Jump to content
Dogomania

Wyżłowe wyniki z wystaw oraz stawki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


chicken

Recommended Posts

hmmm Bruna zdjecia jakies mam- aczkolwiek nie z Kielc, tylko jeszcze z klubowki. mam tez zdjecia Barneya- jego brata.
Co do Shine- zdjecia nie mam ani jednego. Ake z tego co pamietam nie jest wogoile podobna ani do Scarlet ani do Sagera. jest w typie mojej Czamusi- taka zgrabna i filigranowa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Theogonia']AAaaaaa, a ja go widzialam:)

On jest po prostu niesamowity:)
Gratuluje cudnego psa:)[/quote]

A gdzie Wy siepochowaliscie, zeWas nei było widać.:crazyeye:

[quote name='Saskja']A ja stałam z moją gaskonką tuż za nim, pięknisiem. Tylko niestety mnie na zdjęciu widać, a gaskonki już nie :-(
Theogonia, a co to znaczy "wycofany"?[/quote]

:oops:A ja stałam chyba przedTwoim mężem pod WC, takprzynajmniej mi się wydaje bo stał za mna jakiś człowiek z waimarka i kłapciatymmaluchem.

[quote name='ewan']a czemu nikt do mnie nie zagadał na wystawie :-(
to ja chciałam baaaaardzo podziękować tym osobom, które mówiły mi, co robie źle podczas wystawiania Dyzia (bo to moja 3cia wystawa w życiu była :oops:)
...[/quote]

Ja rozgladałam sie za małym psiakiem i zrobiłam wielkie oczy jak zobaczyłam Was wchodzących na ring.On jest ogromny :-o

[quote name='Theogonia']
...
Efekt?
Wychodzimy z Amo na ring, mnie mdli, pies lekko sie trzesie wyczuwajac moj strach, sedzia wyglada strasznie, po glowie kraza mysli ze zawalimy sprawe... i stalo sie- Amo nie pokazal zebow. Moze nie powinanm, ale ma zalu troszke do sedziego ze zamiast wykazac troszke cierpliwosci, zamiast ukucnac i pokazac psu ze nie ma sie czego bac probowal zlapac go za kufe by mimo wsyztsko sprawdzic zeby. Pies zaczal piszczec. Co mialam zrobic? wycofalam go.
....[/quote]

U nas w suczkach w klasie otwartej była suka, która zwiewała przed sedzia, wiła sie aby tylko nie dac sie dotknąć w celu oglądnięcia zebów i nie tylko. Nawet wysuneła się z ringówki i uciekła z ringu.:roll: Osoba ktora ja wystawiala ani nie zeszła z ringu i nie dała suni spokoju tylko dalej została. Cos tam rozmawiała z sędzia i on ja wziął ocenił, ale nie wiem na jaka ocene, ustawiała ja do opisu przed stolikiem. Dostała papiery i sędzia wrócił do reszty stawki i ocenił pozostałe dwie suki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Theogonia']hmmm.......


Sylwio:) Ja Cie widzialam:)

bylismy centraklnie przy samym ringu- blisko sciany po prawej stronie... kolo milych panstwa ze szczeniakiem weimara.
Ale nasze psy zawsze leza na wystawie, wiec nie wpadaja tak bardzo w oczy....[/quote]
Szkoda ze mi nie zaszłas drogi ja wierciła sie to tu to tam.:placz:




KATALOG POWYSTAWOWY KIELCE 2007
[FONT=Verdana]
[B]Braque d'Auvergne [/B]
[/FONT] [FONT=Verdana]PSY
[/FONT] [FONT=Verdana]Pośrednia
[/FONT] [FONT=Verdana]IBIS od Smutne Ricky dosk. I złoty CACIB, CWC, NPwR, Zw.Rasy,

[B]Wyżeł niemiecki długowłosy
P[/B][/FONT][FONT=Verdana]SY
[/FONT] [FONT=Verdana]Młodzieży
[/FONT] [FONT=Verdana]DEL PIERO dosk. I złoty Zw.Mł., Zw.Rasy,

[B]Wyżeł niemiecki krótkowłosy [/B]
[/FONT] [FONT=Verdana]PSY
[/FONT] [FONT=Verdana]Szczeniąt
[/FONT] [FONT=Verdana] IRO Happy Dog Polonia (FCI) w.obiec I -
[/FONT] [FONT=Verdana]Młodzieży
[/FONT] [FONT=Verdana]AMADEUSZ East-Point (FCI) nb - -
[/FONT] [FONT=Verdana]Pośrednia
[/FONT] [FONT=Verdana]AMO Theogonia nb - -
[/FONT] [FONT=Verdana]BRUNO vom Kalkrieser Berg dosk. II srebrny
[/FONT] [FONT=Verdana]OBELIX z Czarnego Dworu dosk. I złoty CACIB, CWC, NPwR, Zw.Rasy,
[/FONT] [FONT=Verdana]Otwarta
[/FONT] [FONT=Verdana]FIGARO ze Śliwickiego Czarnego Dworu dosk. I złoty Res-CACIB, CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]SUKI
[/FONT] [FONT=Verdana]Młodzieży
[/FONT] [FONT=Verdana]AGHRA Theogonia nb - -
[/FONT] [FONT=Verdana]SHINE z Czarnego Dworu dosk. I złoty Zw.Mł.,
[/FONT] [FONT=Verdana]Pośrednia
[/FONT] [FONT=Verdana]ADORA Theogonia dosk. I złoty CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]Otwarta
[/FONT] [FONT=Verdana]KAJA z Dala Połonin nb - -
[/FONT] [FONT=Verdana]LORA II z Czarnego Dworu dosk. I złoty CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]użytkowa
[/FONT] [FONT=Verdana]GRAPPA ze Snu Nemroda dosk. I złoty CACIB, CWC, NSwR,
[/FONT] [FONT=Verdana]HAIDI Wyżeł.PL dosk. II srebrny
[/FONT] [FONT=Verdana]Championów
[/FONT] [FONT=Verdana]DORA PODYMKA z Lisicy dosk. I złoty Res-CACIB, CWC,

[B]Wyżeł niemiecki szorstkowłosy[/B]
[/FONT] [FONT=Verdana]SUKI
[/FONT] [FONT=Verdana]Otwarta
[/FONT] [FONT=Verdana]JATA Harpol bdb I -

[B]Wyżeł weimarski krótkowłosy [/B]
[/FONT] [FONT=Verdana]PSY
[/FONT] [FONT=Verdana]Szczeniąt
[/FONT] [FONT=Verdana] HATRICK GREY FELLOW w.obiec I -
[/FONT] [FONT=Verdana]Maxi Habitus Perfectus nb - -
[/FONT] [FONT=Verdana]Młodzieży
[/FONT] [FONT=Verdana]CRONOS Bielańska Sfora dosk. II srebrny
[/FONT] [FONT=Verdana]IDOL SILVER PRINCES dosk. III brązowy
[/FONT] [FONT=Verdana]Argenteus (FCI) INDIGO DREAM PACKER dosk. [/FONT][FONT=Verdana]I złoty Zw.Mł.,
[/FONT] [FONT=Verdana]Pośrednia
[/FONT] [FONT=Verdana]BAZYL Niewierskie Łąki nb - -
[/FONT] [FONT=Verdana]NEGRO A-Awa dosk. I złoty CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]Otwarta
[/FONT] [FONT=Verdana]HAKER z Kolekcji Chanel dosk. I złoty CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]Użytkowa
[/FONT] [FONT=Verdana]Akim Katafygi dosk. I złoty Res-CACIB, CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]Championów
[/FONT] [FONT=Verdana]APEL Bielańska Sfora dosk. I złoty CACIB, CWC, NPwR, Zw.Rasy,
[/FONT] [FONT=Verdana]SUKI
[/FONT] [FONT=Verdana]Szczeniąt
[/FONT] [FONT=Verdana]Assantea Monvi Salvia w.obiec I -
[/FONT] [FONT=Verdana]Młodzieży
[/FONT] [FONT=Verdana]Bridget Katafygi dosk. II srebrny
[/FONT] [FONT=Verdana]CZAGA Bielańska Sfora nb - -
[/FONT] [FONT=Verdana]DINA Ameba dosk. I złoty Zw.Mł.,
[/FONT] [FONT=Verdana]FANTA Grabownica dosk. III brązowy
[/FONT] [FONT=Verdana]pośrednia
[/FONT] [FONT=Verdana]COCO-FIBI z Leśnego Jasieńca dosk. III brązowy
[/FONT] [FONT=Verdana]Canis Fortuna DIUNA dosk. IV -
[/FONT] [FONT=Verdana]Isabelle Adjani Imperium Star FCI dosk. I złoty CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]IVETTE Imperium Star (FCI) nb
[/FONT] [FONT=Verdana]SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna dosk. II srebrny
[/FONT] [FONT=Verdana]Otwarta
[/FONT] [FONT=Verdana]ARIA Bielańska Sfora dosk. II srebrny Res-CACIB,
[/FONT] [FONT=Verdana]ENGLISH GRZANKA Duma Kazana dosk. I złoty CACIB, CWC, NSwR,
[/FONT] [FONT=Verdana]GINGERS Imperium Star FCI dosk. [/FONT][FONT=Verdana]III brązowy
[/FONT] [FONT=Verdana]Użytkowa
[/FONT] [FONT=Verdana]JIVA z Krokocinskych lesu dosk. I złoty CWC

[B]Wyżeł węgierski krótkowłosy [/B]
[/FONT] [FONT=Verdana]PSY
[/FONT] [FONT=Verdana]Pośrednia
[/FONT] [FONT=Verdana]ALAN Dolina Mirage dosk. I złoty CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]Otwarta
[/FONT] [FONT=Verdana]CSIKOS z Tałchejów dosk. II srebrny
[/FONT] [FONT=Verdana]FORYŚ z Tałchejów dosk. I złoty CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]GROT Złoty Bażant nb - -
[/FONT] [FONT=Verdana]Użytkowa
[/FONT] [FONT=Verdana]FOLUSZ z Tałchejów dosk. I złoty Res-CACIB, CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]Championów
[/FONT] [FONT=Verdana]MIDNIGHT OF SKYROCKET dosk. [/FONT][FONT=Verdana]I złoty CACIB, CWC, NPwR, Zw.Rasy,
[/FONT] [FONT=Verdana]SUKI
[/FONT] [FONT=Verdana]Młodzieży
[/FONT] [FONT=Verdana]GAJA Leśna Ballada dosk. I złoty Zw.Mł.,
[/FONT] [FONT=Verdana]Pośrednia
[/FONT] [FONT=Verdana]Vanda Banda LULU dosk. I złoty Res-CACIB, CWC,
[/FONT] [FONT=Verdana]Otwarta
[/FONT] [FONT=Verdana]BYSTRA z Tałchejów dosk. I złoty CACIB, CWC, NSwR,
[/FONT] [FONT=Verdana]DINA Meryben dosk. II srebrny
[/FONT] [FONT=Verdana]SZELMA Symetria bdb

[B]Wyżeł węgierski szorstkowłosy [/B]
[/FONT] [FONT=Verdana]SUKI
[/FONT] [FONT=Verdana]Otwarta
[/FONT] [FONT=Verdana] FANTA z Lasów Jurajskich dosk. I złoty CACIB, CWC, NSwR, Zw.Rasy,

[B]Wyżeł włoski krótkowłosy[/B]
[/FONT] [FONT=Verdana]SUKI
[/FONT] [FONT=Verdana]Szczeniąt
[/FONT] [FONT=Verdana]Heinaaron PROVOLONE w.obiec I -

[B]Wyżeł włoski szorstkowłosy[/B]
[/FONT] [FONT=Verdana]PSY
[/FONT] [FONT=Verdana]Szczeniąt
[/FONT] [FONT=ArialMT][FONT=Verdana]SERGIO ROSS CANOPOUIS w.obiec I[/FONT] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

wiesz co.. tak szczerze mowiac to ja nie pamietalam w tamtym dniu o niczym.. jedyne sooby jakie kojarzylam to moi rodzice, Piaskowy Dziadek i Nugatka seterkowa:) kojarze jeszcze rozmowe zjedym panem ktory mi stal nad glowa i powtarzal ze za drogo szczenieta sprzedaje a t czarne to brzydkie sa bo takie pospolite....
aczlowiek juz po ocenie Adory na ringu bylo ze mna ok:)
Nie bylam juz dawno zestresowana tak jak wtedy.....i to wlasciwie bez powodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']

U nas w suczkach w klasie otwartej była suka, która zwiewała przed sedzia, wiła sie aby tylko nie dac sie dotknąć w celu oglądnięcia zebów i nie tylko. Nawet wysuneła się z ringówki i uciekła z ringu.:roll: Osoba ktora ja wystawiala ani nie zeszła z ringu i nie dała suni spokoju tylko dalej została. Cos tam rozmawiała z sędzia i on ja wziął ocenił, ale nie wiem na jaka ocene, ustawiała ja do opisu przed stolikiem. Dostała papiery i sędzia wrócił do reszty stawki i ocenił pozostałe dwie suki.[/quote]



moze poprosila o ocene poza konkurencja??
Ja probowalam przeprosic sedziegoza zachowanie sie psa... ale nawet mnie nie sluchal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Theogonia']zjedym panem ktory mi stal nad glowa i powtarzal ze za drogo szczenieta sprzedaje [/quote]

Tak poza tematem...znalazłam dziś w necie w opisie rasy wyżła niemieckiego krótkowłosego cenę za jaką można wedłg nich kupić szczeniaka tej rasy...podali kwotę ----[B]2.000 zł[/B]:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][quote name='Theogonia']zjedym panem ktory mi stal nad glowa i powtarzal ze za drogo szczenieta sprzedaje [quote]

Tak poza tematem...znalazłam dziś w necie w opisie rasy wyżła niemieckiego krótkowłosego cenę za jaką można wedłg nich kupić szczeniaka tej rasy...podali kwotę ----[B]2.000 zł[/B]:-o[/quote]

To chyba tu -->link usunięty :cool3:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm tak szczerze mowiac tez o tym slyszalam, ze hodowcy probuja tak sprzedawac za taka sume szczenie... czy cena jest za wysoka.. nie wiem..z jednej strony mozna pwoiedziec ze jak ktos kupi drozej psa bedzie go lepiej traktowal.. ale to wcale moze nie dawac 100% pewnoasci. a brzydko mowiac nie ma takiego u nas rynku, by za taka sume szczenie sie sprzedalo. za duzo psow nierodowodowych za 200-300 zl...

Link to comment
Share on other sites

Aniu niestety, nie spotkałam się z ceną 2tys. za wyzła niemieckiego krótkowłosego:cool1: Powiem nawet, ze czasem trzeba sprzedać "po kosztach". Ostatnio dwoniłam na ogłoszenie o sprzedaży niemców za 350 zł- w ogłoszeniu było napisane, że z rodowodem:-o. Oczywiscie, tak było psy były jak najbardziej z papierami, a facet miał problem z ich sprzedażą...Od jakiegos czasu jest też ogloszenie o rodowodowych szczeniakach-niemcach krótkowłosych po 500zł. Psy są z krycia użytkowym niemieckim psem-koszty więc jakieś zostały poniesione chociażby na samo krycie...No cóz..niemca ciągle łatwiej kupić za 150-200zł, a dla niektórych wyglada przecież "tak samo".:angryy:

Link to comment
Share on other sites

To jest strasznie smutne....hodowcy wnk sie staraja, maja przepiekne szczenieta, wspaniale odchowane, wyselekcjonowane krycia i..............trzeba czasem po kosztach sprzedawac.....nie zrozumcie mnie zle, nie chodzi mi o zarabianie, ale przeciez wszyscy wiemy ile serca, milosci i staran wkladanych jest w te wyzelki...a pozniej trzeba je sprzedac za 400zl....okrutnie to przygnebiajace:angryy:....

Link to comment
Share on other sites

Asia jestem... :)

Standartowa cena za szczenie to od 800-1200 zlotych za szczeniaka z miotu krajowego.
1500 jesli krycie jest reproduktorem zza granicy...
Ja sama musialam sie obwarowac mocna umowa by miec na szczenieta i wlascicieli wplyw, zreszta wciaz do wszytskich dzwonie i wypytuje jak im idzie wspolne zycie... ale to tak poza rozmowa. co do ceny- 70% ludzi ktorzy do mnie dzwonili po informacje o szczenie byli szalenie zainteresowani, bo czarne, bo wyjatkowe, bo taaaaaaaaaaaaaakie sliczne, al gdy podawalam swoja cene to prawie mi sie smiali do telefonu.....

Link to comment
Share on other sites

No, Asiu co do tego jak ludzie traktują sprawę cena-pies to jest oczywiste...
Jak powiedziałabym komuś np. na ulicy ile kosztowała moja suni(a i tak była to jak za wyżła jedna z niższych cen), pewnie by mnie wyśmiali,że co ja tyle za PSA daje :-o bo przecież to tylko PIES :cool3:...
Jak moja mama odpowiedziała swojej znajomej na pytanie ile kosztowała Hera, ta ją wyśmiała i potem na całej dzielnicy rozpowiedziała,że jest nienormalna żeby za właśnie "TYLKO PSA" płacić aż tyle :shake: ,sama ma "weimarkę bez rodowodu",aż szkoda słów jak ludzie nieraz podchodzą do tej sprawy,no fakt cena jest ważna,ale żeby kupować byle jakeigo psa na targu, nie wiadomo co z niego wyrośnie, tu nie chodzi o wygląd, chodzi też o charakter,np. jak ktoś nastawia się na kupno psa jakiejś łagodnej rasy,ale kupuje tego psa z niepewnego źródła to może się rozczarować:roll:

Link to comment
Share on other sites

Latem, kiedy bylismy nad pobliskim jeziorem z psami, psy szalały w wodzie i nagle ktoś z siedzącej nieopodal grupki ludzi zauważył u Jazzy tatuaż w uchu. Wzbudziło to u siedzących ogromne zdziwienie i zapytali czemu tak, co to oznacza? Wytłumaczyłam im więc ze szczegółami. Na co jeden z nich: "Ooooo, to taki pies to pewnie i 200zł musi kosztować"...

Ja uważam niestety dosyć pesymistycznie, że jeszcze dłuuuugo nic się nie zmieni...

Link to comment
Share on other sites

W szkole w ktorej ucze, jest jedna dziewczyna, ktora bardzo chce miec teraz psa... co prawda nie wyzla ale owczarka... ale ciezko jest jej wytlumaczyc ze lepiej zainwestowac w drozszego psa... mowi ze i tak 300 zlotych to za psa bardzo duzo. Na szczescie bierze pod uwage przygarniecie psa ze schroniska..

Nie ma szans na to by szczenieta wnk zaczely byc w cenie, a ludzie szanowali swoje psy bardziej... swoich psow nie szanuje wielu hodowcow, wiec czego wymagac od innych?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nowy sezon sie rozpoczał a tu cisza, jesli cos trzeba uzupełnic to dodajcie, ponizej wklejam :

[B][FONT=Arial]WYNIKI IX Zimowej Krajowej Wystawy Psów Rasowych, 25-27.01.2008 GŁOGÓW[/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][B]WYBÓR[/B][/FONT][/B][FONT=Arial] [I][FONT=Arial][B]„NAJPIĘKNIEJSZEGO SZCZENIĘCIA WYSTAWY” [/B][/FONT][/I]sędzia – Aleksander Skrzyński[/FONT]
[B][I][FONT=Arial][B]Lokata III[/B][/FONT][/I][/B]
[I][FONT=Arial]Wyżeł Weimarski Krótkowłosy [/FONT][/I][FONT=Arial]Weimaranus ISLAND OF THE SUN[/FONT]

[B][FONT=Arial][B]WYBÓR[/B][/FONT][/B][FONT=Arial] [I][FONT=Arial][B]„ NAJPIĘKNIEJSZEGO JUNIORA WYSTAWY” [/B][/FONT][/I]sędzia – Magdalena Kozłowska[/FONT]
[I][FONT=Arial][B]Lokata II[/B][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial]Wyżeł Weimarski Krótkowłosy [/FONT][/I][FONT=Arial]Ashlaren IMPERIUM STAR[/FONT]

[B][FONT=Arial][B]WYBÓR[/B][/FONT][/B][FONT=Arial] [I][FONT=Arial][B]„ NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA UŻYTKOWEGO” [/B][/FONT][/I]sędzia – Tomasz Borkowski[/FONT]
[B][I][FONT=Arial][B]Lokata I[/B][/FONT][/I][/B]
[I][FONT=Arial]Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy [/FONT][/I][FONT=Arial]OBELIX z Czarnego Dworu[/FONT]
[I][FONT=Arial][B]Lokata II[/B][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial]Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy [/FONT][/I][FONT=Arial]AFRA z Dobelickych luk[/FONT]

[B][FONT=Arial][B]WYBÓR ZWYCIĘZCÓW GRUP[/B][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][B]GRUPA VII[/B][/FONT][/B]
[I][FONT=Arial][B]Lokata I [/B][/FONT][/I][I][FONT=Arial]Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy [/FONT][/I][FONT=Arial]OBELIX z Czarnego Dworu[/FONT]
[I][FONT=Arial][B]Lokata II [/B][/FONT][/I][I][FONT=Arial]Wyżeł Weimarski Krótkowłosy [/FONT][/I][FONT=Arial]POLKA A-Awa[/FONT]
[B][I][FONT=Arial][B]Lokata III [/B][/FONT][/I][/B][I][FONT=Arial]Seter Irlandzki [/FONT][/I][FONT=Arial]GIPSY WIND z Arislandu[/FONT]

[B][FONT=Arial][B]WYBÓR “NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA WYSTAWY” – Best In Show[/B][/FONT][/B]
[FONT=Arial]sędzia – Małgorzata Supronowicz[/FONT]
[I][FONT=Arial][B]Lokata II [/B][/FONT][/I][I][FONT=Arial]Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy [/FONT][/I][FONT=Arial]OBELIX z Czarnego Dworu[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...