Jump to content
Dogomania

Ostrowski Roan (Grzybek) już w domu:)


ronja

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Absolutnie, paluch zawsze trzeba sprawdzać...brak doskonałego podobieństwa to może być tragiczne zdj (a takie robi paluch- dobrze jednak, że w ogóle robi jakieś) lub błąd we wpisywaniu danych. Niech właściciele dzwonią na SM czyli mieli zgłoszenie o takim psie. Niech mówią o adresówce ale niech za bardzo nie wierzą, że jeśli paluch lub SM mają psa z adresówką to ja sprawdzają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Mam nadzieję, że do tego czasu Roan już się znajdzie ale gdyby były jeszcze potrzebne to w poniedziałek mogę wydrukować dowolną ilość plakatów w kolorze.
Byłyby do odebrania obok stadionu Legii.[/QUOTE]
Czy mam wyslac? Jezeli tak to poprosze o adres mailowy na pw.
Napisalam jeszcze w lokalnej gazecie i wyslalam do osob, ktore mieszkaja nie daleko Bialoleki, nie znam adresu mailowego do wlascicieli Roana....

[url]http://www.gazetaecho.pl/cgi-bin/echo/forum/forum.pl?theme&000001&1294303036&0&0&1294303037[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam taką informację od kolegi, który tam mieszka. Podobno właśnie do Józefowa trafiły psiaki tam mieszkające, kiedy postanowiły uciec z ogrodu... Dodam, że to były jamniki, więc same daleko nie odeszły. Może tam jest rejon dla Białołęki i tam wiozą psy?

[COLOR=red][B]"Ewuniu - skontaktuj się z tym schroniskiem [/B][/COLOR][URL="http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=70"][COLOR=red][B]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=70[/B][/COLOR][/URL]

[COLOR=red][B]Jest to schronisko w Józefowie ale nie tym koło Otwocka a koło Legionowa.[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Tam znalazły się psy Artura, kiedy w swoim czasie postanowiły użyć wolności"[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Dałam znać właścicielowi o tym schronisku.[/QUOTE]
Dziekujemy, wazne zeby tam pojechac i sprawdzic bo same telefony nie odnosza skutku, wczoraj dostalam informacje od wolontariusza z tego schroniska ,ze nie widzial Roana i ze zwroci wieksza uwage ale uwazam ,ze najbardziej potrzebne sa plakaty, czy ktos jest z Bialoleki i moze powiesic plakaty, czy wlasciciele psa maja internet, przesle plakaty do wydrukowania na maila.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']Elu, wysłałam im plakaty jak tylko mi je przysłałaś, prosiłam też o sprawdzenie Palucha i Józefowa, oplakatowane lecznic i całej okolicy. Pan nie odpowiedział do tej pory.[/QUOTE]
Rozumiem....tak bardzo sie martwie:(

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT="Comic Sans MS"][FONT="Arial"][SIZE="4"][COLOR="red"]A L A R M ! ! ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/B]

[B][COLOR="black"][SIZE="3"]Godzinę temu widziano Roana w okolicach Selgrosa na Białołęce.

W rejonie ulic Poetów, Aluzyjnej.

Kto może tam podjechać ?

Ja nie mam szans a informację dostałam telefonicznie.
Jedyne co mogę to opublikować ją :shake: [/SIZE][/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiga138']Jutro rozwieszam plakaty w granicach ulic Ostródzka, Białołęcka, Berensona ( też lecznica ), Juranda ze spychowa. Wsiadam w samochód i jadę dalej z plakatami po białołęce[/QUOTE]

Ruskowy, Zdziarska, Głębocka, ostródzka - będę się rozglądać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6'][CENTER][B][FONT="Comic Sans MS"][FONT="Arial"][SIZE="4"][COLOR="red"]A L A R M ! ! ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/B]

[B][COLOR="black"][SIZE="3"]Godzinę temu widziano Roana w okolicach Selgrosa na Białołęce.

W rejonie ulic Poetów, Aluzyjnej.

Kto może tam podjechać ?

Ja nie mam szans a informację dostałam telefonicznie.
Jedyne co moge to opublikować ją :shake: [/SIZE][/COLOR][/B][/CENTER][/QUOTE]
Dzwonilas do Wlascicieli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']już dzwonię do nich na komórkę


Już wiedzą, są na miejscu, szukają.[/QUOTE]
Na miejscu to raczej nie sa bo ja rozmawialam 2 minuty temu na tel. domowy.
Wazne zeby pojechali do schroniska i sprawdzili czy go tam nie ma.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...