Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

Boguś dostał dzisiaj ode mnie Brit z kurczakiem, smaczki i piłeczkę i szarpak, a miałam szansę dać właścicielce hotelu bezpośrednio wszystko bo spotkałyśmy sie w Warszawie na proteście przeciwko festiwalowi psiego mięsa w Chinach.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 18.06.2016 o 15:20, Olena84 napisał:

Boguś dostał dzisiaj ode mnie Brit z kurczakiem, smaczki i piłeczkę i szarpak, a miałam szansę dać właścicielce hotelu bezpośrednio wszystko bo spotkałyśmy sie w Warszawie na proteście przeciwko festiwalowi psiego mięsa w Chinach.

wspaniale że była tam spora reprezentacja.

mam nadzieje, że te protesty coś zmienią- widziałam na zdjęciach, że była tez Kasia Kowalska we własnej osobie:)

Link to comment
Share on other sites

Było rzeczywiście troche ludzi, tak na placu to malutko, ale jak ruszyliśmy to ciągnęło sie i ciagnęło, ale co jest fajne, że połowa to mężczyźni a zawsze mi sie wydawało, że to głównie kobiety się nie wstydzą brać udział w takich rzeczach i mówić o miłości do zwierząt. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 4.07.2016 o 09:13, kiyoshi napisał:

widziałam na fb te uratowane biedaczki:( w tych ciaśniutkich klatkach a potem już wolne, merdające ogonem....

Pozdrowienia dla Bogusia

Ciociu kochana zrobisz wyróżnione dla Bogusia?

13 godzin temu, Xibalba napisał:

Miło mi poinformować, że z bazarku mojego i Oleny przelałam dla Bogusia 80 zł. Pozdrowienia!

Super, dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...