Jump to content
Dogomania

Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!


togaa

Recommended Posts

Wszystkie yorki co znam to żywe srebra. Usiedzieć nie mogą, ciągle by bawiły się i biegały :)

Nie lubi czesania bo nie jest przyzwyczajony. Zobacz czy poskutkuje postawienie go na pralce . Tak uczy się czesać szczeniaki psów z kłaczkiem. Z tym ,że bym go z szelkami tam wsadziła a smycz tak przypięła aby go w razie chęci skoku powstrzymała.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie yorki co znam to żywe srebra. Usiedzieć nie mogą, ciągle by bawiły się i biegały :)

Nie lubi czesania bo nie jest przyzwyczajony. Zobacz czy poskutkuje postawienie go na pralce . Tak uczy się czesać szczeniaki psów z kłaczkiem. Z tym ,że bym go z szelkami tam wsadziła a smycz tak przypięła aby go w razie chęci skoku powstrzymała.

Witam się u Bubelka :) może moje Miśki by rozruszał ;)

b-b pralka w trakcie pracy ? oj to jak znowu będę Alesia strzgła ;) to już wiem gdzie ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam się u Bubelka :) może moje Miśki by rozruszał ;)

b-b pralka w trakcie pracy ? oj to jak znowu będę Alesia strzgła ;) to już wiem gdzie ;)

Nie kochana :)  Stawiamy na wyłączonej .Wysokość ma spowodować, że psiak będzie bardziej  posłuszny. 

Jeśli uczymy starszego psiaka konieczne należy go zabezpieczyć przed zeskoczeniem tak jak napisałam powyżej. Małe szczeniaki siedzą przestraszone a duże psiaki mają  już odwagę w sobie i mogą zeskoczyć. 

Wszystko zależy gdzie psa nauczymy/ przyzwyczaimy. 

Ja Yoko od małego uczyłam na pralce. Zabiegi higieniczne i czesanie spowodowały, ze teraz bez problemu ładnie przy obcinaniu mi na niej stoi :)

No i co najważniejsze trzeba nagradzać smaczkami. Coś za coś ;)

Na początek stawiać choć na chwilę aby psiak się przyzwyczajał a dopiero później zabrać się za jego futerko :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do malucha. Coś cicho u niego się zrobiło.

 

Cisza przed burzą.

W środę zabieg, jutro zaś jestem umówiona u p.Marzeny, psiej rehabilitantki,żeby pokazała jak pracować z łapką przez pierwszy tydzień.

Z zabiegami specjalistycznymi, w gabinecie,  można wejść dopiero po 7 dniach.

Martwie się i ogromnie żal mi maluszka.

Tyle przed nim cierpienia.

Ciekawe czy przy okazji  będzie czas na kastrację ? Jutro zapytam.

Link to comment
Share on other sites

Toguś, dam Twój nr koleżance. Ona szuka dla mamy psiaka. Tata umarł, no i ... mama nie chce się do nich przeprowadzic, woli u siebie, ale chce psa. Koleżanka ma sunię, dom pod Krakowem. Chce dla mamy samca, żeby zgadzał się z ich sunią. Mama spędza u nich weekendy i w ogóle czasem na dłużej.

Sama porozmawiasz. Może dla niego młodsza osoba, bardziej energiczna potrzebna?

Link to comment
Share on other sites

Toguś, dam Twój nr koleżance. Ona szuka dla mamy psiaka. Tata umarł, no i ... mama nie chce się do nich przeprowadzic, woli u siebie, ale chce psa. Koleżanka ma sunię, dom pod Krakowem. Chce dla mamy samca, żeby zgadzał się z ich sunią. Mama spędza u nich weekendy i w ogóle czasem na dłużej.

Sama porozmawiasz. Może dla niego młodsza osoba, bardziej energiczna potrzebna?

 

Zobaczymy? dzisiaj  rozmawiałam z miłą Panią ( z polecenia). Szeregowy domek z ogródkiem, Pani mieszka sama, dzieci niedawno sie wyprowadziły.

Tylko nie wiem czy On w takim tow. nie będzie się nudził?

To wesoły, radosny psiaczek, tylko się bawić i bawić..Byłby świetnym kumplem dla innego młodego psiaka.

Wciąż  zaczepia moje psy do zabawy .

 

 

Jestem u Bubelka, w którym zakochałam się gdy tylko zobaczyłam jego zdjęcie na stowarzyszeniowym wątku :loveu:

Będę mocno ściskać kciuki za operację! Jakie będą mniej więcej koszty?

 

Nie wiem dokładnie. Koło 400,00 zł . Rehabilitacja jeszcze dojdzie...

Link to comment
Share on other sites

A  może będzie mu wystarczył ludź z dużą ilością wolnego czasu i chętny do zabawy ? Tak ma Karmelek i jest super.

 

A pewnie że tak...

.

 Lolo np. byłby przeszczęśliwszy, gdyby był jedynakiem. 

To moje całe czworonożne towarzystwo działa mu wybitnie na nerwy.

Link to comment
Share on other sites

Pani Marzena pokazała jak rozruszać łapkę zaraz po zabiegu i jakie 'ćwiczenia" zastosować.

Czarno to widzę.

Bubi z pewnością cierpi i na wszelkie manipulacje w obrębie uda, ostro reaguje..

Trzymajcie kochani jutro kciuki.

Tak strasznie mi Go żal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...