Jump to content
Dogomania

Wyżłowe wyniki z wystaw oraz stawki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


chicken

Recommended Posts

[B]Uwaga, uwaga stawka na Katowice.!!:p[/B]
[B]Nie wiem, czy udało mi sie spisac wszytskie wnk, poniewaz podane sa tylko nazwiska włascicieli oraz imię i przydomek psa. Mogłam jakies przeoczyć...Poprawka ilościowa wskazana na zamieszczoną ponizej staweczke: [/B]

[B]PSY: [I]kolejnosc alfabetyczna bez klas[/I][/B]

[B]Aadi East-Point-[/B]kl. mlodziezy
[B]Aron Hnatnicka Trojice-[/B]kl. championów
[B]Czardasz z CZarnego dworu-[/B]kl. championów
[B]Dor JAsenky-[/B]kl.mlodziezy
[B]Figaro ze Śliwickiego Czarnego Dworu-[/B]kl. uzytkowa
[B]Graf z CZarnego Podmuchu-[/B]kl. szczeniat
[B]Obelix z Czarnego Dworu-[/B]kl. uzytkowa

[B]Suki:[/B]
[B]AFRA z Dobelickych Luk[/B]
[B]Aria z CZ.Dw[/B].-???
[B]Cindy Elza z Lasu Łęgowskiego[/B]
[B]Cioccolata z Krainy Urodzaju[/B]
[B]Emi z Żubrowiska[/B]
[B]Grappa ze Snu Nemroda[/B]
[B]Heder Moon Eyes-[/B]kl. mlodziezy
[B]Hera z Koszanowa-[/B]kl. mlodziezy
[B]JAgaII z CZarnego Dworu-[/B]kl. uzytkowa
[B]Joy z CZarnego Dworu[/B]
[B]Malomkozi JAsmine-[/B]kl. mlodziezy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm, troszku jest tych psów zgłoszonych.
W młodziezy co najwyżej może iśc jeszcze Hellen Duma Kazana- jeśli jest to oczywiście suczka niemca a nie weimara.....
Aria pewnie idzie w szczeniakach, Cindy Elza w pośredniej lub Otwartej-podobnie jak Cioccolata.... reszta suk jest juz starsza...
nie mam pojęcia tylko co to za suczki : Creta Myśliwski Tabor i Emi z Żubrowiska.
Ale ponieważ jadę popatrzeć- będę wszystko wiedziała.


Ania i Ilona- dziękuje bardzo za miłe słowa- ale jakoś nie bardzo wiem, co ja takiego specjalnego robie?


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/153/595fc7584b9bad56.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Heheehe, skromniacha z ciebie, Joanno:cool3:

Creta Mysliwski Tabor- nie jestem pewna, czy to niemiec, bo oni chyba tez jagi hodują, ale przypuszczam, że może to być suczka po TIMIE-tym czarnym dereszu z Niemiec-ale pewności, oczywiście nie mam.
Emi z Żubrowiska natomiast jest po Jokerze i Aksie z Lasów Jurajskich i ma ok.4-5 lat

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Niom, Kochane! Róbcie sobie spokojnie te championaty bo my z Alutką nie jedziemy tymczasem nigdzie więc możecie odetchnąć z ulgą. Kamienie z serc pewnie wam pospadały :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Theogonia']Hmmm, troszku jest tych psów zgłoszonych.
W młodziezy co najwyżej może iśc jeszcze Hellen Duma Kazana- jeśli jest to oczywiście suczka niemca a nie weimara.....
[/quote]
A skąd Kochane macie stawkę?Ja nigdzie się nie doszukałam a strasznie jestem ciekawa weimarów.No i tego,czy nas przyjęli...:roll:

Helen DUMA KAZANA to weimarek.Dadam,że córcia z przedostatniego miotu mojego Św.Pamięci Tadzika :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Stawka na JAROSŁAW o/Przemyśl :[/B]

[LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]FCI95 - Epagneul breton-inne kolory - Epagneul Breton-other colours[/B][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Suki- Hündinnen[/B][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Klasa pośrednia[/B][/FONT][/LEFT]
[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][B]560.[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]BONA ze Świętokrzyskiej Kępy, biało-czarne, 01.05.2006, 6462/XIV/06, PKR.VII-10018 [/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B](MACHO od Molinariego-Ch.Pl. ARIETTA z Radziwiłówki), hod. Adam Olechowski, wł.[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Jakub Cichoń [/B][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][B][COLOR=Red]doskonała, NDSwR, BOB[/COLOR][/B][/FONT]

[LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]FCI99 - Wyżeł weimarski - krótkowłosy - Weimaraner-Short-haired[/B][/FONT][/LEFT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Psy- Rüden[/B][/FONT]

[LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Klasa pośrednia[/B][/FONT]
[LEFT][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][B]577.[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]NEGRO A-Awa, srebrzysto-szare, 26.04.2006, 9143/XVI/06, PKR.VII-10446 (BLUE EYES [/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]ZAGRAJ SNUP DOGGY DOG-ANCORA A-Awa), hod. Anna Korczyńska, wł. Janusz [/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Korczyński

[/B][/FONT][/LEFT]
[/LEFT]
[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][B]578.[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]QUIZMASTER Weimaranus Mł.Ch.Pl,Pruby pracy I st., srebrno-szare, 07.05.2006,[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]13089/XV/06, PKR.VII-10371 (Ch.Aust,Pl,Fin,Est,Lux.Ashalren CAIPIROSKAInt [/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Ch,Ch.Pl,D,Zw.Św,Zw.Eu.BENITA Motyczyński Las), hod. Ewa Paterka, wł. Małgorzata i [/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Waldemar Rosa
[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B][COLOR=Red] doskonała, NDPwR, BOB[/COLOR][/B][/FONT]

[FONT=TimesNewRomanPSMT][B]FCI57 - Wyżeł węgierski krótkowłosy - Rovidszoru Magyar Vizsla[/B][/FONT]

[LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Suki- Hündinnen[/B][/FONT]
[LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Klasa pośrednia[/B][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][B]579.[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]LULU Vanda Banda Próby pracy I st., bułczano żółta, 19.07.2006, 12953/XV/06, PKR.VII-[/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]10248 (Pitypang OCSKOS-Eresztohalmi BIBER), hod. Zsuzsanna Bako, wł. Małgorzata i [/B][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][B]Waldemar Rosa
[COLOR=Red] doskonała, NDSwR, BOB[/COLOR]

[/B][/FONT][/LEFT]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]STAWKA NA LEGIONOWO- kontynenty[/B]

BRaQue de Avergne
PIES
KLASA młodziezy
Alois z Bohuminske Mokriny

EpAGNEUL BRETON
pies
klasa młodziezy
DUkat Epaton

Wyżeł niemiecki krótkowłosy
PSy
klasa młodziezy
IRO happy Dog Polonia

Suki
Klasa modziezy
Malomkozi JASMINE
ZAHRA z CZarnego Dworu

klasa pośrednia
AGHRA Theogonia
SILVA Z CZarnego Dworu

klasa otwarta
BEri Hekaniero
GAbi Hekaniero
IMI z JAskowego Dwora

Wyzeł NIEMEICKI SZORSTKOWŁOSY
suki
klasa młodziezy
CORA Apel

WYZEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY
PSy
klasa pośrednia
LE FOL Du VENT Fala LOve'a

Suki
klasa posrednia
FANTA GRAbownica
SzARA DZAGA Z wiatrem Gna

klasa otwarta
CARMEN Bielanska Sfora
LAMIA Z Pałacu Krasków

WYŻEŁ WĘGIERSKI Krótkowłosy
PSY
klasa pośrednia
GABOR Lesna BAllada

klasa uzytkowa
CHACHAR z Tałchejów

Suki
klasa młodzieży
AJKA Z TAłchejów
ASSAI z TAłchejów

Klasa pośrednia
ATENA Dolina MIrage
klasa otwarta
GAJA Lesna Ballada
SALI SZelma Symetria

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']O nie Jazzy razem z Zahrą:placz::placz::placz:[/quote]

[B]He,he, he, Ania damy radę...Jakos to bedzie...Chociaz moze byc tak, ze nie wygra zadna...:evil_lol: Przynajmniej fajnie bedzie sie spotkac, bo nie wiem, czy do KAtowic jedziesz, czy nie jedziesz w koncu?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]He,he, he, Ania damy radę...Jakos to bedzie...Chociaz moze byc tak, ze nie wygra zadna...:evil_lol: Przynajmniej fajnie bedzie sie spotkac, bo nie wiem, czy do KAtowic jedziesz, czy nie jedziesz w koncu?[/B][/quote]

Nie, nie do Katowic na pewno nie jadę!Nie zgłosiłam Zahry w terminie a później to już za drogi gips, szkoda mi wywalać 180zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Theogonia']ciekawe ile teraz Pan Stasiak da ocen bdb?
:P[/quote]
[B]Taaa, własnie...[/B]:diabloti:

[quote name='lafuma-82']Nie, nie do Katowic na pewno nie jadę!Nie zgłosiłam Zahry w terminie a później to już za drogi gips, szkoda mi wywalać 180zl.[/quote]

[B]hm, a ja chociaz w terminie zglosilam to zapomnialam zaplacic i dzis dopiero to zrobie,a kwota urosla do 150 zł. :placz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Theogonia']ciekawe ile teraz Pan Stasiak da ocen bdb?
:P[/quote]

A my pozytywnie oceniamy jego ocenę, mało kto tak dokładnie psa obmacywał mi. Byłam przerażona jak mój pies wybrudził go :oops: bo go zagadał a mojemu kundlowi więcej nie trzeba aby sie cieszyć, przytulać i skakać jak oparzonym. I skończyło sie dalsze sędziowanie w marynarce od garnituru bo koszyla była utytłana:roll:

[quote name='ewan']halo halo
ja także będę z Dyziakiem więc jakby mnie ktoś zauważył to odezwijcie się do mnie.... :oops:[/quote]

A dorzucisz nowe fotki w galerii wyżłowej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']A my pozytywnie oceniamy jego ocenę, mało kto tak dokładnie psa obmacywał mi. Byłam przerażona jak mój pies wybrudził go :oops: bo go zagadał a mojemu kundlowi więcej nie trzeba aby sie cieszyć, przytulać i skakać jak oparzonym. I skończyło sie dalsze sędziowanie w marynarce od garnituru bo koszyla była utytłana:roll:
A dorzucisz nowe fotki w galerii wyżłowej?[/quote]

Wiesz, ja nigdy nie byłam z żadnym z moich psów przez Pana Stasiaka oceniana- i w żaden sposób [U]nie twierdze ze źle ocenia czy sie nie zna.
[/U]
Ja tylko twierdze, ze jest to jeden z nielicznych sędziów, który w Polsce daje tyle ocen bardzo dobrych:) Stąd moje pytanie, wyrażające ciekawość ile ocen bardzo dobrych teraz da.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...