Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[COLOR=red][COLOR=black]przewija się non stop na portelu:roll::[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][SIZE=5][COLOR=black]y o r k y o r k y o r k [COLOR=darkred]mini mini[/COLOR] reproduktor - zaprasza. [/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][SIZE=5][COLOR=darkred]tyci tyci[/COLOR] malusieńka śliczna y o r c z k a po malutkich rodzicach dobrego pochodzenia :[/SIZE]

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

najlepsze jest jednak to z yorkiem w mikrofali i to z yorkiem obok opakowania capuccino z biedronki ( to jest chyba ten york, który w każdym ogłoszeniu od miesięcy już "daje rade nawet wiekszym suczk[COLOR=darkred]ą" :grin:[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Te ogłoszenia mnie powalają... normalnie jak taki spam!:spam2:
Ludzie są niepoważni.
A są jeszcze inne 'yorki', które mało w ogóle yorki przypominają, no ale przecież to są [B]REPRODUKTORY[/B]!:grab:
Ja osobiście mam jakiś yorko-wstręt :roll:

Link to comment
Share on other sites

Charly już dużo wcześniej kiedyś pisałam o tym ogłoszeniu i ,,suczk[COLOR=Red]ą[/COLOR][COLOR=Black]''
Współczuję zwłaszcza temu psu jeżeli ma na prawdę 1,2 kg bo to chyba zdrowe nie jest takie ,,skarłowacenie''?? We wzorcu jest, że bodajże pies nie powinien schodzić poniżej 3 kg?? Czy ja jakieś bzdury piszę?
Ale to przecież [COLOR=Magenta]miniaturka york (laleczka) z włosem (NIE WEŁNA!) :evil_lol:

[COLOR=Black]A tak poza tym to już chyba zapomnieliście jak wyglądam:diabloti:[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dobrze więc- Ty byłaś najpierwsza:)

I tak: zapomnieliśmy o tym jak wyglądasz!!! Więc przychodz!!!

a co do tych jorków- jakoś mam wrażenie, że im mniejsze są, tym gorzej wyglądają i się poruszają. te kuperki tak w górze jakoś dziwnie. ale może to tak ma być?

Link to comment
Share on other sites

nic nie wiem!!!! musialm wyjsc wczesniej, bo szlam do weta z małym! jak to????? kto ukradł MOJĄ Malinę!!!!???????????

wszystko przeżyłam. Baśkę, Gadułę nawet Blacky. Ale Malina!!!!!!!!!!!! Nic nie wiem o tej adopcji!!

Link to comment
Share on other sites

Malina więc w nowym dobrym domku:)

dziewczyny (Rybcia, Vitka) na pierwszej stronie napisałyście, że Brunon ma 2 lata. Według mnie jest jednak troszkę;) starszy. Ludzie przychodzą i tak trochę są zdziwieni;) Trzeba to sprawdzić.
[U]Acha- ogłoszenia od teraz już tylko na schronisko, w każdym razie nie na mnie.[/U]

tutaj jest ogloszona Ela. no i dziewczyny z molosów tez ją oglaszają.
[URL]http://www.forum.**********/showthread.php?t=19028[/URL]

(w gwiazdki trzeba wpisac molosy:))
aaa nie wchodzi. na molosach- na dogach i tam na adopcjach ma swój wątek (założony przeze Charly). można czasem zdjęcia wkleić albo tez coś napisać;)

Link to comment
Share on other sites

Aga Ciebie nie pamietają ? Po mnie to pewno słuch zaginął xD Niestety Matura nie wybiera (wybierz picera!) :)
ale może w sobote uda mi się wyrwać <mysli> ^^ Ale jestem już na półmetku :) Jutro ustny polak <obgryza paznokcie> Potem to już z górki ;)
Pozdrawiam was CZULE xP :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_']Aga Ciebie nie pamietają ? Po mnie to pewno słuch zaginął xD Niestety Matura nie wybiera (wybierz picera!) :)
ale może w sobote uda mi się wyrwać <mysli> ^^ Ale jestem już na półmetku :) Jutro ustny polak <obgryza paznokcie> Potem to już z górki ;)
Pozdrawiam was CZULE xP :)[/QUOTE]
Ustny polak? phiii.... ty ich wszystkich tam zagadasz ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Kasper spokojniejszy, według mnie nie będzie z nim większych problemów, ładnie zarasta w ciemnym kolorze. Mamy za to od kilku dni sznaucerka mini, pieprz i sól, zadbanego. Na razie nikt go nie szuka.[/QUOTE]

Kaspar zdrowotnie rzeczywiście o wiele lepiej, ale NA PEWNO nie jest to pies dla wszystkich. Jest zadziorny, potrafi pokazać ząbki!

Link to comment
Share on other sites

Kot Barnaba w nowym domu w Szczecinie, domu, kóry jest DT, i ma na celu wykonanie szeregu badań specjalistycznych z mielografią włącznie, żeby sprawdzic, zy jakikowliek zabieg pomoże mu przywrócić funkcję kontrolowania moczu i stolca.

Jeśli sie okaże, ze kot sie nie "naprawi", zostanie w tym domu na stałe jako kot pampersowy.

Jestem megaszczęśliwa, bo to był najięzszy przypadek z naszego schroniska, przez pół roku czekał, ale sie doczekał. To jego zdjecia z nowego domu:

[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8682/77666116.jpg[/IMG]

Powodzenia, kochany, miałes farta, jakich mało :)


Oprćóż niego pojechał do domku kotek Żagielek, z krzywo zrośnietą łapeczką, równiez z mojego ogłoszenia

Dziekuje obydwu paniom, ze zabrały dwa kotki specjalnej troski, ze patrzyły sercem :)


Dziekuję też Pani KIerowniczce, ze kiedy znalazł sie nieoczekiwany transport do Szczecina dla Barnaby, o czym dowiedziałam sie późnym wieczorem, pozwoliła mi pojechac po kota i go zabrać, zeby z samego rana mógł wyruszyć w podróż :)

I Patyś za jego zdjecia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Kasper spokojniejszy, według mnie nie będzie z nim większych problemów, ładnie zarasta w ciemnym kolorze. Mamy za to od kilku dni sznaucerka mini, pieprz i sól, zadbanego. Na razie nikt go nie szuka.[/QUOTE]

:mdleje: kurde następny :( do kiedy ma kwarantannę? będzie u Was wykastrowany?

Link to comment
Share on other sites

Ten nowy mini sznaucerek jest boski! Wesoły szczekający skaczący i śliczny! :) W poniedziałek może zrobię mu parę fotek, nie chce się wierzyć, że nikt go nie szuka. Nigdzie bynajmniej nie widziałam żadnych ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, psów na spacerze było wczoraj mnóstwo, choćby Kłapouchy, Bafia, Panterka, Bruno, Soraya, Saya, Tito, Kluska, Killer, Jelonek i wiele innych, dzień był piękny, grzało słońce, było sporo wolontariuszy. Dom znalazł duży, czarny szczeniak z boksu obok bawialni, na przeciwko biura i mały, stary, pierdzący Eryk! :D

Link to comment
Share on other sites

Pierdzący Eryk w nowym domu ?! Ależ świetnie !! ^^ Fakt, że te jego bąki były niemożliwe xD Może zmiana karmy mu pomoże, domowe jedzonko i te sprawy :D

EDIT
Dziś dowiedziałam się, że moja Volta uważa że jest kieszonkowym pieskiem... Uważa, że jak wejdzie na biurko to nikt tego nie zauważy! Ale waży już koło 20 kg chyba ! Mały torebkowy pieseczek po prostu! ^.-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...