Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wczoraj, mimo niezbyt sprzyjającej pogody, na spacerze było dość dużo psów, choćby Lisek, Maks, Robik, Bajtek, pięć suczek z boksu nr 5, Apollo, Soraya, Bafir, 4 szczenięta z boksu obok bawialni i kilka innych, których już nie pamiętam :) Dorota, wybacz- spóźnione, ale szczere WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Link to comment
Share on other sites

Spotkałam przed chwilą Malinę!!! Szłam na zakupy, rozmawiałam przez telefon, nagle jakieś małe przykundlone jamnikowate odwraca się, wpatruje uparczywie i leeeeci...MALINA:-o:multi::loveu: Musiałam przykucnąc, żeby sobie psinka tradycyjnie na kolana mogła wejść:lol:. cudowna, kochana i ma bardzo fajną panią:multi::multi::multi: Tośka bardzo smutna była po odejściu Malinki ze schroniska- ale dziś o 15 spotkają się w parku:)

dzięki Gosiu, że dałas ją do tego fajnego domku:)

Link to comment
Share on other sites

Sznaucerek nadal w schronie. Na noc w izo A w dzień razem z cała ferajną w bawialni. Nie dokońca lubią się z korkiem, byle iskra i się chłopaki tłuką -.-
Ale on sam w sobie boski! Wbiega na kolanka i w ogóle piesek kanapowy ^^
I myślę,że teraz z kąpielą nie było by już takiego problemu, bo mamy wannę ! :) Tylko ciepłych dni coś nie widać, bidak nie miał by gdzie wyschnąć :(

Link to comment
Share on other sites

nawet gdyby w tym momencie dała radę, to nie wyobrażam sobie takich bocianich nóg wchodzących na 5 piętro na dłuzszą metę.

Proszę Was zagłosujcie na Białą Podlaskę w ankiecie dogo (potem na krakvecie). Schroniska wszystkie są w potrzebie, ale schron w Polsce kategorii B to musi być straszna bieda z nędzą...one nei mają co jeść:( Tyle dobrze, ze jest tam dobra kadra zarządzająca i wolontariusze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_']Sznaucerek nadal w schronie. Na noc w izo A w dzień razem z cała ferajną w bawialni. Nie dokońca lubią się z korkiem, byle iskra i się chłopaki tłuką -.-
Ale on sam w sobie boski! Wbiega na kolanka i w ogóle piesek kanapowy ^^
I myślę,że teraz z kąpielą nie było by już takiego problemu, bo mamy wannę ! :) Tylko ciepłych dni coś nie widać, bidak nie miał by gdzie wyschnąć :([/QUOTE]
Tak, tak... trzeba ciepłego dnia...
Myślę, że jak będzie ładnie wyglądał to będzie dużo łatwiej znaleźć dom. ;)
Szkoda, że Maxiu nie lubi samców :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

to raczej niemożliwe. na krakvecie nie ma jeszcze ankiety....

najpiew na dogomanii wyłania się wspolnego kandydata (dlatego ankieta), potem krakvet otwiera wlasną i wtedy tam także w ankiecie klika sie na kogo chcemy/kandydata dogomanii. jeśli dogomania wybierze innego kandydata niż Biała P. nie ma za bardzo sensu oddawanie glosu na krakvecie na np. Białą P. bo dogomania raczej (chyba ze znów będzie awantura i rozlam) glosuje na krakvecie na wedlug ankiety wylonionego kandydata. Wtedy pojedyńcze głosy wielkiej siły nie mają. W kupie a i owszem:)

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym się spytać. Niestety nie wiem czy w dobrym poście.
Bardzo szkoda mi piesków z Elbląskiego schorniska. Niestety nie jestem pełnoltnia i nie mogę przelać pieniążków jednak chciałabym sfinansować coś.
Czy mogłabym przynosić co miesiąc pieniążki?

Link to comment
Share on other sites

Witamy na forum Aneta:) nie wiem jak wygląda sprawa pieniędzy, ale na pewno moższ wspomóc schronisko starymi kocami, szlafrokami, poduchami (nie puchowymi), ręcznikami, ubraniem, pościelą itd (takie rzeczy można tanio zakupić w sklepach z używaną odzieżą). wszytkim tym, czym mozna wylożyc poslanka zwierząt. one tego bardzo potrzebują- codziennie idza całe wory "szmat" (szczeniaki i chore zwierzaki często sikają na poslanka i muszą być wymieniane codziennie) a tylko nieliczni ludzie przynoszą takie rzeczy do schroniska. W sprawie pieniędzy na pewno odpowiedzi udzieli ci p. kierowniczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta1720']Chciałabym się spytać. Niestety nie wiem czy w dobrym poście.
Bardzo szkoda mi piesków z Elbląskiego schorniska. Niestety nie jestem pełnoltnia i nie mogę przelać pieniążków jednak chciałabym sfinansować coś.
Czy mogłabym przynosić co miesiąc pieniążki?[/QUOTE]

Dziękujemy za chęć pomocy psom z naszego schroniska. Pieniądze możesz przekazać jako darczyńca lub kupić potrzebne nam akcesoria np. obroże, smycze, miski . Najlepiej przyjść do nas i porozmawiać o bierzących potrzebach. Dziękujemy serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos pamięta czy byly tu na dogo już zdjęcia Cziki? Kojarzy ją ktoś z Was? ja tak;) ale nie pamiętam czy byly jej zdjęcia gdzies tu. będę grzebać, ale proszę pomyślcie jesli macie jej zdjęcia to dajcie znać. czikunia to cudowna sunieczka-wczoraj uciekla ze schroniska i trzeba jej zrobić ogloszenie.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6] Uwaga , wczoraj ze schroniska uciekła Czika, sunia bardzo zżyta z Anią[/SIZE]. Czika jest średniej wielkości, włos krótki dosyć puszysty,ciemna, ogon obcięty do połowy. Podejrzewamy, że Czika uciekła aby szukać Ani, która nie pokazała się w wekend w schronisku. Mamy jest zdjęcie ale bardzo złej jakości.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie nasze weekendowe nabytki. Rezydentki mojego biura (boje się tego co rano tam zastanę) i gościnnie jak co dnia dziedek jamnior próbuje odpocząć:
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/361/dscn2319m.jpg[/IMG]
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9930/dscn2318.jpg[/IMG]
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/766/dscn2320.jpg[/IMG]

filmik:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=BKauDGCNRHI[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na spacerach Cziki wypatrywałam, ale bidy nie znalazłam :( Raz zaczepiłam nawet podobnego psa, to jakiś miły starszy pan mnie zapytał : Czy chce zabrać jego małego pieska... Tylko, że jego kubuś był taki podobny -.- Yh.
A ten mały nakrapiany szczenior jest B_O_S_K_I !! xD
Ja bym poparła kupienie obroży, bo z niektórymi psami nie można wyjśc o nie ma wystarczająco dużej obroży :( Jak tylko dostanę kasę, to sama postaram się kilka kupić, bo po prostu makabra :(

Link to comment
Share on other sites

szczeniaki powalają:( A jamnior jest moim bohaterem osobistym...ekhm... z wielu względów..dziadeczek...

nowe wieści z domu Kokosa. Nadal nie dowierzam, ze ten pies taki niechętny, nieszcześliwy, brzydki, stary, zrezygnowany, do tego duży znajdzie dom. I to jaki dom
Witamy:)

Milczeliśmy długo, ale teraz napiszemy co u Kokoska:)
Z jedzonkiem już dobrze, znaleźliśmy psie ciasteczka, które lubi i nawet suchą karmę, która mu smakuje, chociaż staramy się żeby zawsze w lodówce stał garnek z "kaszką". Dostał nowe łóżeczko (bo kilka pierwszych dni spał na kocyku) i nauczył się komendy "na miejsce". Jest bardzo mądrym pieskiem i bardzo szybko się uczy. Bardzo szybko oswoił się z autkiem i towarzyszy nam w każdej podróży. Nie bardzo lubi pieski, ale jeśli musi przebywać w ich towarzystwie jest bardzo grzeczny. Pojechaliśmy na majówkę do Łukasza rodziców i do ich Atosa i oba pieski zachowywały się pierwszorzędnie i nie wchodziły sobie w drogę. A na spacerze nauczył się od Atosa zabawy z kijkiem (wcześniej strasznie się bał jak tylko braliśmy patyki do ręki). Teraz szaleje w lesie z kijami. W majówkę pierwszy raz go spuściliśmy ze smyczy i też jest bardzo grzeczny, bardzo się nas pilnuje i nigdzie się nie oddala. Jest bardzo wesoły i uwielbia się bawić, już wie do czego służą psie zabawki, chociaż nie ma lepszej zabawy jak atakowanie naszych stóp:) Jest pełen energii i wigoru, sam nas zaczepia i zaprasza do szaleństw. Aha i jeszcze jedno spędził cały dzień z małymi dziećmi i był bardzo grzeczny, umiał się z nimi delikatnie bawić. Nie spodziewaliśmy się tego, ale jest typem psa stróża, jest mega czujny i bardzo pilnuje naszego mieszkanka. Nadal płacze jak wychodzimy, ale pytaliśmy sąsiadów i mówili, że nie wyje cały dzień tylko kilka - kilkanaście minut zaraz po naszym wyjściu, a potem jest cichutko:) Jest bardzo kochanym, wesołym pieskiem i już sobie nie wyobrażamy nawet minutki bez Kokoska.

pozdrawiamy

Agata i Łukasz

P.S. W najbliższym czasie przyślemy jakieś fotki:)"

Trzeba jeszcze skontakować się z domkiem Szufelka, chociaz wiem, że Szufel trafil do najlepszego domku- takiego nie do przebicia:) To domki z ogłoszen Hop! i Kordoni! Strasznie Wam dziękuję dziewczyny! Bez ogłoszen psy nijakie- a tych w schronisku najwięcej, nie mają żadnych szans. Trzeba oglaszać.

Link to comment
Share on other sites

czika
[URL=http://img27.imageshack.us/i/czikaq.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3914/czikaq.jpg[/IMG][/URL]




przeglądne forum, bo wydaje mi się, ze bylo jej lepsze zdjęcie jeszcze przy budzie i wlasnie Ty Vitka je robilas, bezwiednie, ze tak powiem;) Ale może się mylę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...