Jump to content
Dogomania

Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!


togaa

Recommended Posts

Czyli podmianka psów. Bubelek w DS ,a joreczek bez domku.

Bubciu, włącz wersję eksportową i nie lej po katach. Wspaniale ,że ma dom po sąsiedzku, bo togunia będzie miała wgląd do jego losów.

Biedna Igunia straciła kumpla do zabawy.

 

Ano straciła, a tak już ładnie nabierała linii przez te szaleństwa.

Smutno bez Bubisia, życia w domu ubyło.

Wiem że Mu teraz duuużo lepiej niz u mnie, inaczej zapłakałabym się na amen.

 

I z tym cudem kłopotów z wydaniem nie będzie.

Sika na łóżko chociaż? Kupy wali na dywan?

 

No  wiesz, żeby Ci nie było już tak całkiem smutno :)

 

Oby, oby... To starszy, poważny Pan, podobno dobrze wychowany, tyle że   los Jego bardzo niepewny.

Do Świąt ma dach nad głową, ale potem nie mamy pomysłu.. Ja już się nie porwę na 6-go psa, nie te lata, nie te możliwości.

 

Taki liścik przyszedł dzisiaj od nowej Mamusi Bubisiowej.

Bubi to teraz Reksio... ;-)

 

Witam pani Basiu,

Dziękuję za zdjęcia J oj!!!   Ależ to musiał być trudny czas. Pamiętam powrót Elzuni po operacji do domu i  pierwsze kroki  stawiane w ogródku podwieszona na prześcieradełku bo tył był zupełnie pogruchotany.

Spędziłam z nią szczęśliwe lata i wierzę że przyprowadziła mi Bubisia, żebym nie umarła z rozpaczy.

Książeczka został u d-ra do wypełnienia na spokojnie – tak się umówiliśmy.

Reksio  nockę przespał spokojnie w ciepłym łóżeczku, rano spacerek na smyczce, wiatr we włosach, pysio uśmiechnięte ( moje i Reksia).

Na śniadanko jeszcze nie miał ochoty.

Buziak w nos przed wyjściem do pracy  i   już  nie mogę się doczekać popołudnia żeby ukochać mojego małego rozrabiakę J

Życzę dobrego dnia dla wszystkich wokół.

Do zobaczenia – Iwona

Link to comment
Share on other sites

Senior Rodu dostąpił przywileju nadania imienia, a wiadomo jak to jest z męską kreatywnością w tego typu sprawach.. ;)

 

Pewnie inspiracją  były uchole Bubisia, takie jak u filmowego Reksia ( z B-B, jak to słusznie koleżanka Oneczka03 zauważyła.)

 

c8e9e4a4b3f711a6med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Co do łapeczki, zdecydowanie idzie ku dobremu.

Gdy Bubi chodzi wolniutko, stąpa na wszystkich 4, tylko ' w galopie"  wygodniej mu na trzech.

Moim zdaniem rehabilitacja w Lecznicy nie jest już konieczna i nasz doktor też nie naciska, ale skoro  "nowa" Mamusia niepokoi się i chce ją kontynuować , no to tylko się cieszyć.

Bubisiowi zalecone są też przechadzki po wysokiej trawie i wertepach, Dzielna "nowa" Mamusia z poświęceniem , każdego dnia zalicza i takie "spacerki".

 

Z 'trójką" dramat.  Sunieczki  i yorczek są na olx, ale ani pół telefonu.

Yorkiem było zainteresowane emeryckie małżeństwo i byłby to idealny dom dla malucha,  ale Państwo  wycofali sie, zresztą mało elegancko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...