczy kleiły bo dostał troche na uspokojenie.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko odbyło sie tak szybko, że Mateusz nie miał chyba czasu na zastanowienie. Psisko mimo że o tej porze zwykle juz nikt go nie wyciaga z boksu i na początku był zdezorientowany - przyklejał się do swojego PANA.
No teraz ciekawe czy uda im sie dojechać - Tango nie mał chyba okazji zapoznać sie z jazdą samochodem.
( napomknęła, że dołozymy Mateuszowi jeszcze pare azorkowców ale nie wiedziec czemu nie chciał .:eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Wszystko odbyło sie tak szybko, że Mateusz nie miał chyba czasu na zastanowienie. [/quote]

a po co mial sie zastanawiac jak pewnie juz wczesniej skardl mu serce

[quote name='luka'] napomknęła, że dołozymy Mateuszowi jeszcze pare azorkowców ale nie wiedziec czemu nie chciał .:eviltong:)[/quote]

a kiedys byla promocja adoptujesz doroslego to szczeniak gratis:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wspaniała wiadomość :multi: dużo szczęścia!
[SIZE=1]nie odzywałam się na watku wczesniej, ale cały czas śledziłam losy psiaka.[/SIZE]

~*~
[COLOR=lightblue].[/COLOR]
Dla Limki
[*]
[SIZE=1]której wątek tez śledziłam, ale nie byłam w stanie nic tam napisać[/SIZE] :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreamer']Wspaniała wiadomość :multi: dużo szczęścia!
[SIZE=1]nie odzywałam się na watku wczesniej, ale cały czas sledziłam losy psiaka.[/SIZE][SIZE=2][/quote][/SIZE]
[CENTER]To teraz już możesz z wielką radością wyrzucić banerek Tanga ze swojego podpisu :cool3:[/CENTER]

~*~
[quote name='dreamer']
[*] dla Limki, [SIZE=1]której watek tez sledziłam, ale nie byłam w stanie nic tam napisać[/SIZE] :-([/quote]
[CENTER]Dla Limki

[*]
[*]
[*]
:-( :-( :-([/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...