Jump to content
Dogomania

Piekny BOKSER Tak bardzo płacze- juz NIE - ma wspaniały domek


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wg mnie psa który tak wygląda powinno się wykastrować.
(niby wszyscy na dogo są przeciwko pseudo-hodowcom, ale psich jaj bronią jak niepodległości :shake: A w Sochaczewie sprzedaż pseudo-rasowców kwitnie - wystarczy pójść do lecznicy - non-stop wisi tam jakieś ogłoszenie "sprzedam owczarki niemiecki, sprzedam dalmatyńczyki, tanio" :cool3:)
My, jak tylko adoptowaliśmy naszego bernardyna, w ciągu pół roku mieliśmy dwie propozycje krycia - a nieświadomy problemu właściciel nie odmówi - choćby z grzeczności, no bo "przecież psu nic nie ubędzie" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żywa']O szlagby..... właśnie wróciłam z okolic Sochaczewa, będę tam w weekend, pilnujcie psiaka jak będzie jeszcze to może uda mi się zgarnąć, wykastrować... i dom to taki przystojniak szybko znajdzie...[/quote]
Żywa - gdybyś faktycznie mogła go zabrać, to możemy się postarać, żeby schronisko go przytrzymało do weekendu dla Ciebie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']Żywa - gdybyś faktycznie mogła go zabrać, to możemy się postarać, żeby schronisko go przytrzymało do weekendu dla Ciebie![/quote]

do końca tygodnia powinnam mieć spokój z cieczką Pestki (miną prawie 4 tygodnie) więc jeśli możecie zatrzymajcie go, żeby nie wpadł w łapy jakichś pseudo-hodowców, bo jakby się znalazł dobry domek, to niech idzie... byle go wykastrowali...

Link to comment
Share on other sites

Czyli co....mam dzwonić do pani Zyty i "zarezerwować" Tytuska tak??

A jeśli chodzi o transport małego (czytałam na bokserach o transporcie dla niego)....to Ja mogę go dowieźć np. do Tesco na Połczyńskiej jeśli tak pasuje.
Albo Błonie.....Ożarów....??

Ale i tak szukam mu tymczasu chociaż do niedzieli czy soboty (dopóki Żywa nie będzie mogła go wziąć).....aby jak najszybciej go zabrać stamtąd :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będę na działce to mam do Sochaczewa żabi skok, ale to czy będę zależy od pogody. Jak możesz [B]ziuta-23[/B] to go zarezerwuj, albo zgarnij jak będziesz miała dokąd. Działkę mam koło Wiskitek między Sochaczewem a Żyrardowem to transport nie problem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żywa']Jak możesz [B]ziuta-23[/B] to go zarezerwuj, albo zgarnij jak będziesz miała dokąd.[/quote]

ZAREZERWOWANY :multi:

Co do zgarnięcia to czekam na ciocię aż przyjedzie z pracy.
Musze jej zapytać czy jej syn( mój kochany braciszek :diabloti:)...idzie w tym tygodniu do pracy....jeśli nie to wezmę dzisiaj małego do Kampinosu....i brat będzie z nim wychodził.
Ciocia pracuje w Milanówku od 7 do 19 więc w domu jest późno bo zawsze po drodze wstępuje do mnie do Błonia....i wraca do domu po 21.00.....a Tytus nie może siedzieć sam tyle godzin.

wzięłabym go do siebie ale z moim Aresem wojna by była więc całkiem odpada :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_777']Szkoda że nie można nagrać jak Tytus płacze za swym panem i wysłać tego nagrania tym państwu to może by zmienili zdanie, jeśli tak ładnie opisywał ten właściciel swego psa to moze go troche kocha i by mu serce peklo i by go zabrał.... tak by bylo najlepiej[/quote]

Wcale nie szkoda. Jeśli tak go potraktowali tzn. że nie zasługują na jego miłość. Ja bym im psa już nie oddała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']zywa, wspaniała informacja, byłoby wspaniale, gdybyś wzięła Tytusa na tymczas! :multi:

Napisałam sms-a do Bodziulki bo zamartwia się dziewczyna![/quote]

Bo Żywa to wspaniała kobieta :loveu: :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena.gda']Dziewczyny a ile trzeba wyżebrać tej kaski - nie wiem ile kosztuje ta przyjemność - ale chętnie coś prześlę.[/quote]
kastracja kosztuje ok. 200 zł, za każdą kaskę będziemy wdzięczni, :modla: jak nie na kastrację Tytusa to na inną biedę się przyda :help1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żywa']kastracja kosztuje ok. 200 zł, za każdą kaskę będziemy wdzięczni, :modla: jak nie na kastrację Tytusa to na inną biedę się przyda :help1:[/quote]

aż tyle za psa? zawsze mi się wydawało, że to steryki suk są droższe, a sterylka suki wielkości boksera chyba aż tyle nie kosztuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm']aż tyle za psa? zawsze mi się wydawało, że to steryki suk są droższe, a sterylka suki wielkości boksera chyba aż tyle nie kosztuje?[/quote]
mówię o cenie na SGGW, być może można taniej, ja znam ceny warszawskie, poza tym nie proszę nikogo o pokrycie kosztów kastracji, tylko odpowiadam na pytanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...