Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

Tez walczę z zostawaniem psa samego.
Dziś miałam mały hardcor - Bolek zerwał obroże na spacerze. Serducho przy gardle, na szczęście Boluś wraca jak go wołam. Uf. Ale obroży ni ma -.- ( tzn nie ma kółka do zapięcia smyczy - więc raczej to nas nie robi...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Patyś_']Super Gops! :) Drugą Arnoldowi dokupię i będzie super! (jemu to chyba 5 cm kupię :razz:) :) reszta astów ma obroże w dość dobrym stanie :)[/QUOTE]

albo zamieniajcie im obroze ,raz temu zakladac raz temu ,chyba razem na spacery nie chodza ?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Gops, ja swoje stare rzadko używane obroże poprzynosiłąm, bo niestety nie ma na czym psów prowadzać - więc jak masz jakies których nieużywasz to w schronie na bank sie przydadzą :)
Więc jak masz takowe, to my bardzo chętnie "Pożyczymy" :)
Już za tą astową to Cię niebo chwali więc wiesz ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rupak']no tak, wzięłam ją na DT. ładnie bawi się z moją psicą, która niestety choruje na jakieś zaburzenie dwubiegunowe i raz ją lubi a raz na nią warczy. ale jest naprawdę kochana przytulanka, całą noc spała ze mną w łóżku pod kołdrą ;)
i do kogo mam się zwracać w sprawie ogłoszeń?[/QUOTE]

napisałam do portelu w sprawie odnowienia ogłoszeń. jak tylko przyjdzie odpowiedz będę robić ogloszenia (darmowe dla schroniska) na portelu. Wstawiaj tutaj proszę jak najwięcj info na temat Klaudii i jej zdjęcia:) Ale naprawdę warto ogłaszac ją jeszce na tych stronach, które podalam. Im więcej ogłoszeń, im więcej wolontariuszy ogłasza zwierzęta, tym większa szansa na dom.

(avatarek masz superancki:)- już to chyba mówiłam)

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek rano wysyłamy do Tarnobrzegu 200 kg karmy, więcej nie dam rady, ale od dzisiaj zaczynamy zbierać kasę i wszystko co wpłynie na konto z tytułem "pomoc dla powodzian" przeznaczymy na zakup kolejnej partii karmy.
Bardzo proszę pomóżcie to rozgłosić:
[url]http://www.schronisko.elblag.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=229&Itemid=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

muszę wam powiedzieć, że Klaudia (nazwałam ją Soja, bo imienia Klaudia nie zdzierżę) jest mistrzem sygnałów uspokajających. uspokoiła mojego znerwicowanego psa :crazyeye:
w zabawie lubi kąsać, dlatego nie powinna trafić do małych dzieci. w prawdzie gryzie delikatnie, ale wiadomo. próbuję ją tego oduczyć i dawać tylko zabawki do gryzienia.

Link to comment
Share on other sites

kordonia ma kilka zapytan o sznaucerka- w jakim on jest wieku?


Rupak ewka oglosi małą, ale są dwa warunki (hihihi). po pierwsze czy mozna imię zmienic na Hienka, i po drugie prosi o zdjęcia na spacerze takie przy nodze, zeby bylo widać jaka jest malutka:) Najlepiej jakby Vitka mogla zrobić zdjęcia;) Po tym jak na spacerku zrobiła zdjęcia Idzie, Ida od razu poszla do domu:)

ewa nie pisze sama, bo znów konto nie działa. ech ta dogomania.

Link to comment
Share on other sites

Hienka? to tak źle się kojarzy, ale skoro taki jest warunek to w porządku ;)
a z Vicią umówię się na spacerek w najbliższym czasie



chociaż czy to naprawdę jest konieczne ta Hienka? Byłam taka dumna, że wymyśliłam Soje
:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Przed chwilą dzwoniła do mnie jakaś świruska o sznaucera... dżyzas!!!

i dostałam smsa: "Witam a ceny tych amstafow. po ile?"[/QUOTE]

hahahah....witamy w klubie heheh. Ewa dostala maila w sprawie bolka- do budy ma isc na wies- będzie mial co jesc...

amstaffy mają allegro. tak okolo 5000 wejśc pewnie będzie:eggface:

Link to comment
Share on other sites

O_O BOLUŚ ? I buda? No chyba bym spaliła żywcem tych co by go na wieś do budy... uuuh! :angryy: Ludzie myślą, że co to Bazar? Po ile ty amsraffy? Kurde. 15 zł za kilo a powyżej 35 kg dorzucamy 5 kg marchwi gratis! --.--
Gorzej niż z szympansami -.- Boże. Ludzie są beznadziejni <złamka>
Mi dzis sąsiad powiedział, że by na moim miejscu Voltę do budy dał! Do ogórdka pod domem! Bo ona tyle szczeka!
Yhh...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie dotarłam dziś do schroniska ! :(
Bardzo źle się czułam i nie doszłam... wrócić musiałam do domu... potem już było dobrze, ale o 13:30 musiałam być u koni i już nie zdążyłam... :(
Wybaczcie mi...
A jutro jak dobrze pójdzie idziemy z Rupaczkiem na spacer ;)

Link to comment
Share on other sites

Muszę zburzyć naszą schroniskową sielankę.
W tej chwili wiele zwierząt kona, umierają przerażone z wycieńczenia, z głodu, z chłodu.
Nie mówcie, że przecież jesteśmy daleko, bo możemy inaczej pomagać.
Nie wiem, może ja mam jakiś problem, ale pomyślcie co czują te psy?
Jak my pomożemy z karmą to oni będą mieli kase na leki.
Pieniędzy nie dam, bo grom wie. Będziemy wysyłać karmę.
Nie czujecie tego dramatu? Ja nie mogę spać, bo cały czas myślę, że tam jakiś pies czy kot, kura, świnia dławi się wodą...
Proszę Was włączcie empatię i nie myślcie teraz o smyczach, obrożach dla naszych psów, tam psy umierają w cierpieniu...

Link to comment
Share on other sites

Wrocławskie zoo przygotowuje się na odstrzał zwierząt, żeby nie potonęły.
Nie wiem jak Wy, ale ja ryczę już z bezsilności.
Nie czujecie tego? Wyobrażacie sobie uzbrojonych ludzi strzelających do naszych psów?
Do Elżbiety? Do Sarci?

Weźmy się do roboty!!!

Link to comment
Share on other sites

Patyś nie wujek, wujek jak może niech da, ale apeluj, szukaj forów, szukajmy pomocy!
Słyszeliście gdzieś dzisiaj w mediach, że straż zabrała ludzi? pewnie tak, ale psa zostawili! Bo mało miejsca...
psy, koty, kury, kaczki, świnki, krowy toną - rzygam z nerwów...
psy przebierają łapkami i jeżeli nie mają łańcucha to może jakoś gdzieś dobiją do brzegu...
Ja dzisiaj dostałam zdjęcia dryfujacego psa na wodzie. Se bujał się na falach w okolicach swojej budy, bo miał gruby łańcuch...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...