Jump to content
Dogomania

Ostrowski Roan (Grzybek) już w domu:)


ronja

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to nie grzybica (tfu tfu). szczerze mówiąc, nie wiem czy się drapie. jak przyjechał był wydrapany strasznie. mam nadzieję, ze szybko dojdzie do siebie i ze skórą i z wątroba i z wagą, bo jest szkieletorem strasznym.
zewn dostal fiprex, bo ta alergia na pchły podobno.
za ok 3 tyg Grzybek przyjedzie na kontrolę, to zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

bardzo przejął mnie los Grzybka, myślę często o tym piesku. Dzisiaj wpłacę na niego 50 zł ze sprzedaży mojego pierścionka. Ważniejszy jest los pieska niż głupia błyskotka.
Czekam na informacje o Grzybku, jak leczenie? Gdzie jest dokładnie?
Czytałam że miał być w Warszawie w klinice, ale z tego co czytam jest w hoteliku. Jak jego leczenie i kondycja obecnie?
[B]ronja[/B] - czy masz jakieś nowsze zdjęcia?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

uryssa, bardzo dziękuję za wsparcie Grzybowego.
Grzybek byl 4 dni w lecznicy na Sadybie. ma leki, które bierze (cefaseptin, heparegen i hepatil), je karmę royal hepatic. za 3 tyg ma być kontrola.
do Grzybka jednak nie uda się dotrzeć w tym tygodniu... ostatnie zdjęcia, to te z lecznicy

Link to comment
Share on other sites

[B]ronja [/B]- czy wyprowadzasz go na spacerek jak przyjeżdżasz? może wychodzić? która to lecznica? jaką je karmę? Pytam o karmę, bo może udałoby mi się załatwić tak jak kiedyś Oskarkowi i zawieźć mu.
Gdzie ma trafić Grzybuś po skończonym leczeniu?
kaska wczoraj poszła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uryssa'][B]ronja [/B]- czy wyprowadzasz go na spacerek jak przyjeżdżasz? może wychodzić? która to lecznica? jaką je karmę? Pytam o karmę, bo może udałoby mi się załatwić tak jak kiedyś Oskarkowi i zawieźć mu.
Gdzie ma trafić Grzybuś po skończonym leczeniu?
kaska wczoraj poszła ;)[/quote]
Uryssa, napisalam,że Grzybk był w lecznicy. od tygodnia jest w hotelu w Budach Michałowskich. na razie nie mam go jak odwiedzic, ale wstępnie umówiona jestem na przyszłą sobotę z Agą i Krzysiem, którzy zaoferowali transport.
Grzybek je royal hepatic - przynajmniej przez 2 miesiące, potem zobaczymy w jakim stanie jest wątroba. mam nadzieje, że bedzie można przejść na coś tańszego. Karmę zawiozę mu za tydzień (Aga i Krzyś zalatwią mi ciut taniej:loveu:). Uryssa, a ile kosztuje u ciebie royal Hepatic 14kg?bo w sklepie internetowym kupiłyśmy za 225zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...