Jump to content
Dogomania

Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!


togaa

Recommended Posts

Ciężko.....

Własnie zasnął, a tak to cały czas popiskiwał i nie mógł sobie znależć miejsca. Nie pił, nie siusiał. dzwoniłam przed chwila do doktora co robić? Kazał spróbwować czy mały coś zje.gdyby nie jadł, kazał przyjeżdżać.

Na szczęście mały pałaszował z apetytem..

Prawdopodobnie  ma blokadę psychiczna m.inn.spowodowaną tym głupim abazurem. Nie dosc że go boli w dwóch miejscach, to jeszcze to. Trochę go przycięłam, bo był wielki jak na słonia.Mały co chwile blokuje się pomiędzy meblami.Szuka spokojnego kąta.

Jutro podjadę do Lecznicy i wymienię abażur na kaftanik. Wytniemy dziurę na siusiaka i powinien zasłonić i miejsce po jajeczkach i udo.

Biedactwo moje kochane.

Ja bym tych wszystkich pseudohodowców udusiła gołymi rękami. Potem się rodzą takie Buble i cierpią. Cholerni  rozmnażacze ...

 

Dzisiaj w Lecznicy;

 

19e960ad33310726med.jpg

 

6e9bec180e7d3c1bmed.jpg

 

d119b9cf6e2db11emed.jpg

 

7f9b3bafd026eb78med.jpg

 

3b30398416e08ce4med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci pomogę dusić. Jakoś hurtowo trzeba to zrobić.

 

A Bubinka ściskam mocno. Trzymaj się maluszku.

 

Ja z Wami Dziewczyny.

 

 

Akurat Pokerowej bym oddała i Lolka nawet dołożyła...

 

Gryzelda; http://www.dogomania.com/forum/topic/333362-gryzelda-u-nas-w-bdt-brrrr-strach-si%C4%99-ba%C4%87/

 

 

E tam. Lolka to byś chyba nie oddała nawet Pokerowi.

Link to comment
Share on other sites

Jak tam po nocy?

 

Basiu dostałam wczoraj od siostry znajomej duży drapak. Opowiedziałam Pani o tym biedaku i zadeklarowałam, ze pieniądze z drapaka pójdą na jego operację. 

Zrobię zdjęcia i wstawię. Problem będzie tylko z wysyłką bo to wysokie jest. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Po prostu krecic, kazda czesc jest przykrecona na dlugich srubach,, nie potrzebny zaden srubokret tylko raczki, po rozkreceniu pozostanie tylko dolna czesc z dziura, tej nie mozna rozkrecic :)

To poproszę TZ aby swoimi łapskami zrobił to delikatnie :)Bo jeszcze śruby urwie :)

 

 

Co tam u chłopaka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...