Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

Czy sądzicie, że kot od czasu do czasu może sobie pokichać, jak jest w domu, w którym się pali papierosy? Czy mojego małego coś bierze? Bo sama nie wiem, czy iść z nim do weterynarza, czy to właśnie ze względu na to? A poza tym, nie ma żadnych problemów. Każdy nasz gość jest w szoku z powodu tego kota. Jest przyjazny, można z nim robić wszystko, a gdy wszyscy go olewają i nikt nie chce się z nim miziać, głośno zaczyna płakać i zwracać na siebie uwagę :D Robi do kuwety, zaczyna się bawić, choć na początku mu to nie wychodziło. Jest już u nas 2 tygodnie, a czuje się jak książę. No i.. śpi w łóżku, bo jego posłanie jest mało interesujące :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czasem sobie kichają, ale jak robi to regularnie to może się podziębił? :)

Dziś mija rok i dwa dni jak Maxio jest u mnie! :D
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_ml4eCV4YCnA/TRoUue5w6uI/AAAAAAAAg-g/D1idjrO2yfY/DSC06614%20%28Kopiowanie%29.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vitka']Ty to Ryba przetrzymujesz te tymczasy! ;p Nie przeginaj, bo się za mocno przywiążesz! :D
Gratuluję! Co tam u Figuni? :)[/QUOTE]

Nic się nie zmieniła, przytulak straszny, ma swój świat, jest czasem tak słodko głupiutka, że każdy ma do niej ogromną słabość. Niestety ma problem z oczami, jeździmy z nią co jakiś czas do Garncarza, jednak wzroku odzyskać się już nie da. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Nic się nie zmieniła, przytulak straszny, ma swój świat, jest czasem tak słodko głupiutka, że każdy ma do niej ogromną słabość. Niestety ma problem z oczami, jeździmy z nią co jakiś czas do Garncarza, jednak wzroku odzyskać się już nie da. :([/QUOTE]
Wielka szkoda... dobrze, że ma kochającą rodzinę, a nie siedzi bidulka w schronisku! :) Ucałuj ją i inne laski!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vitka']Wielka szkoda... dobrze, że ma kochającą rodzinę, a nie siedzi bidulka w schronisku! :) Ucałuj ją i inne laski![/QUOTE]

[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1710/dsc03323yk.jpg[/IMG]

[IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3753/dsc03316u.jpg[/IMG]

A tego kawalera powyżej mam nie całować? :) Jak widać, chyba jest mu z nami dobrze. To naprawdę wspaniały kot, mam z nim tylko problem przy podawaniu tabletek. Robi do kuwety, dzielnie zniósł nawet kąpiel, nauczył się bawić, jest bardzo karny i jeśli coś nabroi, wie, że zawinił i szybko zmyka, a potem przychodzi w łaskę na tulenie, jakby w przeprosinach :D Mruczy nam przez całe dnie, kręci piękne ósemki między nogami, a nawet.. wspina się po nodze, by wziąć go na ręce! Wie, że nie wolno wchodzić na stół, ani bawić się kablami. Ostatnio upodobał sobie parapet i często tam przesiaduje, gapiąc się na przechodniów. Naprawdę, nie ma z nim żadnych problemów. Nigdy nie byłam w stu procentach nakręcona na kota, ale mając go- cieszę się, bo jest naprawdę wspaniały. No, to tak na osłodę duszy :)

A poza tym, doszły mnie słuchy, że Mała Ela znalazła dom? :)

Link to comment
Share on other sites

No oczywiście, że tego pięknisia też masz ucałować! :)
Wiadomo... czarne koty są najlepsze! ;)
Magiczny to po prostu mój kot idealny, gdyby jeszcze nie chorował na wszystkie choroby świata to byłabym przeszczęśliwa. No, ale w końcu to magiczny Magik. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w gazecie Metro jest Kazia - może ktoś się nią zainteresuje...

Na portel.pl zamieściłam kilka ogłoszeń. Czy w sprawie Korka już coś wiadomo?

Cieszę się, że Zambia i kotka Maja znalazły domy.

Vitka, czy planujesz odwiedzić schronisko? Mogłabyś porobić zdjęcia zwierzakom. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Korek nie lubi kotów, więc nie wyszło.

Odnośnie Kazi był dzisiaj jeden telefon, ale nie zdążyłam z Panią porozmawiać, bo byłyśmy na interwencji. Umówiłyśmy się na rozmowę jutro.

Jutro do nowego domu zawożę Nelsona :)

Hop! Dziękuję!!![/QUOTE]

To Korka ogłaszam dalej.

Super, że Nelson też ma dom! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu moge wyslać zdjęcie Pigi, w normalnych rozmiarach ale tylko to ujęcie. Nieraz robię zdjęcia psom sama i nie da się wszystkiego opanować. W tym przypadku biała kudłatka ( odebrał ją właściciel )siedziała mi na głowie). Pigi jest sunią, średniej wielkości a nawet mniejszą o bardzo pięknej kolorowej szacie, dosyś dobrze utrzymanej. Spokojna, ufna, jest na kwarantannie, nie wiemy dlaczego nikt jej nie szuka.
daj mi swojego meila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Gosiu moge wyslać zdjęcie Pigi, w normalnych rozmiarach ale tylko to ujęcie. Nieraz robię zdjęcia psom sama i nie da się wszystkiego opanować. W tym przypadku biała kudłatka ( odebrał ją właściciel )siedziała mi na głowie). Pigi jest sunią, średniej wielkości a nawet mniejszą o bardzo pięknej kolorowej szacie, dosyś dobrze utrzymanej. Spokojna, ufna, jest na kwarantannie, nie wiemy dlaczego nikt jej nie szuka.
daj mi swojego meila.[/QUOTE]
To ja prosiłam o zdjęcie Pigi. ;)
Może być to samo, nie ma sprawy. [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Hop, napisz, które psy chcesz ogłaszać, wyślę zdjęcia. W najgorszej sytuacji mamy staruszki po zmarłych ludziach, nie radzą sobie w schronisku.[/QUOTE]

Chcę ogłosić Astrę, Donę, Miłkę, Leidi, Supła. Prześlij mi proszę zdjęcia na e-mail: [email][email protected][/email]
Ważne, żeby w opisach był podany orientacyjny wiek i wielkość.

Mogę ogłosić również inne psy - tylko proszę o opisy + zdjęcia.

[quote name='Vitka']Nelson!! Cudownie! :)
Na razie się nie wybieram. Jeszcze 2 miesiące! (matura) :([/QUOTE]

Szkoda. Ogłosisz Pigi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...