Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Charly'] Pregowane dziecko poszło od razu do domku. sunia cud urody.[/quote]

Ehh... a nasze cudne szczeniaki amstaffy (6 sztuk) czekają miesiącami, bo odpowiednich osób jeszcze nie znaleźliśmy, bo odsyłamy wszystkich z kwitkiem, bo nam się nie podobają... to, że pies musi być wysterylizowany/wykastrowany wielu się nie podoba... to na kontroli przedadopcyjnej wychodzi, że opisywane w ankiecie warunki to zupełnie, co innego w porównaniu z tym, co się zastaje na miejscu...


Dobrze, że chociaż u Was takie odpowiedzialne i zaufane osoby, któym można z czystym sumieniem powierzyć takiego psiaka...

Link to comment
Share on other sites

nataliaa Twoja ironia przejadła mi się już.

sunia będzie wysterylizowan w swoim czasie (nie sterylizujemy 3 miesięcznych szczeniąt...nie wiem jak w Ciapkowie) na prośbę rodzinki, zanim o tym wspomniałam) nie będę Tobie się tłumaczyć co za dom, dlaczego tam a nie gdzie indziej, także nie dlaczego inne amstaffy na których są chętni jeszcze siedzą. To mój ostatni post w Twoim kierunku.

Link to comment
Share on other sites

Charly jesteś przewrażliwiona ;)

Nie miałam nic złego na myśli... Po prostu rzadko wstawiam emotikonki, może wtedy wypowiedź nabrałaby nieironicznego wymiaru. Przepraszam jeśli uraziłam.

Cieszę się, że malutka znalazła dom i, że choć u Was, jakoś to idzie, bo u nas w przypadku astów zastój straszny...
Mało telefonów, mało ludzi, a jak są to sami debile.

I gdyby zgłosił się do Was ktoś fajny, pamiętajcie, że i u nas maluchy są...

Link to comment
Share on other sites

nie mogłaś miec niz złego na myśli (mam nadzieję), bo troska o zwierzę jest czyms dobrym. Tylko bardzo Cię proszę pisz prosto o co chodzi i wyrażaj swoją troskę jasno bez zaawulowanych tekstów. Dobrze zresztą, że się pojawiłaś. Chciałam Cię prosić o przesłanie ( na maila schroniskowego) umowy adopcyjnej/pytań dot. adopcji bulowatych.

Link to comment
Share on other sites

Ania u nas to samo...

Dorosłe: Dexter, Szexpir, Divix, Drixon, Voxa, Buczer.
Szczeniaki: Oliver, Xen, Xenon, Xenia
+ 3 psy na tymczasach Dhatrii i 2 szczeniaki: Demon, Lenka...

A dostałam telefon, że pdoobno astka ze szczeniakami trafiła jeszcze dziś pod wieczór...

Makabra 13 sztuk + to, co nowe - zobacze jutro...

Klapa totalna!

Link to comment
Share on other sites

:smhair2: zalewa nas:smhair2: Byłam z Filipkiem na spacerze, a tu niespodzianka, rzeka się troszki uwolniła i rusza na stare miasto. w kierunku camipingu częsciowo zalany chodnik. A miejsce do spacerowania tam gdzie jest statek restauracja, całkowicie zalane (nota bene mogloby zalac ten statek- bylby koniec z tym strasznym karaoke) i to tak kilkadziesiąt centrymetrów aż do schodów. Widok super. Latarnie daleko w rzece stoją:)

i pada nadal....

Link to comment
Share on other sites

Ale czad :evil_lol:
Na szczęście schronisko jest daleko od starego miasta, a najbliższa rzeka leży dużo niżej :lol:
Ciekawe czy do piątku się utrzyma? Mam wf po drugiej stronie kanału... może odwołają :diabloti::cool3:

Za jakiś czas będę w schronisku. Trzeba zrobić zdjęcia tym biednym psiakom... to jakaś masakra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']:smhair2: zalewa nas:smhair2: Byłam z Filipkiem na spacerze, a tu niespodzianka, rzeka się troszki uwolniła i rusza na stare miasto. w kierunku camipingu częsciowo zalany chodnik. A miejsce do spacerowania tam gdzie jest statek restauracja, całkowicie zalane (nota bene mogloby zalac ten statek- bylby koniec z tym strasznym karaoke) i to tak kilkadziesiąt centrymetrów aż do schodów. Widok super. Latarnie daleko w rzece stoją:)

i pada nadal....[/quote]


Hehhe, wymarzona pogoda na kajaki :D :D :D Charly, płyniemy??? :)



Pojechałam zobaczyć :)


[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2044/cofka.jpg[/IMG]

[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5162/cofka2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9425/cofka3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kordonia'][B]Largo- smutny zwrot z adopcji- malenki, filigranowy piesiu, ofiara silniejszych psów, kochanuy i bezbronny, kochający ludzi, i nawet małe kotki. [/B]

[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1729/largo.jpg[/IMG]





[IMG]http://img160.imageshack.us/img160/7711/largo4.jpg[/IMG]

[/quote]


[B]LARGO [/B]w domu :multi::multi::multi::multi::multi:


Paradoksalnie- pogryzienie, i zszarganie przez silniejszego psa stało sie dla niego przepustką do nowego zycia :) :) :)

Dzięki temu, ze został uratowany od zagryzienia, dostał się do biura, za chwilke na portel, a za 2 godzinki zadzwoniła jego nowa rodizna, kótra dizś z momentem otwarcia schrosniska już czekała pod bramą :D

Powodzenia, sliczny malutki misiu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzis mam wielkie święto- napierw do poszedł domu Largo, kótry podbił moje serce, a potem...
[CENTER][B]BORYS[/B][/CENTER]



[CENTER]:loveu::loveu::multi::multi::loveu::loveu::multi::loveu::loveu::multi::multi::loveu::multi::multi::loveu::multi::multi::loveu::multi::multi::loveu::multi:[/CENTER]


[CENTER]Dom znaleziony i przetestowany przez forum labradory.info, dom swiadomy wszystkich problemów, jhakie stwarza, i moze jeszcze stworzyc strach życiowyt Borysa, dom, kótry przedyskutował ze mną godzoinami, jak to zrobic, jak sie przygotowac, itd, i który sam przyjechał dizś po Boryska z Warszawy :) :)[/CENTER]


[CENTER]Powodzenia, kochanie :loveu:[/CENTER]


[CENTER][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/5273/borysdodomu.jpg[/IMG][/CENTER]

[LEFT]Z panią:)[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Suuuper:multi::multi::multi::multi:

Z tym zalewaniem to naprawdę nie ma żartów. Mojej babci zalało już prawie mieszkanie i coraz więcej wody jest. Chyba będzie musiała się przenosić do mnie z kotem, a ja nie wytrzymam z kotem w jednym mieszkaniu dłużej niż 6 godzin Chyba wpakujemy go do łazienki/ kuchni i tam będzie siedział:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...